Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen otthon edzést ajánlanátok? fórum

Milyen otthon edzést ajánlanátok? (beszélgetős fórum)


8. 0c930ce391 (válaszként erre: 7. - Fernando_)
2010. júl. 4. 17:20

20 kg-t fogytam szülés után, egy év alatt, mérsékelt étkezéssel, sok mozgással. Azóta tartom a súlyom. (Lásd képek)

Sokkal tónusosabb az izomzatom.

A Férjem pedig néhány év edzés kihagyásával sem veszített az alkatából, amit kidolgozott. Nyom 50 fekvőtámaszt a hátán a 26 kg-s gyermekkel, és úgy bedurran, mint a csuda! :-)

2010. júl. 4. 13:54

Köszönöm a válaszokat!

Kedves luxy!

Milyen eredménnyel?

6. 0c930ce391 (válaszként erre: 5. - Sunshine24)
2010. júl. 3. 13:19
Én 7 éve edzek itthon, kitartóan. :-) nincs konditerem a közelben, érdeklődés hiányában megszűnt. 3500 fős kisváros. Durva, nem? :-(
2010. júl. 3. 12:06
Edzőterem. A legbtöbb helyen már van ingyenes személyre szabott tanácsadás is, hogy hogyan vágj bele, milyen gyakorlatokat csinálj. Maximálisan megéri. És hidd el, otthon úgyis hamarabb feladnád. Sokkal nagyobb hajtó erőt jelent egy edzőteremben edzeni.
4. jehru (válaszként erre: 1. - Fernando_)
2010. júl. 3. 10:11

Szia!


Szerintem nézz utána neten(body.builder.hu,tesztoszteron.hu) vannak komplex edzéstervek otthonra is és azokkal biztos nem lőhetsz mellé.

3. 0c930ce391 (válaszként erre: 1. - Fernando_)
2010. júl. 3. 10:08

Mell-hát-váll-tricepsz-bicepsz-has-comb-vádli.

Én ezeket végzem, a férjem is, csak ő végez fekvenyomást is, hatalmas súlyokkal, én meg nem. :-)

A meglévő eszközeid mellé nem ártana két nehezebb kézisúlyzó is, kb-15-15 kg-sak, szétszerelhetőek. Nyilván nem egyből kell a legnagyobbal, kell a fokozatosság. Nem drágák, megtérül az ára.

keress a neten olyan képes edzéstervet, ahol tudod nézni, jó -e a gyakorlat.

Biztos nem újdonság, hogy a bemelegítés és nyújtás elengedhetetlen, és az izomépítéshez fehérjedús étrend szükséges. :-)

Most mondtam egy nesze semmi fogd meg jó dolgot, de az én edzéstervem a naplómban van, láthatod, ha megnézed (edzésmánia). Férfinek ugyanez nagyobb súlyokkal okés.

2010. júl. 3. 09:49
Már majdnem írtam h Rubint Réka, mikor megláttam, h pasi vagy.:D
2010. júl. 3. 09:39

184 cm magas és 74 kg vagyok, átlagos testalkat. Szeretném, ha a testem kicsit edzettebb lenne. Hangsúlyozom, nem szeretnék testépítő lenni, csak egy kicsit szélesebb vállakat, kissé vastagabb karokat és egy kissé formásabb hasat.

Itthon vagy haspadom és expanderem. Elég ez, hogy megvalósítsam céljaimat?

Milyen gyakorlatoknak lássak neki? Mit tanácsoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook