Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet, hogy terhes vagyok? fórum

Lehet, hogy terhes vagyok? (beszélgetős fórum)


1 2
58. timiii78 (válaszként erre: 56. - Zebracsikó)
2015. ápr. 30. 20:47
ma voltam vérvételen már megjött a leletem is
57. timiii78 (válaszként erre: 56. - Zebracsikó)
2015. ápr. 28. 18:37
mert félek hogy baj van
56. zebracsikó (válaszként erre: 55. - Timiii78)
2015. ápr. 28. 17:17

gratulálok!


és miért ne kérdezted meg, miért kell holnap ismét uh-ra menned?

2015. ápr. 28. 17:12
voltam orvosnál meg ultrahangozott azt mondta hogy élö terheség 6hetes csak azt nem értem hogy holnap megint ultrahangra küld
54. timiii78 (válaszként erre: 53. - Zebracsikó)
2015. ápr. 25. 19:49
nem tudom de alulmüködésnél a hccg megemelkedik és a teszt ettöl lehet pozitiv
53. zebracsikó (válaszként erre: 52. - Timiii78)
2015. ápr. 25. 19:39
fogalmam sincs... az nem lehet, hogy egyszerűen normálisan működik? :)
52. timiii78 (válaszként erre: 51. - Zebracsikó)
2015. ápr. 25. 19:13
szerinted az lehetséges hogy a pajzsmirigy túlmüködésemböl alulmüködés lett?
51. zebracsikó (válaszként erre: 50. - Timiii78)
2015. ápr. 25. 18:53
elképzelhető, hogy valamelyest rendbejött, de azért kéne orvosi ellenőrzés, nehogy valami baj miatt megszakadjon a terhesség.
50. timiii78 (válaszként erre: 49. - Zebracsikó)
2015. ápr. 25. 16:17
az vér eredményemen látszik hogy pajzsmirigy túlmüködésem volt augusztusba ezek szerint helyre állt a hormonszintem magátol? Mert pajzsmirigy túlmüködésel nem lehet teherbe esni mert kevés hormon termelödik
49. zebracsikó (válaszként erre: 48. - Timiii78)
2015. ápr. 25. 15:38

elhiszem én anélkül is, hogy terhes vagy!

pláne, ha már 2 gyermeked van, Te is megismersz egy pozitív terhességi tesztet


amúgy meg ide az adatlapodon a képeid közé fel tudsz tölteni képet

48. timiii78 (válaszként erre: 47. - Zebracsikó)
2015. ápr. 25. 15:37
oke akkor terhes vagyok igy 36 évesen 2gyermekem van náluk is a gabriel terheségi tesztet használtam náluk is pozitiv lett. Lenne még egy kérdésem képet hogy tudok neked kűldeni? Elküldeném a tesztröl a képet
47. zebracsikó (válaszként erre: 46. - Timiii78)
2015. ápr. 25. 15:30

nagyon ritka betegség esetén ad pozitívat a teszt, erre nem érdemes gondolnod


a 8.napon meg simán lehet peteérés, de az is lehet,hogy később volt, csak a spermiumok bevárták.


Hidd már el, na :)))

46. timiii78 (válaszként erre: 45. - Zebracsikó)
2015. ápr. 25. 15:27
a teszten az volt irva hogy pozitiv eredmény betegség miatt is lehet nekem a vérzés 7napig tartott a 8napon voltunk együtt van olyankor peteérés?
45. zebracsikó (válaszként erre: 44. - Timiii78)
2015. ápr. 25. 15:20

terhességi hormont nem produkál a szervezet , úgyhogy efelől ne aggódj!


most viszont már bejeleentkezhetsz egy vizsgálatra!

44. timiii78 (válaszként erre: 43. - Zebracsikó)
2015. ápr. 25. 15:18
orvosnál még nem voltam! Félek hogy a hormonok játszanak velem
43. zebracsikó (válaszként erre: 42. - Timiii78)
2015. ápr. 25. 14:51

terhes vagy


hol van már az a tavalyi augusztus!! egy ilyen régi vérkép nem mérvadó.


Gratulálok!

2015. ápr. 25. 14:39

sziasztok nagyon szeretnék babát a páromal 2014 augusztusi vérképem TSH 0,020

T4 15.76 pajzsmirigy vizsgálaton nem voltam a ciklusom szabályos 28 napos utoljára 2015 március 12én jött meg és azota se 10 nap késés után a terheségi tesztem pozitiv lett. Terhes vagyok???

2015. márc. 13. 10:54
Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni... Előző hónapba voltam a dokimnál és megállapított egy fertőzést amit egy antibiotikumos gyógyszerrel kezelt amit páromnak is meg nekem is 3 napig kellett szedni + én kaptam egy klion hüvelykúpot... mielött elkezdtem szedni elötte 2 nappal (febr.23) szeretkeztünk párommal...a kliont 5 napig tudtam szedni mert az ötödik nap éles alhasi görcsöm lett délutánra és már délelött rózsaszín pecsételésem is volt...ez másnapra elmúlt... március 9.-én kellett volna megjönnie, de semmi...viszont a melleim érzékenyebbek mint szoktak lenni a menstruáció elött és a hasam se görcsöl,viszont már 2-3 napja folyton éhes vagyok és tegnap reggel óta enyhe hányingerem van reggelente... Szerintetek csináljak tesztet? vagy várjak még? Eddig egyszer már előfordult hogy 4 napot késett,de akkor nem fájtak a melleim... Lehet hogy az antibiotikumtól késik vagy lehet hogy terhes vagyok??
40. porzellanpuppe (válaszként erre: 39. - Macilányy)
2012. ápr. 13. 17:38
enis fogamzasgatlot xedek de sajnos az sem 100 xazalekos...de szerintem nem vagy terhes..persze vegyel majd tetszet s csinald meg.kul en anyukamnak is nalam is meg noveremnel is vegig megvolt menstruacioja..!ezert en altalaba par honap utan mindig csinalok 1 tesztet biztos ami biztos
39. macilányy (válaszként erre: 38. - Porzellanpuppe)
2012. ápr. 13. 17:36
Mert volt vérzésem minden hónapban. És persze hallottunk már olyat, hogy valaki terhes volt, és mégis menstruált, de gondoltam, hogy fogamzásgátló mellett mindezt... És a többi dolognak csak a napokban olvastam utána, és így lett nagyobb a para. Gondoltam, hogy ma veszek egy tesztet, amit holnap reggel megcsinálok, csak előtte meg akartam kérdezni itt is a véleményeket.
38. porzellanpuppe (válaszként erre: 37. - Macilányy)
2012. ápr. 13. 17:32
en nem ertem h mertnem vettel meg tesztet?kul lehet h terhes vagy de ez ezer mas dologtol is lehet...
2012. ápr. 13. 17:29

Látom , hogy majd' két éve nem írt ide senki, de hátha meghallja valaki a segélykiáltásomat! :)

23 éves vagyok, és egy ideje azon parázom, hogy terhes vagyok. Korábban is szedtem fogamzásgátlót, majd kb 2 év kimaradt, de szeptember óta újra szedem. Valahogy január végén-február elején kezdtem el aggódni. Reggelente hányingerem volt, mostanában feszül a mellem, egyszerűen minden melltartóm kényelmetlen. De a barátom azt mondja, hogy ezek nem attól vannak, nem lehetek terhes ha rendesen szedem a gyógyszert. A megvonásos vérzésem is jött mindig, csak azon aggódom, hogy ez nem igazi menstruáció, csak azért jön, mert szedem tovább a gyógyszert. Aztán a napokban utána olvastam az egésznek. Nem tudtam korábban (sajnos), hogy az antibiotikum csökkenti a fogamzásgátló hatását. Január elején pedig szednem kellett antibiotikumot és óvszer használat nélkül szexeltünk. Mostanában észrevettem, hogy többet járok pisilni, és ma olvastam, hogy ez is lehet a terhesség egyik jele.

Mostanában még azt is észrevettem, mintha a hasam nagyobb lenne, de ezt már lehet, hogy tényleg én halucinálom be, vagy simán csak kis zsírpárnák.

Ha tényleg teherbe estem az antibiotikum miatt, akkor ha jól számolom 12-13 hetesnek kellene most lennem.

Ti mit gondoltok erről az egészről?

36. Sylvia81 (válaszként erre: 35. - Sylvia81)
2010. júl. 8. 15:40
Csak megkerestem végül ezt a hozzászólást... Nem itt írtad, hanem egy másik fórumon, azért nem rémlett...
35. Sylvia81 (válaszként erre: 34. - 7c87232e7d)
2010. júl. 8. 15:37

Na igen, az UH majd megmondja, ha olyan a dokid, hogy annak hisz. Nekem pl. harcolnom kell, hogy nekem higyjenek. :) Mert elvileg mindenhol utolsó mensi szerint kell számolni, ahhoz adják a 40 hetet. Az UHban meg azért nem lehet bítni, mert pl. BPDnél nem mindegy, hogy hová rakja a keresztet mérésnél: kívülre, a csont közepére, vagy belülre. Akár 2 mm is lehet majd a különbség, az meg 2 hetet jelent a fejlődésben...

De az UHos becsléshez már nem kell hozzáadni semmit, abba bele van kalkulálva a beágyazódás előtti 2 hét.


Bocsi, de nem olvasom vissza az összes hozzászólásodat, és itt nem rémlik, hogy írtad volna, miért nem akarod, hogy májusi legyen a fogantatás.

34. 7c87232e7d (válaszként erre: 33. - Sylvia81)
2010. júl. 8. 15:01
az nembaj ha junius mert ha elörébb lapoztok akkor ottt leirtam hogy miért félek hogy nehogy májusba!!!!!de az ultrahang majd meg mondja hogy hány hetes vagyok ha az vagyok!Az már tényleges hét vagy ahhoz kell még plussz 2 hetet adni?vagy levonni?Vagy hogy van ez a számitás?
33. Sylvia81 (válaszként erre: 30. - 7c87232e7d)
2010. júl. 8. 14:16

Mondjuk Bizinek igaza van. Ha a megtermékenyített petesejt még a petevezetékben van mensikor, akkor az nem mossa ki. Bár hallottam már olyat is, akinek volt mensije úgy, hogy már be is volt ágyazódva, és mégsem ürült ki.

A petevezetékben az út emlékeim szerint kb. 7-8 napig tart, előtte még kb. 2-3 napig életképes a sperma is. Szóval simán lehet, hogy mensi előtt/alatt fogant. De mindenképp június.

32. 0c1bce0a32 (válaszként erre: 30. - 7c87232e7d)
2010. júl. 8. 13:38
Szia.Az én lányom menzesz előtt fogant,meg volt normálisan de a következő nem jött meg.Nálad is fennáll,hogy menzesz előtt megfogant.Ha terhes lennél akkor június.
31. Sylvia81 (válaszként erre: 30. - 7c87232e7d)
2010. júl. 8. 13:36
Hát, ha júniusban megjött rendesen, akkor majdnem 100%, hogy utána estél teherbe.
2010. júl. 8. 13:22
sziasztok!Nekem lenne egy olyan kérdésem hogy junius 10én jött meg most meg 7-án kellene és még nem jött meg de nagyon fájnak a melleim!ha terhes vagyok akkor melyik honapba lettem terhes május vagy junius???Nagyon fontos lenne!
29. Sylvia81 (válaszként erre: 28. - 0c1bce0a32)
2010. júl. 7. 10:26

Sajnálom, mert te is.

De egy negatív eredmény ilyenkor azért nem biztos, mert egyáltalán nem tudhatod, mikor volt peteérésed. Én azért 1 hét múlva vennék még egy tesztet, ha addig nem jön meg. Hátha... :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook