Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ma van a csók világnapja! :) fórum

Ma van a csók világnapja! :) (beszélgetős fórum)


5. a6d5a14c21 (válaszként erre: 3. - Sziszikeccs)
2010. júl. 6. 14:30
Állítólag én hajlamos vagyok a perverzitásra,de ezt nem vállalnám be :D:D
4. e5bfff55e3 (válaszként erre: 3. - Sziszikeccs)
2010. júl. 6. 14:26
Nem rossz ötlet! :)
2010. júl. 6. 14:25
Akkor én ma minden formáját kirpóbálom. Kezdem a szempilla harapdálással:D:D:D
2010. júl. 6. 14:20
Majd csütörtökön pótoljuk a mai csókokat.
2010. júl. 6. 14:18

Július hatodikán ünnepeljük a csókolózás világnapját! Sajnos arról nincsen tudomásunk, hogy ki és mikor találta ki, hogy a csóknak rendezzünk világnapot.


Csókos érdekességek!


Azok a párok, akik még rendszeresen gyakorolják az intimitás eme formáját, sokkal boldogabbak és kiegyensúlyozottabbak lesznek, sőt csillogóbb mosollyal ajándékozhatják meg egymást. A csókolózás ugyanis a fogaknak is jót tesz, hiszen a csókolózás során termelt nyál tisztítja a fogakat, segít megakadályozni a fogkő kialakulását.


A világon mindenhol csókolóznak, bár egyes részeken teljesen más formában, mint ahogyan mi ismerjük. A malájok és az eszkimók például ajkuk helyett az orrukat dörzsölik össze, ha csókolózni akarnak. A polinézek már extrémebb élvezeteket részesítenek előnyben, ők ugyanis egymás szempilláit harapdálják. Kínában vagy Japánban a mai napig nem elfogadott, ha egy pár az utcán nyilvánosan enyeleg. Thaiföldön a csókolózás helyett csak az arcukat dörzsölik egymáshoz a szerelmesek. Mindegy, hogy mely formáját gyakoroljuk a csóknak. Csupán egyetlen szerepe van, kötődni és szeretni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook