Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szeretném letölteni a VB 2010 dalát telefonomra csengőhangként, tud valaki segíteni? fórum

Szeretném letölteni a VB 2010 dalát telefonomra csengőhangként, tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 4. 09:32
Ha letöltötted a gépre akkor van egy olyan program,hogy: mp3 directcut.Töltsd le a programot,annak segítségével megvághatod ha akarod,de kell,hogy legyen Bluetooth a gépeden és telefonodon,hogy át tudd küldeni. (vagy legalábbis én így csinálom)
6. J.B.
2010. júl. 3. 22:40
Az egy dolog, hogy a gépre letöltöd, de kell még egy telefonkezelő szoftver (vagyis a telefonhoz való program), plusz valamilyen adatkapcsolat a telefon és a PC között: USB vagy soros kábel, Bluetooth, infra.
5. FairyJ (válaszként erre: 2. - Bun Csilla)
2010. júl. 3. 22:33
a tv-ben azt mondták valamelyik nap, hogy az m1 oldalán letölthető. Nem tudom így van-e, nem néztem,de egy próbát megér:)
4. Bun Csilla (válaszként erre: 3. - Boszy28)
2010. júl. 3. 22:32
Letöltöttem, de nem tudom hogy kell a telefonra átküldeni
2010. júl. 3. 22:31
ha letöltöd mp3-ként, akkor át tudod küldeni a telefonodra valamilyen módon
2010. júl. 3. 22:24
Szeretném letölteni a vb 2010 dalát telefonomra csengőhangként! Nálunk van a labda címmel.! Nekem nagyon tetszik de nem tudom hol keressem, pedig beírtam a google-be de nincs találat!
2010. júl. 3. 22:23
Csengőhang letöltés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook