Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Orrmandula műtét kisgyereknél. Mennyi pénzt adjak az altató orvosnak, vagy adjak-e egyáltalán? És még kinek kéne fizetnem?! Holnapra kéne

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. B andrea 772010-07-07 13:14
ha vissza mentek a magánrendelésre akkor adj neki.mivel kórházban operál nem kérhetne semmit.én így csináltam.

5. hajni19812010-07-07 12:35
Akkor meg mi a kérdés? Gondolom neked sincs felesleges osztogatni való pénzed. :)
(válasz csmb 3. hozzászólására)

4. Zsóka542010-07-07 12:30
Nem!! Ezzel az erővel akkor még a takarítónőnek meg a portásnak is adhatnál...

3. csmb2010-07-07 12:24
A doki megmondta hogy mennyiért csinálja, mivel magánrendelésre járunk, és megmondta a számlás, és a számla nélküli árát.

De az altató orvos, annak az aszisztense, meg a nővérek az osztályon kell hogy kapjanak?

24 órát leszünk csak benn. (remélem)

2. hajni19812010-07-07 12:24
Én nem adtam senkinek semmit :)

1. csmb2010-07-07 12:23
Orrmandula műtét kisgyereknél. Mennyi pénzt adjak az altató orvosnak, vagy adjak-e egyáltalán? És még kinek kéne fizetnem?! Holnapra kéne