Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Arany Ászok korsó ajándékba. Vagy csak egy újabb átverés? fórum

Arany Ászok korsó ajándékba. Vagy csak egy újabb átverés? (beszélgetős fórum)


2008. jan. 22. 05:30
nem kamu az ilyen álltalában, de keveset "adnak".. régen a kólás pontgyüjtő jó volt. kupakokon voltak ugye a pontok, és bizonyos pontokért válthattál ajándékokat. amire tisztán emlékszem, hogy egy mozi belépő 50 pont volt. rengeteg jegyet összeszedtünk :D pedig nem i s kóláztunk :D de épp tescóban dolgoztam.. jóba voltam az üvegvisszaváltósokkal, akik eláttek minket rendesen kupakkal.
2008. jan. 21. 19:35

Sziasztok.

Volt már hasonló korsós buli, soha nem érkezett meg számomra. Többször reklamáltam mindig igérték, de a mai napig nem ért ide.

2. Hegemónia (válaszként erre: 1. - Lamoni)
2007. szept. 25. 10:45
Csak azért írok, hogy megosszam veled (veletek), hogy kaptam korsót. Az egész akció nagyon szarul szervezett volt. Összesen 4 vagy 5 alkalommal lehetett beváltani a kupakokat bizonyos helyeken. 8-tól lehetett beváltani, 7-től már óriási sorok kígyóztak, hogy aztán 8.15-kor tájékoztassák a sorban állókat, hogy a helyszínre kiszállított 1000 korsó már elfogyott. Merthát vitték 50-esével... Az utolsó beváltási napon kitöltöttem egy panaszlevelet. Később felhívtak, hogy egyeztessék, hány korsóm lett volna. És a múlt héten (szeptember 20-án) átvettem a postán a részemre megküldött 6 db "Mindennapi sörömök" korsómat. Nagyon boldog voltam...
2007. jún. 30. 10:15

Gondolom sokan hallottatok az aktuális akcióról?

7 matrica + 7 kupak = 1 aranyászokos korsó?

Sikerült már valakinek beváltania?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook