Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsibbadt lábujj! SOS! fórum

Zsibbadt lábujj! SOS! (beszélgetős fórum)


11. badonyimariaeva (válaszként erre: 10. - Pirinyóka66)
2010. júl. 22. 22:24
Ne haragudj nem akarlak megbántani, de ide is, oda is járok sajnos!
10. pirinyóka66 (válaszként erre: 9. - Badonyimariaeva)
2010. júl. 22. 21:42
keress rá, a neuroógia szóra és utána okoskodj. bocs nem vagyok jó kedvemben. csak tíz évet dolgoztam ott és nem sokat nevettünk ezeken.
9. badonyimariaeva (válaszként erre: 2. - Pirinyóka66)
2010. júl. 22. 18:04

Neurológus a fejjel foglalkozik!

Nem értem miért oda küldöd a lábujj zsibbadással?!

Ha nem tudok biztosat, akkor nem adok tanácsot!

Szegényt jól kinevetné az orvos!

2010. júl. 3. 22:42
Szerintem a cipővel lehet baj. Eddig (még nem volt ilyen meleg) magassarkút hordtam, de ne gondoljatok most 10 cm-es sarokra, csupán 3-5 cm. Amióta ilyen meleg van, csak papucsot hordok (tanga :D), itthon is és mikor megyek vhova, akkor is. Lehet hogy a váltás miatt van ez? Hogy a földön taposok?? Nem tudom, de nagyon idegesít, mert fáj is és érzem hogy zsibbad. Ráadásul, ha nyomkodom a talpam a kislábujjam alatt közvetlen, akkor egy éles szúrás belenyilal a lábujjamba. Egy ideg, mittudomén. Nagyon rossz!
7. Andee5 (válaszként erre: 3. - Kevian)
2010. júl. 3. 22:36
Nem szedek semmilyen gyógyszert a fogamzásgátló tabin kívül. Tehát gyógyszerre nem lehet visszavezetni.
2010. júl. 3. 22:01

próbálj meg kevés gerinctornát végezni és ha érzékeled utána, akkor érdemes orvoshoz fordulni, lehet becsípődés, vagy meszesedés :(


egyszer az egyik idegsebész prof nyilatkozta, hogy nem figyelnek az emberek, főleg a nők a lábujjaik érzéketlenségére, zsibbadására, pedig már előre jelzi, hogy valami nincs rendben.


szóval hosszú lé után, orvos :D

2010. júl. 3. 21:55

Ennyi erővel idegsebész is lehetne, mert lehet, hogy csak egy idegről van szó...de szerintem egy szimpla, normál háziorvos is megteszi :)


Amúgy rengeteg minden lehet, akár alagút syndroma, akár egy kisebb trombózis is.

2010. júl. 3. 21:55
Én egyszer egy hétig nem éreztem a fél nagylábujjam, és mint kiderült a cipőmmel volt a baj, mert folyamatosan nyomta.
2010. júl. 3. 21:52

Nem szedsz valamire gyógyszert?

Sajnos lehetnek ilyen mellékhatások. Főleg a vérnyomásosaknál.

2. pirinyóka66 (válaszként erre: 1. - Andee5)
2010. júl. 3. 21:49

Szia.

A diagnozis felállításához neurológushoz fordulj, háziorvosi beutalóval keresheted fel.

Kezelést utána tudsz keresni az általad elfogadott területeken, legyen az hagyományos orvoslás, vagy valamely alternatív terápia.

2010. júl. 3. 21:43

Sziasztok!


Már 3 napja folyamatosan zsibbad a kislábujjam! Alig érzem, ha megszúrom sem fáj, mert nincs benne vérkeringés és ez már 3 napja folyamatosan így van! Először csak annyit éreztem, hogy a talpam fáj, főleg a szélén, a kislábujjam alatt.

Szerintetek mitől lehet ez? Már masszíroztam is a talpam, hogy meginduljon a keringés, de úgy érzem egyre rosszabb!

Ha valaki már tapasztalt közületek ilyet, kérem írja meg, hogyan szüntette meg, és hogy mi lehet a baj...

Előre is köszönöm! :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook