Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba a pocakban vetélés/missed ab után! fórum

Baba a pocakban vetélés/missed ab után! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
49649. vyca82 (válaszként erre: 49646. - Timi9610)
2021. máj. 9. 09:54
Mi itt mind egymástól nyerjük az erőt 🙂 holnap írj, hogy mi volt.
49648. Fauna10 (válaszként erre: 49647. - Timi9610)
2021. máj. 9. 09:36
Jobban vagy? Vérzés elmúlt, vagy van még? Holnap mikor mész orvoshoz?
49647. Timi9610 (válaszként erre: 49645. - Fauna10)
2021. máj. 9. 09:20

Szia!

Köszönöm a kedves szavakat, és tanácsokat! Próbálom megfogadni és felkészülni , ha egyáltalán erre fellehet. Megmondom őszintén nagyon félek a holnapi ítélettől főleg hogy ezt teljesen egyedül kell végig csinálnom és nem lehetnek mellettem a szeretteim.

Nagyon remélem hogy veletek minden rendben lesz ! Köszönöm !

49646. Timi9610 (válaszként erre: 49644. - Vyca82)
2021. máj. 9. 08:45

Szia,

Nagyon szépen köszönöm hogy megosztottad ezt velem. Sok erőt nyerek a szavaitokból. Azonban még nem nem tudom teljesen elfogadni miért kell ezen végig mennie ennyi embernek, és próbálom keresni a miérteket. Legbelül tudom hogy úgysem találok válaszokra. Nagyon remelem hogy minden rendben lesz veletek. Mégegyszer köszönöm hogy írtál.

49645. Fauna10 (válaszként erre: 49641. - Timi9610)
2021. máj. 8. 21:17
Szia! Hidd el, ez nem a te hibád. Bármi is az oka, ne tudod megakadályozni. Próbáld meg elfogadni a legrosszabbat, de nem feladni a reményt. Ha mégis bekövetkezik a legrosszabb, pihenj, gyászold meg, de aztán muszáj elengedni, hogy előre nézhess! Nekem 2* egymás után 6.héten mentek el. Most 10 hetes várandós vagyok, és reménykedek, bízok hogy minden rendben lesz. Veled is minden rendben lesz! Ölelés! Kitartás!
49644. vyca82 (válaszként erre: 49641. - Timi9610)
2021. máj. 8. 18:43
Szia. Nagyon sajnálom. Én ezt nem így éltem meg, mert nem indult magától el a vetélés csak a szivecskéje állt meg. Mindkétszer. 6 és 9 hétesek voltak. Most 10+6 hetes vagyok, de nem tudok bízni most sem. Nehéz, de te még fiatal vagy próbáld meg elengedni.
49643. Timi9610
2021. máj. 8. 12:35
Nagyon szépen köszönöm hogy írtál, sokat jelent ez most nekem. Csak a csodában tudok bízni is reménykedni . Mégegyszer köszönöm szépen!
49642. Kyara84 (válaszként erre: 49641. - Timi9610)
2021. máj. 8. 12:14

Szia! Sajnálom hogy ezen mész keresztül, láttunk már csodát bármi történhet még. Magadat ne hibáztasd mert ilyen korai vetélés esetében te bármit is teszel ez ugyanúgy megtörténhet ez szín tiszta genetika. A műtét testileg nem fáj, lelkileg annál inkább. Fiatal vagy még ne add fel és ez ne árnyékolja be a későbbi újra próbálkozás lehetőségét. Itt a legjobb helyen vagy mert itt ezen mi sajnos mind átmentünk. Bármi kérdésed, aggodalmad van itt megoszthatod.

Remélem minden rendben lesz azért és nem kell átmenned ezen tortúrán. Mindenképp írj mi újság hogy alakult a hétvége. Ha nagyon erős a vérzés vagy fájdalmad van akkor viszont irány a kórház. Kitartást.

49641. Timi9610
2021. máj. 8. 11:56

Sziasztok,

Kérlek hagyj osszam meg veletek történetem. A nevem Tímea és 24 éves vagyok a párommal már több mint 8 éve együtt vagyunk az éven lesz az esküvőnk (már meglett volna tartva viszont a COVID keresztül húzta a terveink). Mindketten úgy érezzük hogy készen állunk egy kisbabára így úgy döntöttünk hogy mostmár nem állunk az útjába. A legmerészebb álmunkba se gondoltuk hogy már az első próbálkozás után pozitív tesztet kapunk. Mérhetetlenül boldogok voltunk és mivel mindketten családcentrikusak vagyunk azonnal szerettük volna megosztani a jó hírt a közvetlen rokonainkkal hogy együtt örülhessünk. Ez volt 2021.04.16.-án. Amikor éppen csak 6 hetes lettem elmentünk az első UH-ra, ahol tisztán látszott a petezsák viszont az embrió nem volt benne látható, azonban az orvos megnyugtatott hogy minden rendben és 2 hét múlva menjek vissza ahol már valószínűleg a mazsola is látszódni fog. Erre pár napra történt meg a baj , barna folyásom jelentkezett, amivel egyből a legközelebbi kórházba mentünk viszont UH-t nem csinált és annyit mondott hogy pihenésre van szükség. Rá egy napra valamivel erősebb vérzés jelentkezett ami egyre csak erősödött, így tegnapi napon be mentünk a megyei kórházba ahol már meg is ultrahangoztak. Azt mondta az orvos hogy nagy az esély rá hogy elhalt a terhesség , de mivel még látszódott a petezsák (igaz nem épp szélekkel) és mivel reggel nem volt olyan nagy a vérzés azt mondta hétfőig várhatunk ha gondolom és hétfőn utoljára megnézik. Ha akkor sem lesz javulás műszeres beavatkozással kell véget vetni a történetnek. (Pontosan így mondta). Próbálok bízni de azóta sem csillapodik a vérzés és kezdem feladni.

Teljesen összetörtem, kétségbe vagyok esve , felek a beavatkozástól felek hogy valamit nekem kellett volna másképp csinálnom, felek hogy legközelebb is ez fog történni.

Kérlek ha valaki Volt már hasonló helyzetben és van bármi jó tanácsa szívesen veszek minden véleményt! Köszönöm hogy leírhatattam!

49640. vyca82 (válaszként erre: 49638. - Andika09)
2021. máj. 7. 05:08
Nekem tavaly volt egy kis folyásom és azt mondták az első idő szakban azt nem szokták kezelni. Viszont a lactofeel hüvelygélt találtam ami várandósan is használható. Még nem próbáltam
49639. Fauna10 (válaszként erre: 49638. - Andika09)
2021. máj. 6. 22:01
Canestentr nem használnék, nekem betadin hüvelykúpot javasolt a háziorvos candida fertőzés gyanúra. Aztán a nőgyógyász meg azt mondta, hogy ha nincs tünetem ne is foglalkozzak vele, amúgy is csak gyanú a lelet szerint. Úgyhogy végül semmit sem használtam, viszont ha kellene akkor a betadint lehet várandósan is. De javítsatok ki ha nem így van. 😊
49638. Andika09
2021. máj. 6. 20:33

Sziasztok 😊


Én őszintén szólva felhagytam

a missed abom után a baba témával kicsit ,azért is nem jelentkeztem ,úgymond elengedtem teljesen úgy szólva ,hogy nem görcsölök rá, és elegem lett a sok vitamin szedésből meg az összes ilyesmiből ,hogy hogyan lehetnék minél hamarabb terhes .


Nem is voltunk együtt annyira sokat a párommal ,talán lelkileg belül most jöttem helyre az utóbbi eset után és ezért sikerülhetett ,úgy voltunk együtt ,hogy csak élvezzük amit csinálunk .


Igazából nem nagyon érzek magamon semmi különöset azon kívül ,hogy pár napja a kávé illatától szó szerint öklendeztem ,de már ekkor gyanús volt mivel minden reggelt azzal kezdek ,de valahogy most még az illata is irritált, szóval most nem kávézom😄


Másik meg a fáradékonyság és a farkaséhség ,folyamatosan eszem és alszom az utóbbi időben .

Holnap kellett volna megjönnie de én már annyira türelmetlen voltam ,hogy csináltam egy tesztet és pozitív lett.

Nagyon örülök ez biztos ,de őszintén szólva félek ,de bízom benne ,hogy minden rendben lesz ezúttal .


Az oltást nem igazán szeretném majd csak ha muszáj nagyon ,persze majd akkor 12 hét után .


Nagyon sok minden van most bennem ,orvoshoz majd hónap végén tervezek menni .


Viszont olyan kérdésem lenne még, hogy érzem azt lent, hogy elkezdtem viszketni ,ma reggel vettem Lactacydot és ezzel mosakodom most ,esetleg van olyan köztünk akik hasonlót érzett ?


Használhatok ilyenkor Canesten hüvely krémet ?

49637. vyca82
2021. máj. 6. 17:55

Ma voltam a védőnőnél. Ő most jött vissza gyesről de az ő véleménye ha most lenne terhes nem oltatna. Na puff megint egyensúlyba van a mérlegem.

Vacak ez szuper. Gratulálok

49636. VACak82 (válaszként erre: 49627. - Andika09)
2021. máj. 6. 16:56

Gratulálok!

Én csak most fogom beoltatni magam, most töltöttem be a 12 hetet. De nem is nagyon lehet első trimeszterben hacsak nem titkolod el.

49635. VACak82
2021. máj. 6. 16:54

Sziasztok,

ma voltam 12 hetes UH-on és minden rendben van. Előtte már annyira izgultam, hogy el se tudom mondani. Most kezdem elhinni, hogy akkor ebből lehet valami.

Kisfiúnak néz ki.

49634. Kyara84
2021. máj. 6. 16:09
Nekem megjött megint, tavaly ebben a hónapban volt a pozitív tesztem totál elkeseredtem hogy még abba a %-ba se esek bele akiknek 1 éven belül újra sikerül, se a lombik se természetesen 😭😭😭. Az oltáson is csak agyalok de jelenleg annyi szar van már velem nem akarok még egy pluszt emiatt is. De ha meg elkapom vagy már elég oltott van ha eddig nem kaptam el talán nem fogom. Na jó ma nagyon letargikus napom van főleg, hogy nem is mára vártam a nemvártat még volt 3 napja. 🤧🤧
49633. Kyara84 (válaszként erre: 49627. - Andika09)
2021. máj. 6. 16:05
Szia gratulálok ez jó hír nagyon.
49632. vyca82 (válaszként erre: 49627. - Andika09)
2021. máj. 6. 15:32
Ja és gratulálok kérlek ne tűnj el.
49631. vyca82 (válaszként erre: 49627. - Andika09)
2021. máj. 6. 15:31
12 hét után lehet oltatni, de csak 1-et kapsz a másodikat szülés után.
49630. Csipkerózsika2 (válaszként erre: 49627. - Andika09)
2021. máj. 6. 15:30
Nagyszerű hír Andika, nagyon örülök neked! Mikorra nem vártad? Miket érzel? Mindent tudni akarunk 😀
49629. Csipkerózsika2 (válaszként erre: 49627. - Andika09)
2021. máj. 6. 15:29
12. Hét után ajánlják most az oltást, koraterhesen nem. Én az ősszel az influenza elleni oltásnál kérdeztem és arra is azt mondta a doki, vagy terhesség előtt vagy 12. Hét után.
49628. anonim27 (válaszként erre: 49627. - Andika09)
2021. máj. 6. 15:20

Jajjjj de szuper, akkor mostmár legyél aktív kérjük az infókat :D


Elvileg a 12.hétig nem lehet!!

49627. Andika09
2021. máj. 6. 15:10

Sziasztok!


Egy ideje nem jelentkeztem.

De jó hírem van tegnap pozitívat teszteltem végre, 4 hónap telt el a missed ab után .

Az lenne a kérdésem ,hogy van itt köztetek olyan aki beoltatta magát kis idősen ?


Mik voltak a tapasztalatok ?


Köszönöm és mindenkinek boldog babavárást és jó egészséget kívánok 😊

49626. anonim27
2021. máj. 6. 13:05
Sziasztok!:) na beköszöntött a jelenleg várva várt mensi, 1 nap híján kereken 5 hétre. Szóval most be is jelentkezek a nőgyógyászhoz, úgyis mire ad időpontot elmúlik :)
49625. Fauna10 (válaszként erre: 49624. - Fauna10)
2021. máj. 5. 22:12
A megingás a férjem miatt van. Ő beoltatta magát, és nem szeretné ha egy lennék azon kismamák közül, akiket sos császározni kellett/lélelgeztető gépen vannak/nem élték túl, és a többi szörnyűség amiket olvasni lehet... És ő olvassa is. Na meg persze hangot is ad neki. Szinte minden nap...
49624. Fauna10 (válaszként erre: 49622. - Kyara84)
2021. máj. 5. 22:09

Drukkolok Kyara, hogy mindenhova gyorsan eljussatok. Minél előbb! 🤞🤞🤞


Néha megingok, de alapvetően úgy gondolom, éa az a tervem, hogy nem fogok oltatni. Jobban félek a vakcina hosszú távú hatásaitól (babával a pocakban meg főleg, nem tenném ki ennek.) mint a vírustól, amit eddig nem kaptam el, és ha mégis úgy alakul, akkor remélem lesz olyan erős az immunrendszerem, hogy megbírkózok vele.

49623. vyca82 (válaszként erre: 49622. - Kyara84)
2021. máj. 5. 19:46

Szia Kyara. Nem tudom mit írhatnék ebben a helyzetben neked. Kitartást és remélem hamar meglesznek a vizsgálatok.

Az oltásról még én sem döntöttem konkrétan, de most egyet kaphatunk másodikat szülés után.Félek attól is, de a betegségtől is.

49622. Kyara84
2021. máj. 5. 17:18

Sziasztok!Ma volt a konzultáció a lombikos dokival a hogyan továbbról. Kiírt egy csomó vizsgálatot amit meg kell csináltatni hormon, terheléses cukor újra 😔, trombózis bővített vizsgálat, immunológia, kromoszóma, d vitamin szint férjemnek is kromoszóma és dns fragmentáció. Jó sok minden majd holnap telefonálgathatok időpontért.


Én nem oltattam magam és még nem akarom. Őszintén első babát várnám ha lenne nem akarom hogy még ez is befolyásoljon valamit amilyen szerencsés vagyok tuti abba az 1%-ba esnék bele. Lehet később majd.

49621. vyca82 (válaszként erre: 49619. - VACak82)
2021. máj. 5. 16:15
Majd írd meg kérlek neked mit mondtak.
49620. Csipkerózsika2 (válaszként erre: 49619. - VACak82)
2021. máj. 5. 15:39

Én oltattam , kínaival, most, amikor regisztrálni lehetett, mert így pontosan tudtam, hogy nem vagyok terhes, amikor kapom. Voltam covidos február elején, elsősorban a lombik miatt oltattam, a lombikos intézetek, kettőnél érdeklődtem, nagyon ajánlották az oltást, azt mondták sokan elkapták a kezelés alatt illetve koraterhesen és nem maradt meg a baba. Csak az én gondolatom, hogy talán azért kaphatták el , mert gyakran kellett a kórházba járniuk. Kezelést a második oltás után két héttel-1 hónappal indítanak. És tegnap a doktornő, aki vizsgált, ő szintén lombikos orvos, mikor rákérdeztem azt mondta, nincs különösebb kockázata annak, ha most az oltást követően spontán terhes lennék.

Én megértem azt is, aki nem oltat és terhesen én is jobban tartanék tőle.


Majd feltétlen írj te is, Vacak, holnap! 💗🙏

❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook