Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megfizethető áron masszőr/csontkovács Szentendre és környékén? Tud valaki ilyet? fórum

Megfizethető áron masszőr/csontkovács Szentendre és környékén? Tud valaki ilyet? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 3. 18:16

Masszőrt tudok.

Petrik Péter,Kossuthban lakik az

Adria mellett,lakásán fogad,kellemes környezetben.

Elfogadható áron,másodállásban üzi,du.esténként v. sz-v egész nap fogad.

Nagyon profi zongorahangoló újjai vannak.

Felejthetettlen élmény.Én havonta járok hozzá.

Kérhető akár intimebb masszázs is,igény szerint...

Nem érhet csalódás.

2010. júl. 6. 21:26
Köszönöm szépen, mindenképpen utánanézek.
4. Bocianya (válaszként erre: 3. - 471f3bbb7a)
2010. júl. 6. 20:33

Sziasztok.

Én is a benzinkuttal szemben tudok a háznál van kirakva az elérhetösége én személyesen nem ismerem csak láttam a kiirást.

2010. júl. 6. 20:31
A LIDL-lel majdnem szemben, inkább a benzinkúttal szemben, Benczédi László dolgozik masszőrként. Nagyon régóta masszőr, de nemrég óta dolgozik ott a 11-es mentén. Nagyon profi, teljes testanatómiát tanult, több tanfolyamot elvégzett és teljesen jó áron dolgozik, ajánlom neked!!
2010. júl. 6. 20:23

Tudom hogy a kettő nem ugyanaz, eddig egy gyógytornász segített rajtam, aki fél órában a torna végén masszírozott is engem. Viszonylag jó áron, mivel ismerős volt, és még csak tanulta a szakmát.

Gerinferdeség miatt a a bal hátrészem izmai kitüremkedtek, míg a jobb hátrészem szinte elsorvadt(tulképpen nem egyenletesen volt izmos a hátam). A nyakam, vállam, hátam folyamatosan húzódik, állandóan tele vagyok csomókkal és nagyon izmos a hátam, nehéz masszírozni. Mostanában kezd visszatérni (masszírozás és torna hiánya miatt) a fájdalom.

Magam se tudom milyen szakemberre lenne szükségem, ezért kérdezem.

2010. júl. 6. 20:20
Megfizethető áron masszőr/csontkovács Szentendre és környékén? Tud valaki ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook