Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ajkára megyünk nyaralni, mit érdemes megnézni a környéken? fórum

Ajkára megyünk nyaralni, mit érdemes megnézni a környéken? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 25. 11:18
Mi Tapolcán voltunk onnan jártuk be Ajkát, Herendet, Szigligetet, Nagyvázsonyt, Sümeget, Veszprémet.
2010. júl. 5. 09:30
szia, Ajka – Parkerdő; Úrkút – őskarszt; a "környék": Somló-hegy; Ság hegy; Salföld; Nagyvázsony-Veszprém-Sümeg – várak… jó nyaralást:)
2010. júl. 5. 09:20
Köszi az ötleteket :-)
2010. júl. 5. 09:18
A Bányászati Múzeum a kristály Múzeum no meg a strand. Ajkán ezek a látnivalok.
4. 2010zsombi (válaszként erre: 1. - Sutoczkine)
2010. júl. 5. 09:15

Szia!


Ajánlom szabadidő eltöltésnek Ajkán a Strandot (ami élményfürdő is egyben).

Közvetlen mellette van a tó, ami szép látványt nyújt. Csingerben található a bányamúzeum.

Kislődön ami 10-12 km-re van Ajkától van egy Kalandpark, ami csodaszép. Szerintem ott minden igényt ki lehet elégíteni(szórakozás, kikapcsolódás, kreativítás, játék, kézm

űvesség). Ott lehet bográcsozni,szalonnát sütni. Keressél rá a neten a Sobri Jóska Kalandparkra. Tuti tetszeni fog.

3. sutoczkine (válaszként erre: 2. - Kornellius)
2010. júl. 5. 09:12

Szia!


Örülnék, ha megkérdeznéd és tudna segíteni. Autóval megyünk van egy 2 éves fiam őt is visszük és én meg kismama vagyok. Ezeket figyelembe véve keresek programokat, látnivalókat.

2010. júl. 5. 09:03

Szia !


Van ott egy kedves ismerősöm, szerintem szivesen segít. Ha kéred,megkérdezem és megadom az email címét.

2010. júl. 5. 09:00
Ajkára megyünk nyaralni, mit érdemes megnézni a környéken?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook