Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csodagyerek fórum

Csodagyerek (beszélgetős fórum)


26. bige (válaszként erre: 25. - Nyecsus)
2010. júl. 15. 14:31
:) olvasd el a " banyák vagy búbájos boszorkák " cikket:D
2010. júl. 9. 16:26
van esetleg olyan ember itt, aki hasonló cipőben jár???? hasonló képességei vannak, vagy ismer ilyen embert?
2010. júl. 9. 14:25
nagyon köszönöm a válaszokat, megpróbáljuk fejleszteni, de tényleg csakis olyan szakértőnek kell majd bemutatnom, aki ki tudja hozni belőle ezeket a képességeket. Csak még nem tudom, hol keressem:)
23. anyiii
2010. júl. 7. 21:34
Rá fogsz érezni, hogy ki az igazán hozzáértő, és kisfiad jelzéseire is nagyon figyelj ezzel kapcsolatban, akkor nem lesz gond:)
22. anyiii
2010. júl. 7. 21:32

Szerintem se "erőltess" semmit.

A képességének valósága egyértelmű, és fontos természetesen kezelni.

Többet én sem tudok, de ha foglalkozol ezzel a dologgal, a megfelelő emberek megtalálnak téged, vagy te őket, ez biztos:)

Tényleg fel kell erre készülni és valahogyan finoman őt is felkészíteni arra, hogy mások ilyet nem tudnak, ehhez viszont segítség kell nektek.

Mindenképpen jó, hogy kíváncsi vagy és tájékozódsz, csak így tovább és adj hálát az égnek, hogy ilyen nagyon különleges kincset bízott rád és párodra:)

2010. júl. 7. 21:22
:)
20. mamcili (válaszként erre: 10. - Nyecsus)
2010. júl. 7. 21:21

nem is kell erőltetni,

a spontán dolgaira figyelj...

19. mamcili (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2010. júl. 7. 21:18

Nem tudom, de csodás lehet ilyen dolgokat meglátni a gyermekben.

És kicsit ilyesztő is ...

18. aa35c27f5c (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2010. júl. 7. 19:51
Nagyon izgi téma :) Nem biztos, hogy péntek 13, bár keresztlányom is akkor született, és ő is elég fogékony dolgokra...
17. Tina87
2010. júl. 7. 18:58

Nagyon nem semmi a story :)

Szerintem elkéne vinni egy táltoshoz, hogy fejlesszék, persze ha ő is akarja.Amúgy mert ez a képesség elveszhet.

Régen a foggal szülötteket is táltosnak gondolták :)

2010. júl. 7. 15:53
neki ibolya volt...az tuti...tök jó:) de mit kezdjünk ezzel?
2010. júl. 7. 15:45
köszi:)
14. Niki1 (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2010. júl. 7. 15:43
Gratulálok a kisfiadhoz. Még most is csupa libabőr vagyok a történetektől. Nem semmi. Jó egészséget és boldog éveket nektek.
2010. júl. 7. 15:40

Ibolyakék: Érzékenység, művészi hajlam, varázslat, természetfeletti képességek, Kapcsolatban áll a koronacsakrával az idegrendszerrel és a tobozmiriggyel.


Levendula: Képzelőtehetség, jövőbelátás, ábrándozás, átszellemültség

2010. júl. 7. 15:38
Indigó:A spiritualitás, a magasabb rendű tudás, az érzékenység színe. Éles elméjű, tiszta, kreatív és önálló, intuitív, belső tudás, magasabb elme, integritás, függetlenség – ez az indigók legjellemzőbb tulajdonsága. Magas mentális tudás, spirituális és intuitív képességek. Sötét, zavaros indigó – szétszórt, zavarodott, antiszociális.
2010. júl. 7. 15:35
egyébként pedig... voltunk aurafotón és lila volt teljesen.... ez mit jelent??? mert akkor nem értettem semmit belőle.
2010. júl. 7. 15:25
nem volt fotóm akkoriban a terhesség alatt...bántam is egyébként...de ő tudja. Én nem tudom, hogyan kell ezt fejleszteni, hiába próbálom késztetni, hogy mondja el, mi fog történni, ezek véletlen szerűen jönnek nála.
2010. júl. 7. 15:21

Érdemes lenne jobban utánanézned ezeknek a dolgoknak, hiszen biztos, h nem egy "átlagos" gyermekről van szó. Valószínűleg a nevelését is speciális módon kell "végezni".

Szerintem mindenképpen fontos lenne, hogy keress olyan embereket, akik jártasak ebben a témakörben, többek között azért is, mert később esetleg problémát okozhat, hogy amikor rájön, hogy nem átlagos gyermek, akkor ezt saját magában hogyan kezelje, vagy, hogy ha majd közösségbe kerül, akkor ő maga hogyan bánjon ezekkel a dolgokkal.

Rengeteg könyv is foglalkozik ezzel a témával, de itt a hoxán is van sok olyan ember, aki tud neked segíteni, ha szükséged van rá.

Mindenesetre adj hálát, hogy ez a kis csoda hozzátok került :)

2010. júl. 7. 15:19

Hmmm, ez érdekes.

Még a hideg is szaladgál a hátamon. :)

2010. júl. 7. 15:17
Ez igen,remélem nem hanyagoljátok el ezt a képességét,ami adottság is viszont nagyon félelmetes.
2010. júl. 7. 15:17

:)

nagyon érdekes dolog ez:)

2010. júl. 7. 15:16

De dúrva! Kirázott a hideg, ahogy olvastam!

Tényleg régen a hat újjal születetteket Táltosoknak hitték, tekintették. És még ez a péntek 13.is. Hát gratulálok!

Jó lenne fejleszteni az érzékeit, hátha megmarad nagykorában is.

Egyébként sokszor én sem tudom eldönteni, hogy a gyerek hantázik, vagy tényleg tud valamit. Láthatott rólad fotót, terhesen, barna hajjal?

2010. júl. 7. 15:15
Durva:)
2010. júl. 7. 15:14
vigyázok... köszi:)
2010. júl. 7. 15:13
különleges gyerek,vigyázz rá!
2010. júl. 7. 15:09

Sziasztok!

Az első kisfiam, Dávid 2007 április 13.-án, Pénteken született, mindkét kezén 6 ujjal. Először megijedtünk párommal, de aztán szerencsésen leoperálták neki a 3. hónapjában. Mikor megszületett, mindenki eljött megcsodálni a kissrácot, a főorvos is megnézte, és azt mondta, táltos lesz:)))) Amit akkor még poénnak gondoltam. Most Dávidka 3 éves, és már többször látta, mi fog történni a jövőben. Például, takarítottam egyik nap, és jött sírva, hogy " anya, anya, a szék...a szék...vigyázz!!!" nem értettem, mi baja...aztán két perccel később rámesett a szék, ami az asztalon volt. Kissé meglepődtem. De ennél volt cifrább is: játszottunk, és elkezdett dumálni hozzám, hogy: "apa haza jön, olvassa az újságot, beszél a Zsoltival, öltöztetjük Ádámot, és megyünk játszóra." Azt hittem, csak halandzsázik... Ez volt délelőtt 10-kor. Mivel párom délelőttös volt, fél 3-ra ért haza. Kezében egy ujsággal, amit épp olvasott. Kicsivel később megcsörrent a telefon és sógorom, Zsolti hívta az autóval kapcsolatban. Addig nem is tűnt fel, hogy mi történt, míg én kimentem a konyhába ügyködni kaját a férjemnek, és megyek be a szobába, hát ő már Ádámot öltözteti. Kérdezem tőle: Megyünk vhova? Mire ő: jah, gondoltam, kicsit le megyünk a játszóra... Egyik nap is, pl. megszólalt Dávid: " anya, én emlékszem rá, mikor a pocidban voltam, és nagyon boldog voltam...akkor még barna hajad volt..." teljesen ledöbbentem, mert akkoriban tényleg barna volt a hajam, szülés után 2 hónappal festettem be, és nem meséltem róla a kisfiamnak, úgyhogy tényleg emlékszik... Szerintetek létezik ilyen? Tényleg Táltos lenne a fiam, amiért péntek 13.-án született 12 ujjal???


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook