Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba a pocakban vetélés/missed ab után! fórum

Baba a pocakban vetélés/missed ab után! (beszélgetős fórum)


4379. Hadita (válaszként erre: 4375. - Csillu...)
2009. márc. 11. 19:09

Szia Csillu,


Nagyon sajnálom, ami veled történt. Remélem már nem várat magára sokáig a ti kis babótok.

Most már pillanatok alatt itt lesz megint a ti időtök, kitatás!:)

4378. fiamette (válaszként erre: 4373. - Judy55)
2009. márc. 11. 19:04

szia


meg nem :(

most mar azert jo lenne, mert jovoheten peteeres :)

4377. fiamette (válaszként erre: 4369. - Csillu...)
2009. márc. 11. 19:04
en azt hallottam hogy 2 utan
4376. Judy55 (válaszként erre: 4375. - Csillu...)
2009. márc. 11. 19:02

Szia!


Szóval akkor kettőt vártok ki? Már tényleg én sem tudom, hogy lenne a jó, annyi olyat hallani, hogy valaki csak 1-et, és minden rendben van, meg olyat is, aki akár 1 évet, és megint baj történik.

Vasárnap a páromat nézték, meg a mintát amit vittünk, rendben találták...ez is része a genetikai vizsgálatnak, a többi Debrecenben lesz, ezt elintézük itthon helyben. Ez is már egy előre lépés.

Majd írj mindenképpen, hogy mit mondott az orvos, és azért lassacskán el fog telni már ez a kis idő...

4375. Csillu... (válaszként erre: 4371. - Judy55)
2009. márc. 11. 18:39

szia.

igen,köszönöm most már jól vagyunk.már lehet Apával gyakorolni a babagyártást:-) a három hónap elég hosszúnak tünt.-)

hogyha a doki jövő héten mindent rendben talál akkor max még egy menszit várunk.nem akarom sokáig húzni az időt.kiváncsi vagyok elküld-e vizsgálatokra.Nektek mit csináltak múlt héten?

4374. Judy55 (válaszként erre: 4352. - Hadita)
2009. márc. 11. 17:02

Szia!


Hát igen, ez a türelmi idő, kinek mit mondanak.

Már én is elbizonytalanodtam, ha az orvos jót mond, akkor én sem fogok várni már sokat.

1 vérzést persze mindenképpen, eredetileg 3-at akartam kivárni, majd mindenképpen megírom, hogy mit mondanak...

Neked van már valami előjele?

4373. Judy55 (válaszként erre: 4343. - Fiamette)
2009. márc. 11. 16:57

Szia!


A barátnőm is ezt szedte, nekem is szimpatikus egyébként ez a vitamin, főleg folsav van benne...

Mondjuk reklámot terhesvitaminban én még csak az Elevitét láttam, nem tudom, hogy a többit miért nem.....pedig nem biztos, hogy az a legjobb, mert mondjuk lehet valakinek tényleg az a jó, valakinek meg nem igazán.

Remélem már meggyógyultál

4372. Judy55 (válaszként erre: 4363. - Hisztikirálynő)
2009. márc. 11. 16:55

Szia!


Nekem már holnap lesz 3 hete, hogy iszom a cickafark teát. Én is úgy tudom, hogy peteérésig cickafark, utána palástfű. Nekem még nem jött meg az első vérzésem a vetélés óta, úgyhogy még a cickát iszom. Nekem amúgy ízlik. Próbáld ki te is, én már annyi jót hallottam róla....

Remélem jól vagy te is...

4371. Judy55 (válaszként erre: 4366. - Csillu...)
2009. márc. 11. 16:53

Szia!


Csillu, pl. mi is ismerjük egymást, tudod a fórumról. Remélem jól vagy.

Mi megyünk genetikai vizsgálatra, szerintem ezt írtam is neked, most már tényleg csak a dokitól függ, hogy mit mond, meg már voltunk egy vizsgálaton még a múlt héten, ott minden rendben volt.

Ezen a fórumon a sok rossz után lehet azért + történeteket is olvasni, előbb-utóbb mindenkinek sikerül.

Én sem tudom, hogy mennyit várjak... Te?

4370. Judy55
2009. márc. 11. 16:50

Sziasztok!


Nem tudtam jönni két napig, nem volt ez az oldal, nem tudtam megnyitni..


Most olvasom a híreket!4

Orsinak hatalmas gratuláció!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Örülök, hogy ilyen hamar sikerült Nektek, várjuk a híreket!!!

4369. Csillu... (válaszként erre: 4367. - Fiamette)
2009. márc. 11. 13:23
Hát igen,a normális ez lenne.Ráadásul én már azt is hallottam,hogy csak a 3. vetélés után néznek meg komolyabban...
2009. márc. 11. 09:03

hiaztikirálynő!!cicka peteérésig...de lehet egész ciklusban is....


de én inkább csak peteérésig javaslom...nemmintha orvos lennék, de sztem elég addíg

4367. fiamette (válaszként erre: 4366. - Csillu...)
2009. márc. 11. 09:03

szia


oszinten sajnallak

szerintem nem csak neked van rossz tapasztalatod, egyalltalan azt sem ertem miert van az, hogy mar az elso terhessegnel megnezzek ezeket a dolgokat, hogy minden rendbe van? mert akkor nagyobb eselye lenne annak, hogy a babak megszulessenek.

Nem ertem miert kell akar 2x is atesnunk ezeken a dolgokon.

4366. Csillu...
2009. márc. 11. 08:24

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok,amennyiben van tagfelvétel:-)

Néhányatokat már ismerem a szeptemberi babaváróktól.

Sajnos én is elvesztettem már 2 babácskámat.Egyiket a 8.héten és Őt most a 9.héten 1 hónapja.Mindkettő műszeres befejezéssel.

Szerencsére most rendesen megjött,mintha mi se történt volna.Jövő héten megyek kontroll vizsgálatra,egy új dokihoz.

Szerintetek milyen vizsgálatokat érdemes elvégeztetni,kit mire küldött el a dokija?

Úgy döntöttem,h most már mindenki agyára fogok menni.Az az igazság,h én is eü-s vagyok és eddig tiszteletben tartottam azt amit a dokik modanak,ha siettek a vizsgálat közben én inkább nem tartottam fel őket...

de azt hiszem mostanra már elfogyott a türelmem.

soha nem tudnak semmit biztosra.ez is lehet,az is lehet,lehet,h ezért,lehet h azért volt...

Remélem csak nekem ilyen rossz a tapasztalatom,de ezért is váltok most dokit...

4365. rinike (válaszként erre: 4361. - 53d45dc41b)
2009. márc. 10. 22:12
Én is örülök, hogy ismét lett előttünk pozitív példa! :-) Gratulálok, és igyekszem utánad!
4364. Hisztikirálynő (válaszként erre: 4362. - 53d45dc41b)
2009. márc. 10. 21:52
ezt megjegyzem magamnak:) Köszi:)
4363. Hisztikirálynő (válaszként erre: 4361. - 53d45dc41b)
2009. márc. 10. 21:51
a cickafarkot meddig lehet inni? Te meddig ittad?
2009. márc. 10. 21:16
ja és a palást jó erősre csinálva peteérés után napi 2Xreggel este...nagyon jó a progi szintre, és a beágyazódásra:)))
2009. márc. 10. 21:14

köszi csajok!!!


koliboli: cickát?????azt NEM LEHET , remélemcsak elírtad!!a palástot iszom..az jó...


jpne:köszi!március 24én pont 2 hét múlva megyünk dokihoz:))) akkor leszünk 6+2 :)))


töpi:előző bab nekem is sztem a progi szint alacsonysága miatt ment el...nekem csak 11 napos volt a luteálisom mindíg(ami sztem kevés)és én is barnáztam 5.héttől:(((doki nem fogllakozott vele, mostani ciklusoban csináltattam egy progi mérést, tökéletes lett, holott eddíg 16 ciklusban szar volt...sztem nekem a műtét után helyrejöttek a hormonok(létezhet ilyen??nem tudom... valaki????)de csak ezt tartom valószínűnek...így most már minden rendben lesz:)))


teák:

cicka-málna keverék egy szűrőkanálba fele-fele arányban és 1-2 dl vízzel leforrázva...napi 1X


VAGY CSAK MÁLNALEVÉL PETEÉRÉSIG(nekem 2x jött be mind a 2x mikor ittam terhes lettem, és sok fórumosnak akkor jött baba mikor ezt itta)és peteérés után palástfű:)))


Lányok, anyira kivételesnek érzem magam, hogy nekem sikerült...soha nem hittem volna...főleg, hogy az elős babánkra is 7 hónapot vártunk....

4360. töpi21 (válaszként erre: 4354. - 53d45dc41b)
2009. márc. 10. 19:31

Szia Orsi!

A teákat hogy ittad?

4359. töpi21 (válaszként erre: 4357. - Emmababa)
2009. márc. 10. 19:30

Szia!

Nekem teljesen normálisak voltak a ciklusaim,viszont a vetélést megelőzően barnáztam

a dokim azt mondta,hogy véletlen vetélés,de a barnázás miatt én úgy gondoltam,hogy azért nem maradt meg a baba,mert alacsony a progiszintem.

Átmentem egy másik dokihoz elmondtam neki ezeket

aki rögtön vérvételt javasolt és kiderült,hogy

tényleg nagyon alacsony.Az uccsó mensim elég vacak volt,soha nem volt ilyen előtte.10 napot késett.barnázással kezdődött,4 napig rendes,utána vagy 6 napig megint barnázás.Lehet,hogy ez pszihés,megtudtam,hogy alacsony a progim erre ilyen mensit produkálok?Closty-t írt fel és jöv.héten megint megyek vérvételre,hogy változott-e valami.Azt mondta amíg nem szól,addig no sex.

4358. jpne (válaszként erre: 4346. - 53d45dc41b)
2009. márc. 10. 16:39
Most olvasom, hogy lehet gratulálni! De gyorsan összejött! :-)) Mikor mész dokihoz? Mikor lehet szorítani?
4357. emmababa (válaszként erre: 4327. - Töpi21)
2009. márc. 10. 14:04

szia törpi21,

téged mi alapján küldött a doki progiszintvizsgálatra? a mensi előtt én napokig barnázok és ez az "internetdoki" szerint az alacsony progiszint egyik jele lehet.neked voltak tünetek?

4356. koliboli
2009. márc. 10. 13:16

orsolya86! Gratulálok! Igyad a cickafarkot ezerrel és szedd a terhesvitamint!


Judi55, hadita a vaterán vettem a teszteket, a lényeg, hogy nem reggel, hanem délután, este kell csinálni és lehetőleg pé előtt pár nappal elkezdeni, hogy lásd a tendenciát, azaz, hogy hogyan nő a hormonok szintje.

4355. gabka-1
2009. márc. 10. 12:55

Hello lányok!


Ma voltam UH-on,4 szép tüszőm van,szombaton beadom a szurit magamnak,és hétfőn mehetek inszemre.

Egy kicsit furcsa ez az egész,mert még nem telt el 2 hét a vetélésem óta,és már megyek a következőre.

2009. márc. 10. 12:47

1 rendes mensit sztem mindenképp várjatok


és nekünk sem sikerült volna, ha nem iszom a málanlavél-cicka és palástfüvet


ezek helyrehozták a dolgokat bent....


a teák nélkül tuti nem itt tartanék

4353. töpi21 (válaszként erre: 4334. - Hadita)
2009. márc. 10. 07:56
Szia.Én is elmúltam már 35,de most sajna nem lehet próbálkoznunk még nem hozzák rendbe a progiszintem.Én sem tudnék várni a helyedben,főleg,hogy előttünk van Orsi példája.
4352. Hadita
2009. márc. 9. 20:17

Judy!


Most már egész biztos, hogy egy ciklusnál többet nem tudok kivárni. Még az egyre is csak nehezen bírom rábeszélni magam:))

4351. Hadita (válaszként erre: 4350. - 53d45dc41b)
2009. márc. 9. 18:50

Szia Drága!!!


Nagyon-nagyon örülök neked/NEKTEK!!!! :)))))

Szerintem nincs olyan, hogy túl korán! Én azonnal mennék a dokihoz, hogy legalább tudjam, hogy minden ok.

Nagyon ügyik voltatok!:)

Vigyázz nagyon magatokra!

2009. márc. 9. 17:01

hahhó csajok köszönöm:))mmindenkinek:)))

édesek vagytok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook