Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Oroszlán csillagjegy fórum

Oroszlán csillagjegy (beszélgetős fórum)


26. anitakiara (válaszként erre: 9. - 9bbc382386)
2012. jan. 13. 16:50

úúúúúú baaak, csak azt nee :DD az exem bak, bátyám meg sógornőm, meg a barátom haverjának a barátnője is bak, hát én a hátam közepére se kívánom a bakokat :DD jó mondjuk mind extra kirívó eset, az exem az annyira zárkózott volt, hogy ebből mentális baja is lett (elég durván kényszerbeteg), a bátyám olyan akaratos és önző mint egy 5 éves gyerek, a haver barátnője meg féltékeny és makacs, lehetetlen bírni vele, bár még csak 18 éves asszem, van remény hogy érik még...a sógornőm az egyetlen normális bak ismerősöm, de benne is megvannak ugyanezek a negatív tulajdonságok, csak kordában tudja tartani, meg szociális is valamennyire, tud létezni emberek között...

Én pl. utáltam hogy az exem képtelen volt kimutatni az érzelmeit, féltékeny volt mintha nem tom mit csináltam volna, fel kellett adjam magamat miatta...azóta kissé bakellenes vagyok :DD

25. anitakiara (válaszként erre: 13. - Cicmic87)
2012. jan. 13. 16:44
Én oroszlán vagyok, a párom vízöntő :) eddig tökéletes párosítás szerintem :) kisebb dolgok vannak csak amiben nem egyezünk, pl. hogy ő néha pár lépéssel a föld fölött jár, és olyankor nem figyel oda arra amit mondok neki, sokszor kell magamat ismételnem emiatt, de amúgy imádom benne, hogy van egy belső tartása és önbizalma, nagyon optimista és kis feltaláló, minden érdekli és sok mindenhez ért is (állítólag ezek tipikus vízöntő tulajdonságok). ja és felfedező, olyan mint én, nem szeret egy helyben ülni, bármit ki lehet szinte próbálni vele :) az első nagy szerelmem is vízöntő volt, és akkor éreztem, hogy nekem a vízöntő jegy lesz a végzetem :D
2011. nov. 12. 09:54
barszerintem egyik legjobb jegy.minden baratom e jegyben szuletett./kedvesek,figyelmesek,megertoek,segitokeszek/.
2011. okt. 16. 11:03

Oroszlán vagyok Ikrek aszcendenssel, a második(egyben harmadik) férjem Oroszlán/Oroszlán. Mit mondjak, ez nem egy unalmas kapcsolat. Idézem egy kedves asztrológus ismerősöm jellemzését e kapcsolatról:

"..nem... nem két dudás egy csárdában... neeeem... Két hatalmas Akarat tudván a Másikat; sikert sikerre képesek halmozni, abszolút egyetértés... hacsak nem óhajtanak rivalizálni egymással, ami teljesen értelmetlen... A fejlett tudatú Oroszlánok emelik, építik egymást, tökéletes párt alkotnak egymással, a Tűz Tüzeként még hatalmasabbá téve egymás erejét, Uram bocsá'; dicsőségét... Nagyon tudják egymás dicsfényét csiszolni, olyan párost alkotva, ahol más igazán labdába nem tud rúgni... ám mindezt nagylelkűen, szeretettel, olyan fensőbbséggel, amely nem ismer ellentmondást... Két erő hatványozódása, telve szeretettel... ám ezen -is- dolgozni kell, napi szinten... mint minden harmonikus kapcsolaton... " Ha nem is minden szavával értek egyet, de nagyvonalakban így igaz.

2010. aug. 12. 14:59
Nálunk is kemény a helyzet.Én oroszlán vagyok,párom pedig kos.Az elején hatalmas csatákat vivtunk,de mára már elmondhatom,hogy hegyeket tudnánk mozditani együtt.
2010. aug. 12. 14:53
szóval szerintem az oroszlán-skorpió biztos hogy nem tudnak egymással megférni
2010. aug. 12. 14:46
volt barátom skorpió,én oroszlán,de van benn valami
2010. aug. 12. 14:21

Nekem az apósom oroszlán, én kos vagyok. Mindkettőről azt mondják, hogy erős jegy, úgyhogy gondolhatjátok! Pedig én nem vagyok az a tipikus kos.

Nem nagyon szeretem apósomat, túl sokat beszél, túl körülményes, mindenkit irányítani akar és minden csak úgy jó, ahogy ő kigondolta...ja, és a körülményességből adódó piszmogást nagyon ki nem állhatom. Nem is járok hozzájuk, csak ha nagyon muszáj.

2010. júl. 10. 12:06
Férjem és kisebbik fiam is oroszlán. Akaratos, makacs, önfejű és érzékeny. Így tudnám Őket jellemezni.
17. 2df0604b89 (válaszként erre: 16. - C1e9612cd3)
2010. júl. 7. 17:24
Ennek örülök,igazad van azt hiszem:D
16. c1e9612cd3 (válaszként erre: 6. - Lilimami)
2010. júl. 7. 17:21
az én párom is rák :)))) És párkapcsolatban mindig a rákokba voltam igazán szerelmes, velük jöttem ki leginkább (3 rákom volt, ebből 2vel mondhatni tini szerelem volt, a mostanivel meg már évek óta tart a dolog) :)))) Lehet tényleg összeillik a 2 jegy :D
15. c1e9612cd3 (válaszként erre: 14. - Tina87)
2010. júl. 7. 17:18

én is oroszlán vagyok, és valóban így van. A kemény külső mögött sérülékeny belső lakozik.

Amúgy én sem vagyok szereplő tpus, de nem azért, mert nemszeretnék, hanem mert olyan iszonyatos lámpalázam van, hogy hihetetlen. Viszont minden más tekintetben tipikus oroszlán vagyok! Az akaratosságom pedig az évek során megtanultam kezelni. Ha eleget üti be az ember a fejét, megtanulja behúzni a nyakát.

14. Tina87
2010. júl. 7. 11:24

Kicsi csajom oroszlán:igazi kis akaratos csaj, gyorsan barátkozik bárkivel, nem bír semmit egy percnél tovább csinálni, igazi örökmozgó.

Táncolni, tornázni nagyon szeret.

De azt mondják a magabiztosság mögött sokszor sérülékeny lélek lakozik és ez rá is igaz, mert ha valaki megbántja vagy meglöki és csúnyát szl neki, egyből jön hozzám és mutogat, hogy ő bánt.


Felnött oroszlán ismerősöm ehhez képest: kicsi hangú, nem volt egy szereplős típus, inkább visszahúzodó, olyan átlagos tanuló, de nagyon kedves és érzékeny.

2010. júl. 7. 11:16

Szisztok!

Nekem a párom és apukám is oroszlán. :) Nagyon sok a hasonlóság köztük szinte mintha a fia lenne.

Önfejű,büszke, érzelmeit nem igazán kimutató személyiség , röviden ennyi.

Én amúgy vízöntő vagyok, jól kijövünk. Valaki van ilyen párosítással?

12. körömvirág (válaszként erre: 9. - 9bbc382386)
2010. júl. 7. 07:16
Hurrá! Én igazi, ízig-vérig oroszlán vagyok, a férjem nyilas. Akkor ezért ő az egyetlen pasi eddigi életemben, aki josszú távon el tud viselni:DD
11. caffi
2010. júl. 6. 20:33
Hááát erről a párom tudna sokat mesélni....még csoda h el tud viselni....nincs könnyű helyzetben...én is és a 20éves lányunk is oroszlán:D
2010. júl. 6. 20:14
Nekem a volt párom oroszlán volt én is az vagyok de egyáltalán nem tudtunk kijönni egymással. A jelenlegi párom kos, nagyon önfejű és akaratos, viszont ezzel eggyütt is szeretem:)
2010. júl. 6. 19:58

Sokféle oroszlán-típuslétezik.Ez tapasztalat :)

Magam is oroszlán vagyok,a volt férjem is az.Rá azt tudom mondani egy nyámnyila,nem volt benne semmi akarás,lusta,és még sorolhatnám....

Ellentétek voltunk!

Szerintem az aszcendens mérvadóbb lehet pár emberkénél,ahogy az exemnél is.

Amúgy Bakkal élek 10 éve:D

A nyilas az oroszlán igazi párja,a bika is pozitívum még.

8. Lilimami (válaszként erre: 7. - 2df0604b89)
2010. júl. 6. 18:52
Akkor lehet, h ez jó párosítás? :)
7. 2df0604b89 (válaszként erre: 6. - Lilimami)
2010. júl. 6. 18:52

Nekem meg pont fordítva van:)

Ő oroszlán,én meg rák

6. Lilimami (válaszként erre: 4. - F8164e0a4f)
2010. júl. 6. 18:51
Hát, én pontosan nem tudom, de valami gyengébb jegyű. Nekem a párom rák :) És volt már más rák is :)
2010. júl. 6. 18:51

Eddigi életem során nekem az oroszlánokkal csak a baj volt...Akár munkatárs,akár párkapcsolat,akár barát mindig csak negatív tapasztalataim voltak...

Egyszer régebben regeltem egy társkerire és odaírtam h az oroszlán csillagjegyűek kerüljenek:D

Aztán nem foglalkoztam ezzel...

Egyszer csak megismertem egy csodálatos embert,akinek mi is volt a horoszkópja??Bizony...oroszlán...

Immáron 3éve vagyok vele nagyon boldog,de nehéz volt összeszoknunk és mai napig is vannak óriási ellentétek közöttünk,de én azt hiszem h ettől szép a mi szerelmünk és lehet h ettől vagyok olyan boldog:D

2010. júl. 6. 18:48

Nem nagyon hiszek ezekben, viszont rengetek tulajdonság rám is igaz, ami nem lehet véletlen :)

Az oroszlánhoz milyen csillagjegy párosulhat?

2010. júl. 6. 18:46

Fantasztikusak,csodásak:))

(de ezt nem túl objektív hsz a részemről,mert én magam is oroszlán vagyok:D:D)

2. Lilimami (válaszként erre: 1. - F8164e0a4f)
2010. júl. 6. 18:46

Kemény, akaratos, makacs :) Én is az vagyok :)

De egyébként meg nagyon tud szeretni. Úgyhogy a híresztelésekkel ellentétben nagyon sok jó tulajdonságunk van :)

2010. júl. 6. 18:45

Sziasztok! :)

Kíváncsi lennék ki mit gondol az oroszlán csillagjegyű emberekről, milyen tapasztalatai vannak, vagy ha épp ő is az milyennek látja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook