Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba a pocakban vetélés/missed ab után! fórum

Baba a pocakban vetélés/missed ab után! (beszélgetős fórum)


4409. Judy55
2009. márc. 14. 09:00

Sziasztok!


Orsi a legújabb kismamánk hol és hogy van? már régen olvastam rólad, szeded a vitaminokat?

4408. Judy55
2009. márc. 14. 08:57

Sziasztok!


Elkezdtem inni a palástfű teát ma reggel, eddig a cickát ittam, mivel még mindig nem jött meg, most átálltam erre. (nem tudom, hogy mikor volt peteérésem most a vetélés után). Olvastam már róla hogy nem túl jó az íze, de szerintem simán meg lehet inni. (egy picit ízesítve iszom, kicsi mézzel, de rá van írva, hogy lehet) és simán meg tudtam inni. Én hiszek ezekben a gyógyteákban, meg mikor írták róla, hogy véd talán még a vetélés ellen, most kineveztem kedvenc teámnak.:-)

Hadita neked jelentkezik-e már valami jel?

Fiamette meggyógyultál-e már?


Én már hiszem, hogy a rossz dolgok után már csak tényleg jók következnek!!!

4407. Judy55 (válaszként erre: 4405. - Gabka-1)
2009. márc. 14. 08:53

Szia!


Szorítunk neked, írsz majd nekünk?

2009. márc. 13. 21:51

Sziasztok!

Két héttel vagyok a műtét után és ma végre éreztem a peteérésemet:) Iszonyatosan fájt a bal oldalam (ugye már csak az a petefészkem van meg, abból is csak 2/3-nyi). Örülök, hogy legalább éreztem:)

Gabka, Neked megy a drukk hétfőn!

4405. gabka-1
2009. márc. 13. 20:49

Sziasztok lányok!

Légyszíves szorítsatok nekem hétfőn,akkor lesz az inszeminációm.

2009. márc. 13. 20:33

Sziasztok Lányok!

Látom vannak itt ,,régiek" és sajna sok ,,új" is.

Én is kérdezgettem annó, hogy ki mennyi időt vár ki. Nekem 6 hónapot mondott a doki, de 4 ciklust vártam.

Most viszont teljesen elkenődtem, mert nem sikerült teherbe esnem,ma reggel megjött. Pedig már éreztem szinte a ,,beágyazódást" is. Szúrkált a hasam alja. Mit gondoltok, lehet még is sikerült, csak most egy ,,menstruációval" elment a baba?

Van valakinek hasonló tapasztalata?

4403. töpi21
2009. márc. 13. 10:05
Szerintetek lehet szedni Closti mellé Barátcserje kapszulát?(nagyon alacsony a progim,jöv,héten megyek 2.hónapi vérvételre.(3 naposra)
4402. hacsiju (válaszként erre: 4399. - Judy55)
2009. márc. 12. 20:16

30 éves leszek ami belefér!

_Vagy ha nem lehet akkor azt mondják meg !

De lesz tudom!!!!!!

4401. Csillu... (válaszként erre: 4397. - Judy55)
2009. márc. 12. 20:11

Lehet,h megpróbálom én is.Már lassan nem igazán tudom,hogy mi lenne a jó.Inni vagy nem, szedni vagy nem.Várjunk,vagy pedig úgyis minden úgy lesz ahogy lenni kell???????

hacsiju:megértelek Titeket,nagyon sok mindenen átmentetek már együtt.És igen,Apácskáknak is legalább annyira fáj mint nekünk,még ha nem is fizikailag:-(

4400. Judy55 (válaszként erre: 4399. - Judy55)
2009. márc. 12. 20:10

Szia!


Úgy értem, hogy az orvos mit mondott...mennyit tanácsolt?

4399. Judy55 (válaszként erre: 4398. - Hacsiju)
2009. márc. 12. 20:08

Szia!


Mennyit fogtok/tudtok várni?

4398. hacsiju
2009. márc. 12. 19:59

Nem merünk csak úgy belevágni ha kell éveket is tudok várni!

Nagyon nehéz de nem akarom felelőtlenül megint kitenni magunkat egy újabb vetélésnek!

Egyenlőre a Párom is azt vallja várjunk mert rossz látni hogy szenvedek hát meg azért neki is nagyon fáj!

4397. Judy55 (válaszként erre: 4393. - Csillu...)
2009. márc. 12. 19:57

Szia!


Én az első vetélésem után még nem kezdtem el inni a teákat, mikor megtörtént a 2. sajnos, utánaolvasgattam, mert sok helyen olvastam, hogy valakiknek segített. Mivel gyógyteák, bajt nem okozhatnak, szóval vettem cickafark teát és palástfüvet, a cickát a ciklus első felében kell inni, a palástfüvet a peteérés után. A palástfüvet az első trimeszterben is fontos inni, mert véd a vetélés ellen. (állítólag) Én kb. három hete iszom a cickát, még egy napot sem hagytam ki, azt írták róla, hogy ez is rendezi a ciklust, a palástfű tea meg erősíti a méhet és ha valaki már ott jár, akkor segíti a beágyazódást. Lehet kapni dm-ben, rossmanban, patikákban, én cickából már vettem filtereset, nem filtereset is, mindkettő jó, palástfüvet még nem ittam. Nekem is van itthon E vitamin, két-három naponta szedem, a folsavat minden nap, meg a C vitamint is, ezen kívül szedek még multivitamint is.

4396. Csillu... (válaszként erre: 4395. - Hacsiju)
2009. márc. 12. 19:48

Pedig milyen jó lett volna...

mennyit szeretnétek most várni?Amíg megcsinálják az összes vizsgálatot?Én is gondoltam rá,de az annyira hosszú idő:-((((

4395. hacsiju (válaszként erre: 4394. - Csillu...)
2009. márc. 12. 19:44
Sajnos mellé trafáltak,(vagy legalábbis más gond is van amit még nem tudnak)de majd most elölről kezdjük az egészet!
4394. Csillu... (válaszként erre: 4392. - Hacsiju)
2009. márc. 12. 19:38
Igen.pont ez jutott nekem is eszembe,h akkor nagyobb lenne a baj ha kiderült volna valami rossz.De az a jó,(hogy ha jól olvastam) akkor Neked legalább tudják mitől lehetett!
4393. Csillu... (válaszként erre: 4391. - Judy55)
2009. márc. 12. 19:36

A teákat még nem próbáltam,de lehet h ki fogom.

E-vitamint minden nep szedek.A doki azt mondta lehet,hát én szedem és jó is.Ráadásul a 200 mg-at.

a teákról tusz valamit okosat mondani?

4392. hacsiju (válaszként erre: 4390. - Csillu...)
2009. márc. 12. 19:30

Igen értem!

Én arra gondoltam.......na ez okozta és akkor ez az ellenszere és többet ilyen nem fordul elő!

áááááááááááááá

De ezt soha nem kapjuk meg!

Így utólag azért jó az általános eredmény legalább nem rossz!

4391. Judy55 (válaszként erre: 4390. - Csillu...)
2009. márc. 12. 19:02

Szia!


én is szedem az E vitamint, de nem minden nap, te hány naponta szeded? most én teákat iszok, te próbáltad már?

4390. Csillu...
2009. márc. 12. 18:55

Judy: február 04-én a műtét,és mintha mi sem történt volna megjött normálisan 28. napra.Mondjuk nekem hál Istennek ezzel soha nem volt problémám,de ez köszönhető az E-vitaminnak is.nekem ez tette helyre teljesen a ciklusomat.

hacsiju:a molla terhességről már én is hallottam.és,igen gondoltam,h van értelme csak hát Te is tudod,h ilyenkor az ember annyira kapaszkodna valamibe,mindegy csak mondjanak valamit ami kézzel fogható...

4389. hacsiju (válaszként erre: 4387. - Csillu...)
2009. márc. 12. 18:47

Szia Csillu!

Ezen én is sokat gondolkodtam hogy miért is csinálnak szövettant! Sőt legutóbb rá is kérdeztem mert nagyon idegesített!

A következő választ kaptam:

Ki kell zárni a molla terhességet(üszögterhesség) sajnos nagyon rossz vége is lehet ha ezt nem kezelik!

A másik pl ha valaki bemegy hogy volt egy tesztje terhes és beindult a vetélés a lényeg a vizsgált anyagnak tartalmazni a kell embrionális részeket!

Pl. én is kitudtam silabizálni hogy lepényrész és .....

Lényeges hogy a méhen kívüli terhességet is ezzel akarják kizárni!

Sovány vigasz de ennek is meg van a maga fontossága!

4388. Judy55 (válaszként erre: 4387. - Csillu...)
2009. márc. 12. 16:42

Szia!


Csillu azt szeretném kérdezni, hogy neked mennyi nap múlva jött meg az első vérzésed? Mikor is volt a műtéted?

4387. Csillu... (válaszként erre: 4386. - Hisztikirálynő)
2009. márc. 12. 15:39

Szia!

A szövettanom nekem is kb. ennyi volt.nme igazán értem,h akkor mi a f...ért csinálják.sose derül ki semmi,csak idegesítjük magunkat miatta.

Hát igen,sokan vannak olyanok akik nem igazán becsülik meg,h egy életet hordanak a szívük alatt,és szemrebbenés nélkül akár hónapról-hónapra mennek elvetetni.Én ezt már büntetném!Elnézést ha nem mindenki ért egyet...

Persze ettől Nekünk nem lesz jobb,csak annyira felháborít.:-(

2009. márc. 12. 13:18

Sziasztok!

Ma voltam a szövettani eredményért, hát semmi extrát nem tudtam meg. Csak beszélgettünk az orvossal, hogy mit hogy kéne. 2 hét múlva megyek vizsgálatra, akkor csinál egy uh-t is, hogy megnézzük miként alakult a helyzet a 1,5 cm-es cisztámmal (1 hónapja volt kb. ekkora). Addigis cickafarkozom ezerrel (már amennyire bírom inni, igaz annyira nem rossz).

Mondta, hogy volt olyan páciense, aki 2 héttel az abortusza után újból teherbe esett (fiatal roma lányka volt)... azért ez nemsemmi, főleg, hogy egy ilyen műtét után 4 hét szexelvonás vanik. Nemsemmi mik vannak. Más meg évekig küzd egy babáért... áh, mindig felhúzom magam az ilyeneken.

Remélem mindenki jól van:)

4385. Imo (válaszként erre: 4384. - HLivia)
2009. márc. 12. 11:04
nálunk is minden rendben
4384. HLivia (válaszként erre: 4349. - Imo)
2009. márc. 12. 09:28

Szia !

Köszi megvagyok

Veletek minden ok?

4383. Judy55 (válaszként erre: 4381. - Csillu...)
2009. márc. 11. 20:01

Szió!


Igen, ez már a genetikai vizsgálat része volt, nem gyulladást néztek, hanem azt nézték, hogy a számuk, mozgékonyságok megfelelő-e, hány %-uk aktív, ilyeneket. Rendben volt, én is megnéztem őket. :-) Szóval folyt.köv hamarosan a debreceni klinikán...

4382. Judy55 (válaszként erre: 4380. - Hadita)
2009. márc. 11. 20:00

Szia!


Én se tudom, hogy mennyit várjunk, lehet, hogy megint csak kettőt, majd kiderül, meg hogy mikorra sikerül, az egy másik történet.

Igen, jó hír, hogy nem találtak semmi rendellenes dolgot. Én még a cickát iszom, amit ugye peteérésig kell, de nem tudom, mikor van most peteérés, most már nem csináltam hőmérőzést, stb. Szeirntem nekem a napokban lehetett, de ugye pontosan nem tudom, palástfű teám nekem is van itthon, azt viszont tényleg inni kell, ha a baba úton van, véd a vetélés ellen, ezt írják róla.

Az előző vetélés után már görcsöltem, hogy mikor jön már meg, most nem idegesítem magam miatta, majd jön ha akar...de amit írtál, az jó volt a végén :-)))

4381. Csillu...
2009. márc. 11. 19:28

Hadita:köszönöm,és mi is reméljük.

fiamette:igen?akkor ez jó lenne,majd a dokitól megkérdezem.

Judy: Apa azt mondta addig csináljuk amíg babácska nem lesz.Mondjuk amikor a tágítót föltették nem éppen ezt gondoltam,dehát az idő megszépíti a dolgokat:-)

Akkor nektek már a genetikai vizsgálat zajlik?És Apát már ennek a keretén belül vizsgálták?és mit néztek?fertőzést,gyulladást ilyesmit?

4380. Hadita (válaszként erre: 4374. - Judy55)
2009. márc. 11. 19:23

Tegnap beszéltem a dokimmal, megnézte a szövettanomat, azt mondta minden a legnagyobb rendben van, nincs semmi rendellenes !!!!

:)))))))))) Végül is ez jó hír!


Jövő héten megyek a kontrollra, de most már mondhat amit akar, az egyet is csak azért várom meg, hogy lássam a ciklussal minden ok. Tehát a most következő mensi után nem várok tovább!


Lassan átállok a palástra, mert szerintem most volt peteérésem. Ha minden igaz. De most még csak ismerkedem az új ciklusommal és tüneteivel. Hiszen resetelték a rendszeremet;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook