Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dr.Harsányi Ágnes debreceni nőgyógyászról lenne pár kérdésem! Ha hozzá jártok segítenétek? fórum

Dr.Harsányi Ágnes debreceni nőgyógyászról lenne pár kérdésem! Ha hozzá jártok segítenétek? (tudásbázis kérdés)

2010. júl. 11. 18:38
értem köszönömm
18. tücsimücsi (válaszként erre: 17. - Zsuzsi 18)
2010. júl. 11. 18:36
Ezt nem tudom megmondani, tőle kell megkérdezned.
2010. júl. 11. 18:26
Értem de én nem debreceni vagyok ugye az nem baj te hozzá tartozol Köszönöm szépen
16. tücsimücsi (válaszként erre: 15. - Zsuzsi 18)
2010. júl. 11. 18:00

Igen. Körzetes. A nagy Oti a Bethlen utcán van, nem messze aZ új Kölcsey Központtól.

Szóljál a doktornőnek, hogy hozzá szeretnél tartozni. Vannak olyan betegei is akik nem tartoznak a körzetébe.

Egyébként Ági valamilyen igazgató is.

15. zsuzsi 18 (válaszként erre: 14. - Tücsimücsi)
2010. júl. 11. 17:25

MELYIK AZ OTI

DE ÉN NEM MAGÁNRENDELŐBE SZERETNÉNK MENNI VAN NEKI OLYAN RENDELÉSE AHOL NEM MAGÁNRENDELÉST CSINÁL KÉRLEK IRD MÁR MEG KÖSZÖNÖM

14. tücsimücsi (válaszként erre: 12. - Zsuzsi 18)
2010. júl. 11. 17:20
az OTI-ban. Ha magánrendelőjébe mennél,( mintha úgy rémlene van neki), akkor a körzeti rendelési idejében kérdezd meg telefonon tőle.
13. zsuzsi 18 (válaszként erre: 1. - Krisztina:))
2010. júl. 11. 16:51
szia szeretném megtudni hogy ő hol rendel köszönöm
12. zsuzsi 18 (válaszként erre: 11. - Bun Csilla)
2010. júl. 11. 14:10
szia szeretném megkérdezni hogy hol rendel Dr Harsányi Ágnes KÖszönöm előre is a válaszod
2010. júl. 3. 22:21
Én Harsányi doktornőhöz járok már 7 éve, és soha semmi gond nem volt! Sőt nyugodtan elmondhattam neki bármi gondomat kérdésemet, és ő készségesen válaszolt! Én csak ajánlani tudom! Ismerem Aranyosi doktor urat is, ő is nagyon jó doki, ahogy a neve is elárulja aranyos, és vicces! Bent volt mikor szültem a lányaimat, mindig odajött megkérdezte hogy vagyok, mi újság a manókkal, pedig nem az ő betege voltam.
10. tücsimücsi (válaszként erre: 9. - Csera)
2010. júl. 3. 19:16
További jó egészséget a kisfiadnak!:-)
9. csera (válaszként erre: 5. - Tücsimücsi)
2010. júl. 3. 19:07

Hú, Ő tényleg rendes és jó doki!!! Neki köszönhetem a kisfiam életét, mert nem volt jó hetek óta az NST-m és Ő nem keringési UH-ra küldött, hanem terheléses vizsgálatra. Na, akkor döntötték el, hogy még ma megszülöm a kicsit és percei voltak, mert olyan köldökzsinor-csomója volt, hogy azon már hetek óta nem ment át élelem, ki volt fogyva a bőréből és már oxigén hiánnyal született.

Járnunk kellett 2 évig Rehabra, de ma már teljesen egészséges!

Köszönöm Neki, bár akkor nem várta meg a szülésem végét (nem várt pénzt)!

2010. júl. 3. 15:22
Köszönöm szépen:)
7. tücsimücsi (válaszként erre: 6. - Krisztina:))
2010. júl. 3. 15:21

A Klinikán már nincs , az OTI-ba rendel, és Harsányi is ott rendel, most kérdeztem meg.

Aranyosinak van magánrendelője ARANYKÉZ néven, a Varga utcán. A neten nézd meg!

2010. júl. 3. 15:05
És ő hol rendel?
2010. júl. 3. 15:02

Akkor én írok olyat akiben nem fogsz csalódni: Aranyosi János , azzal is kedves és közvetlen aki nem pénzeli.

Le a kalappal előtte! És nagyon jó orvos.

2010. júl. 3. 14:39

Óh pedig sokan jót írnak róla!

Voltam kb fél dr Herman Tündénél de olyan lekezelő volt,hogy nem akarok menni hozzá pedig mondtam neki,hogy először vagyok nőgyógyásznál!

És mostmár félek

2010. júl. 3. 14:34

Szia! Én régen jártam hozzá, ő volt az Ótemető utcán az egyik körzetes orvos. Nem igazán szerettem, durva volt és felületes. Egy férfi finomabban vizsgált és volt olyan, hogy szinte rám se nézett, csak lepecsételte a könyvemet és mehettem. Kérdésem ne legyen.

Persze mint mondtam, én nem magánbetege voltam, "csak" 1 nő a körzetből. Volt olyan kismama, akihez odament, mosolyogva elbeszélgetett, aztán érdekes mód őt szólították be következőnek...

Ez még 2006-2007-ben volt, azóta sokat változhatott!

2010. júl. 3. 14:01

Sziasztok ha hozzá jártok segítenétek?

Sokat olvastam már róla sokan ajánlják!

És azt is kérdezném,hogy kell időpontot kérni?És fizetni kell?

Köszönöm!

2010. júl. 3. 13:59
Dr.Harsányi Ágnes debreceni nőgyógyászról lenne pár kérdésem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook