Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fehérje a vizeletben fórum

Fehérje a vizeletben (tudásbázis kérdés)


12. kiandi (válaszként erre: 10. - Vvicus)
2010. júl. 6. 07:44
Írtam már róla, de nem csoda, hogy nem emlékszel, mert elég pörgős az a fórum. :-)
11. vvicus
2010. júl. 5. 18:12
Nincsen egyik helyi gyógyszertárban sem. :-/ Mindegy, nem rendeltettem, majd holnap beszélek a dokinővel, aztán majd kiderül, mi van. Talán jobb is ez így, lehet, csak bepánikoltam volna.
10. vvicus (válaszként erre: 9. - Kiandi)
2010. júl. 5. 17:13
Hú, nem is emlékszem, hogy írtad-e már a decemberi fórumban! Akkor nagyon vigyázz magadra! Tuti, hogy minden rendben lesz!!!
2010. júl. 5. 17:04

Á, nem biztos, hogy nálatok is meg kell rendelni. De én egy községben lakom, nálunk még Femibion sincs készleten, mert az drága, nem viszik! :-) Az ilyen "extra" dolgokat felíratom a patikussal, és hozza.

Nálam kicsit problémás a terhesség, mert antifoszfolipid szindrómám van (trombózissal kapcsolatos). Két vetélés után most 17 hetes vagyok, így fokozottabban ellenőriznek nálam mindent. Eddig még szerencsére semmi gond. :-)

2010. júl. 5. 16:49
Neked volt már valami eltérés? És miért kell nézzed?
7. vvicus (válaszként erre: 6. - Kiandi)
2010. júl. 5. 16:48

Oh, gyógyszertárban is rendelni kell? A fenébe, pedig én nagyon meg akartam volna ma nézni.


Amúgy meg szia itt is!

2010. júl. 5. 16:41
Szió! Én is kerestem a neten, hogy majd rendelek, de végül megrendeltem a gyógyszertárban, így egyszerűbb volt.
5. vvicus (válaszként erre: 4. - Kiandi)
2010. júl. 5. 16:31

Igen, én is arra gondoltam, hogy beszerzek magamnak, ma olvastam csak a neten, hogy lehet ilyet kapni.

Köszönöm, hogy írtál!

2010. júl. 5. 16:26
Én nem tudom, minek kell benne látszódni. Viszont nekem a belgyógyásznőm javasolta, hogy nézzem otthon hetente tesztcsíkkal, így rendeltem is. Nekem csak akkor kell vinnem vizeletet, ha a tesztcsík szerint van valami eltérés. Szerintem érdemes venni, mert így magadnak tudod ellenőrizni. (HeptaPhan a neve, kb 2200 Ft volt és 50 db van benne) Ezzel kell néznem a cukrot és az acetont is, de ez is benne van, szóval egy csíkkal mindet tudom tesztelni. :-)
2010. júl. 5. 16:14
20. hétben járó kismama vagyok, magas a vérnyomásom, és az orvosom 24 órás vizeletgyűjtést rendelt el nekem. Holnap megyek be a kórházba a terhespatológiára. Ma, ahogy gyűjtöttem a pisit, olyat vettem észre benne, mint amikor a tojásfehérje kicsapódik. Talán egy centis, ha volt. A legutóbbi pisim meg már elég opálos is volt, nem tudom, hogy fogalmazzam meg jobban.
2010. júl. 5. 16:12
Az lenne a kérdésem, hogy akinek volt terhességi toxémiája, vagy bármikor fehérje a vizeletében, akkor az látszódott magában a pisiben szabad szemmel?
2010. júl. 5. 16:11
Fehérje a vizeletben

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook