Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tejsavbacilus újratelepítés fórum

Tejsavbacilus újratelepítés (beszélgetős fórum)


4. 18235c4fc5 (válaszként erre: 3. - Andrea1977)
2007. jún. 30. 20:55
Oké, rendben, értem. :) Remélem, tud majd valaki segíteni.
3. Andrea1977 (válaszként erre: 2. - 18235c4fc5)
2007. jún. 29. 23:26
Szia Heni! Vannak olyan esetek, pl. Hpv fertőzés esetén, amikor nem segít a joghurtba mártott tampon. Erre gondoltam konkrétan:pl.: méhnyak szén-dioxidos lézerterápia után végzett tajsavbaciflóra helyreállítása! Ilyen esetben én "gyógyszeres" eljárásról hallottam! Erről szeretnék többet megtudni, ha van valakinek valamilyen tapasztalata! Nagyon köszi, hogy hozzászóltál a témához! Ez is egy jó ötlet, ha valakinek nincs "súlyos" problémája! Üdv: Andrea
2007. jún. 29. 10:24

Szia, Andrea!

Nem tudom, pontosan milyen eljárásra gondolsz, de egy barátnőmnak azt javasolta az orvos, hogy helyezzen fel egy joghurtba mártott tampont. A tejsavbaciflórája helyreállt.

2007. jún. 29. 10:20

Sziasztok!

Azért nyitottam ezt a fórumot, mert kíváncsi lennék rá, hogy van -e valaki, aki már átesett ilyen "eljáráson" és milyen tapasztalatokat szerzett! Ezt általában méhnyak conisatio (kimetszés) után szokták elvégezni!(legalábbis én úgy hallottam) Egyébként jó egészséget kívánok mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook