Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a Klier fodrászszalonokról? fórum

Mi a véleményetek a Klier fodrászszalonokról? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 17. 16:20

én oda járok évek óta

szerintem jó

2012. jan. 17. 16:19
Én Vecsésen a Market Centrálban voltam egyszer szilveszter napján.Hirtelen jött,h mégis megyünk buliba,és az ilyen esetekre pont jó.Tök jól beszárította a kiscsaj a hajam,én jól éreztem magam a buliban.És az ára is baráti volt.
2010. júl. 6. 15:00
Én az Eurocenterbe járok, már a húgom is azóta, mióta meglátta a hajam, mert szuper lett, mindig nagyon jó. Amúgy nem akarok bántani senkit, de elég kevés a jó fodrász kis hazánkban, véleményem szerint, de velük maximálisan meg vagyok elégedve. Azért is tetszik, mert mind fiatalok, akik képesek fiatalos, divatos frizurát vágni, egy kicsit merészebbet is, és nem kell 3 héttel előtte már bejelentkezni, hanem amikor van egy kis időm, beugrom. Szóval nekem bejött.
8. 1eb84e4bad (válaszként erre: 6. - 21d51b640a)
2010. júl. 6. 13:51
ez nem előítélet, hanem tapasztalat. Egy ott dolgozó fodrász mondta...
2010. júl. 6. 04:58
Szerintem egy jó név mögött megbújó, átlagos vagy átlag alatti szakemberek, ennyi a tapasztalatom velük.
6. 21d51b640a (válaszként erre: 5. - 1eb84e4bad)
2010. júl. 6. 04:45
Köszönjük az előítéleteidet, hiszen joggal alkotsz vélemény valamiről aminek még a közelében sem voltál.:D
2010. júl. 5. 22:14
Mivel elég rosszak a feltételek az ott dolgozók számára, ezért gyakran cserélődik a brigád. Szerintem érdektelenek, hiszen teljesen mindegy, egy nap hány vendég haját és hogyan vágja le.
2010. júl. 5. 21:11
Én az árkádos klier-be járok. Mindig más vágja a hajam, aki épp ráér. Nekem bevált, bár nincsenek extra kéréseim, csak vágják a hosszú hajam végét egy kicsit meg. Ennyi. Festve sincs.
2010. júl. 5. 20:37
Én a Camponaiba járok, mindig ugyan ahhoz, a többiek nem nagyon jöttek be, nem bénák, de akkor már menjek a legjobbhoz.:)
2010. júl. 5. 20:03

Én 1x voltam az Arénában, jól elb@szták a hajam...

De ez persze nem jelenti azt, h minden fodrász, aki itt dolgozik rosszul végzi a munkáját.

2010. júl. 5. 20:00
Árkádban volt már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook