Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szív zörej és anyai hormon a baba testében. fórum

Szív zörej és anyai hormon a baba testében. (beszélgetős fórum)


6. dalya (válaszként erre: 5. - Mmacus)
2010. júl. 4. 20:57
Most 3 hónaposan voltunk kontraólon és még mindig van, a doki azt mondta, hogy ha a gyerek orvos úgy gondolja akkor küldjön vissza.Ez nem nyugtatott meg túlzottan.
2010. júl. 4. 18:30
A szívzörejnek valami oka nyilván van. Ki szokták vizsgálni. Mi 12 éves koráig jártunk kontrollra, de soha semmit nem kellett csinálni vele, hálistennek.
2010. júl. 4. 18:25

Szia!


A cisztákról mit sem tudok, de a kisfiamnak is volt szívzöreje. Az első szurikor hallgatta a doki és akkor már nem volt. Szerinte a babák felének van születéskor. Emiatt nem kell aggódnod, szerintem.

2010. júl. 3. 21:47
Hát az én babám most 3 hónapos és tegnap mondták hogy ciszták vannak a méhében.És majd 6 hónaposan nézik ismét hogy fel szívódott- e
2. gne2 (válaszként erre: 1. - Dalya)
2010. júl. 3. 21:39

Szia! :)


Én úgy tudom, hogy a baba testében magzatként és születés után is lehetnek még ciszták, de ezek általában felszívódnak. Azért kell 3 hónaposan újra megnézni, mert addigra kiürülnek az anyai hormonok a testéből, és láthatják, hogy csökkentek-e a méretek, vagy további ellenőrzés szükséges. Ne aggódj, biztosan nem lesz semmi gond! :)

2010. júl. 3. 21:28
Ki tudja, hogy a szív zörej mennyi idősen, múlik el és ha nem múlik, akkor milyen következménye lehet a későbbiekbe?És még valami, a lányom most 3 hónapos és szisztát találtak a méhében. Azt mondta a doki hogy sok volt az anyai hormon mikor elvágták a köldök zsinórt és ez majd el múlik.Lehetséges hogy tényleg, és ha mégsem?Kontról 3 hó múlva.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook