Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gólyahír, avagy frappáns ötletek a közlésre fórum

Gólyahír, avagy frappáns ötletek a közlésre (beszélgetős fórum)


29. henya
2010. dec. 10. 14:04

Én is virágot vettem anyukámnak, mellé egy képeslappal, amin az állt: "A világ legtutibb nagymamájának.."..Kicsit nehezen esett le, de hatalmas volt az öröm..

A páromnak pedig a wc-ből írtam az smst a szobába: "Jó reggelt apuka!"

2010. dec. 10. 13:43

Én anno úgy terveztem, hogy csináltatunk 2 pici csokrot, és egy-egy rózsaszín és kék cipőcske van benne díszítésként, egy-egy UH képpel


Ehelyett végül csak egy kis dobozban kapták meg a nagyszülők a cipőcskéket és UH képeket.

2010. szept. 10. 11:22
cuki ötlet...:)
26. pethoevi (válaszként erre: 25. - Lia1)
2010. szept. 10. 09:35

hihi

ez aranyos.

25. Lia1
2010. szept. 10. 07:59

Szió!


Én készítettem egy babanaplót. Kreatív hobby boltban vettem meg az alap hozzávalókat.


Az első lapon KEZDETEK felirat virít és alatt az első orvosi vizsgálat időpontja, szülés várható időpontja, stb.

Ezeket kitöltöttem és megmutiztam a családnak, hogy nézzétek mit készítettem... :)

24. fd1afef558 (válaszként erre: 23. - Zzzsch)
2010. szept. 8. 15:16
igen amikor irtam akkor teszteltem!!!!:) örülök nagyon!!!:)
23. zzzsch (válaszként erre: 22. - Fd1afef558)
2010. szept. 7. 17:11

Gratulálok! :)

Ma teszteltél?

2010. szept. 6. 15:06
babát várunk..!!!:)
2010. aug. 10. 23:39

zzzsch!!

gratula!!!örülök,hogy jol sikerült!!!:)

2010. aug. 10. 23:37

Bea0124!!Nagyon sajnálom a picurkát,együttérzésem!!

Az ötleted a gyólyhirrel kapcsolatban pedig nagyon jóó!!komolyan!!köszi

2010. aug. 5. 10:19

Örülök neki!

Sok boldogságot

18. zzzsch
2010. aug. 5. 00:52

Végül csináltam egy tortát, aminek a tetejére marcipánból formáztam egy kis csomagot vivő gólyát, egész jól sikerült.

Amikor összejött a társaság a nappaliban a kisasztal körül, bevittem a tortát és mondtam, hogy ezt én hoztam nektek, és letettem az asztalra.


Egy perc meglepetés-csend volt, majd az egyik unokahúgom bizonytalanul megszólalt, hogy ez most AZT jelenti? Mikor mondtam, hogy igen akkor esett le valójában néhányaknak, mi is történik, de mindenki nagyon örült.


Így megúsztam, hogy elcsépelt mondatokat hebegjek kínomban. Utána már kérdezgettek, beszélgettünk.


Nagyon jól sült el. :)

2010. aug. 2. 16:19

Javítanék!

Ha gépen nem megoldható...


Ő lett volna az első babánk de sajnos nem akart velünk maradni:(


De tényleg próbáld meg megcsinálni nem nehéz!

Sok szerencsét és jó egészséget kívánok!

2010. aug. 2. 16:15

Szia!

Mi a családnak jelentettük be tök jól amikor kiderült hogy terhes vagyok főleg anyósoméknak készült!!!!

Pár gyerekkép a páromról és rólam majd kb.minden eltelt évünkből egy kép majd a poz.tesztről kép azt a végső pedig az UH.kép!Mindez videó szerűen megoldva aláfestve zenével! Méghozzá az Oroszlánkirályból-AZ ÉLET AZ ÚR számot tökéletes volt ez a szám mert amikor csak mutattam a páromnak ezt a számot már el is sírta magát!Egy két kép alá írtunk vicces dolgokat!Pl.első kép alá:_amikor még kicsik voltunk! a terhesteszt alá_:2010 egy új élet kezdete,de volt olyan kép rólam ami alá pl:a kis hercegnő vagy a boszorkány szerepel

Ja mivel nem tudtam megírni a gépünkről és a gépünkön elromlott a hang úgy oldottuk meg hogy nagyjából egyszerre elindítottuk a zenét egy másik lejátszóról!

Ha gépet nem megoldható akkor csinálj egy albumot belőle!

SZERINTEM NAGY SIKERT ARATSZ!!!

2010. aug. 2. 15:32
ötletek??????????????????????
14. fd1afef558 (válaszként erre: 13. - Zzzsch)
2010. júl. 20. 10:12
hát remélem irnak még cuki kis ötleteket ,hogy megtaláld a neked legjobban tetszöt!!!ha bejelentetted már,ird meg miként és hogy sikerült..rendi?mi is hamarosan ujra baát szeretnénk ezért én is örülnék ,ha gyülnének a lehetőségek!
13. zzzsch
2010. júl. 20. 04:00

Nekem is be kell jelentenem egy bő hét múlva a hírt valahogy a tágabb családnak. Nem vagyok egy nagy szónok, főleg így hormonokkal tele, szóval inkább valami aranyos utalással szeretném.


Arra is gondoltam, hogy pl szemceruzával a hasamra rajzolok egy kis mosolygós pálcika-gyereket, kb valós méretben (addigra 6 centi körüli lesz, az már jól látszik) és valahogy felhívom magamra a figyelmet és mikor mindenki odafigyel, felhúzom a pólóm a hasamon.

Anyukám szerint ez nagyon infantilis. :)


Szóval még töprengek, hogy legyen, írjatok még ötleteket, légyszi!

2010. júl. 19. 22:56
még ötelt??
2010. júl. 7. 12:14
valahol olvastam,hogy egy borsoszemecskét adott a csaj kis cuki szütyöben,azzal a cimmel,hogy még csak ekkora vagyok,de 9 hónap mulva nagyra növök....ez is nagyon cuki,nem?
2010. júl. 6. 16:56

Szia!


Én vettem egy kis cipőt és azt adtam oda a férjemnek. Persze túl kicsinek találta felpróbálni és akor leesett neki, hogy miért kapta. :D

2010. júl. 6. 14:55
A házibuli c. filmben úgy volt azt hiszem, hogy a képregényrajzoló nő rajzolt egy képet, amin nagy hassal fekszik egy ágyban, s rajta van egy takaró a pocakján. S azt tette ki a férjének. Nekem az nagyon tetszett.
8. youlcsi (válaszként erre: 1. - Fd1afef558)
2010. júl. 6. 14:53

hát... nekem nem ment egyszerűen...

2 nappal a pozi teszt után délben felhívtam anyut, hogy szóljon apának, jöjjön be értem... mert haza kell menni a pakkomért, és be kell feküdjek méhen kívüli gyanújával


2 napon belül az is tudta, hogy babás vagyok, akinek egyáltalán el sem mondtam volna.

2010. júl. 6. 14:50
köszike...nem rosszak...én az első babómnál...vidéken voltam tesomnál és anyukámnál..igy ők jelen voltak a tesztelésnél...sirtam örömömben de hihetetlen volt...aztán a nagy hévben apát hivtam és csak ugy naturban közöltem...örült nagyon..hisz tervezett volt ...de még is a másodiknál valami fasza kis ötlettel állnék elő a család előtt...
2010. júl. 6. 14:46
Családi ebédnél előétel egy lefedett tálban egy bébicipő.
5. silk
2010. júl. 6. 14:45
Nálunk a családdal való közlés volt gólyás. Apukám szülinapi tortájára raktam csőrében kisbabát tartó gólyát marcipánból..:-)))
4. Szilvamama (válaszként erre: 2. - Sutoczkine)
2010. júl. 6. 14:43
Nálunk is csíkos zokni volt a hírvivő :)
2010. júl. 6. 14:39
bejárati ajtóra egy hatalmas gólya a csőrében egy kis csomaggal amiből kilóg a babafej és összehívni a családot :)
2010. júl. 6. 14:39
Én a + teszt után elindultam beszerezni 1 pár kis zoknikát. A párom még bent volt a munkahelyén és felhívott, hogy vigyek neki kaját, mert soká fog végezni. Ez pont kapóra jött, hogy milyen indokkal menjek be hozzá :-) Szóval 1 kis szatyor aljára tettem a zoknit rá 1 tábla csoki és arra egy virslis kiflit. Mikor bementem hozzá, odaadtam neki a szatyrot. Belenézett és mikor elért a zoknihoz volt nagy megdöbbenés. Nem értette, hogy a zokni mit keres ott, de hamar rájött. Én csak vigyorogva álltam előtte. Megkérdezte, hogy csináltam e tesztet én bólogattam utána az ujjával mutatta, hogy 2 csíkos. Annyira boldog volt ő is :-))) kérte, hogy a kis zoknikát hagyjam ott neki.
2010. júl. 6. 14:35

sziasztok!!

örülnék,ha ebben a fórumban jo kis ötleteket irnátok,hogy miként lehetne tudatni egy pocilakó jövetelét...a családdal....aranyos ,megható ,vicces...mindegy de valami izgi modszer érdekelne,amivel kicsit felturbozhatjuk a hirt!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook