Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mivel készülnétek a 25-ik házassági évfordulóra a férjeteknek? fórum

Ti mivel készülnétek a 25-ik házassági évfordulóra a férjeteknek? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 5. 19:01

Szerintem tárgyi ajándék is lehet, valami olyasmi, amiről tudod, hogy nagyon vágyott rá mindig, de nem vette meg magának, mert pénzkidobásnak érezte a családdal szemben, és már-már le is mondott róla. Ha van rá keret, meglepnéd egy ilyennel, mert tuti, hogy nem várja:)


Amúgy, ha nincs ilyen akkor én is egyetértek a wellness hétvégével, az mindig bejön:)

2010. júl. 5. 18:25
Nekünk már a 38-ig lesz októberben .De el döntöttem ,hogy a 40-ikre, egy Oklevelet fogok ki nyomtatni és bekereteztetni valami vidám szöveggel.Mi mind ketten vidám természetűek vagyunk,és ezt biztos fogja értékelni.No és ez nem sokba kerül, viszont évekig lehet emlegetni.
2010. júl. 5. 17:56
1 órás sétarepülés Budapest felett ,majd egy kellemes vacsora valahol.
8. Erzsó08 (válaszként erre: 6. - Csodapók)
2010. júl. 5. 17:45
Szia nekünk most lessz 27-én.Én is valami olyan programot szeretnék ahová csak ketten megyünk és persze nem túl drága.Köszönöm mindenkinek az ötleteket.
2010. júl. 5. 17:02
Nekünk tavaly volt, szerényen ünnepeltük. Este sétáltunk kb. 2 km-t. Beültünk egy szép cukrászdába, ettem egy szuper fagylaltkelyhet, ő sört ivott. Aztán hazasétáltunk. A virágot már délben megkaptam.
6. csodapók (válaszként erre: 1. - Erzsó08)
2010. júl. 5. 16:57
Szia! Nektek mikor lesz? Mert nekünk augusztusban.:)Nagyon régen nem voltunk már sehol kettesben, ezért mi elutazunk gyerekek nélkül 5 napra. Kerestünk egy megfizethető szállást, reggelivel és a többit nem tervezzük előre! A jeles dátum pont beleesik az időpontba. Már nagyon várjuk!
2010. júl. 5. 16:54

Welllness, hosszú hétvége. ( És a lényeg azt hiszem a 25 év után meg lehet újítani a házassági fogadalmat anyakönyvveztő előtt? )

Egy jó kis baráti összejövetel. Kirándulás kettesbe.

4. caffi (válaszként erre: 1. - Erzsó08)
2010. júl. 5. 16:47

Nekünk tavasszal volt a 20.-ik....én is tanácstalan voltam:S

Talán egy hosszú hétvége együtt az tényleg jó lenne....

2010. júl. 5. 16:43
Vennék neki egy Pamela Anderson posztert! szegénynek legyen már valami amire rágerjedhet!:)
2010. júl. 5. 16:41
Nehéz erre válaszolni, hisz nem ismerünk benneteket, de én az élményre szavaznék, nem a tárgyi ajándékra. Kirándulás, utazás,séta, mindegy csak közös tevékenység legyen.
2010. júl. 5. 16:39
Ti mivel készülnétek a 25-ik házassági évfordulóra a férjeteknek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook