Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lehet fogyni bébiétellel, ha csak azt eszed? fórum

Lehet fogyni bébiétellel, ha csak azt eszed? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2014. márc. 19. 17:11
Úgy nézem nagyon sok a buta ember. Hihetetlen mennyire nem tudtok semmit ezekről a dolgokról,de az még hihetetlenebb,hogy ilyen tudatlanul akartok belevágni ezekbe és még ki is oktattok mindenkit.Kezdjük ott,hogy a bébiételbe mégis szerintetek mi van,hogy meghízna tőle bárki is ellenben a bolti szeméttel amit jóhiszeműen és naívan megvesztek.Az almától is lehet hízni ha egy ládával eszel meg naponta.De itt az a lényeg hogy az alapanyagcseréhez mennyi kalóriát viszel be.Példának okáért egy 57 kilós ülő munkás,aktív(jár edzeni.stb)nő alapanyagcseréjéhez 1800 kcal-ra van szüksége.De erre a mennyiségre csak akkor ha fekszik nem csinál semmit és csak vegetál.Ha már felül,ennél több kell.És mivel aktív a példánkban szereplő nő legalább 2000 kcal-ra van szüksége,hogy egészséges maradjon.Tehát okoskák,azok akik igen viccesnek találták a kérdést, kíváncsi lennék milyen életvitelt folytatnak,meg hogy milyen betegségeik és hiányaik lesznek pár év múlva. Ja és a koplalást csinálhatjátok,de garantálom,hogy olyan kárt okoztok az anyagcserétekben és a szervezetetekben,hogy a Jóisten se állítja helyre,és nem lefogyni fogtok,de életetek nagy részét a kórházban és rehabilitációs intézetekben fogjátok tölteni.És még valami a koplalással csak izmot veszítesz, mert ahhoz könnyebben hozzáfér a szervezeted,mint a zsírhoz.Ezért nemcsak betegek lesztek,hanem még egy tollat se tudtok majd felemelni. ;) Úgyhogy hajrá!! (Y) És egyébként google a barátotok,sok mindenben felvilágosításra lenne szükségetek. És bocsi hogy ilyen nyers voltam,de ez az igazság,nem észt akarok osztani, csak orbitális butaságokat írtok!!
2011. febr. 21. 08:26
Hízni lehet tőle...
2011. febr. 20. 23:58

valaki még hisz ebben?


Fogyjatok inkább csokitól úgy, hogy hetente csak 1 kockát esztek, és mellette semmi mást!! garantált!

Úristen...

2011. febr. 20. 22:39

Sziasztok!


Nekem bejött a bébipapival kombinált fogyókúra napi egy bébiétel ebédre egyébként meg alma sajt vagy vmilyen egyéb gyümölcs és sok folyadék, na meg persze 2 naponta 1 óra bicigli. Jó volt számomra hogy változatos könnyen készen van és nem plusz macera még az étel elkészítése. Kb 6-8 kg ment le rólam egy hónap alatt de úgy hogy az utolsó pár napot már lazára vettem és több más dolgot is ettem. Mostanában kezdem el megint jönn a tavasz!:)

63. Ritapam (válaszként erre: 62. - E6e5405fd3)
2011. jan. 7. 11:32
van gyereked?
2011. jan. 6. 16:56
ettől függetlenül, sztem felesleges ilyenekre kidobni pénzt...én a gyerekmnek sem fogok venni (max. ha utazunk, vagy kirándulni megyünk), sokkal olcsóbb, ha megveszed a boltba, megfőződ, leturmixolod...annyi az előnye, hogy nem kell "szarakodni" sem a kalória számlálással, sem az elkészítésével
2011. jan. 6. 16:54
sztem meg lehet fogyi velük, mivel 1 (hozzá adott cukrot nem tartalmaznak), 2 ha elolvasod a cimkéjüket, pontosan rá vannak írva az összevetőv, illetve, hogy az az egy adag, hány kalóriát tartalmaz, úgyhogy ha számolod a kalóriákat, akkor miért ne lehetne vele fogyni...egy babák, azért híznak és nőnek tőle, mert az az adott kalória bevitel amit x doboz bébi étel tartlamaz (amit egy nap megesznek), az fedezi, a napi energia szükségletüket...neki egy olyan doboz kaja, olyan mint egy felött embernek egy nagy tányér leves...
2011. jan. 6. 16:46
persze hogy..egy lány a suliban nagyon duci volt aztán egész nyáron azt ette és nagyon sokat leadott vele :)
59. 190124133c (válaszként erre: 53. - Efa181b264)
2011. jan. 5. 11:12
Talán annyira nem is hülye a kérdés feltevője...
58. c191c35515 (válaszként erre: 57. - C191c35515)
2011. jan. 5. 10:40
ne hari másik fórumra akartam írni:Deltévedtem!bocsika!
2011. jan. 5. 10:38
ili ez nem szép nem hazudok őszi napon!okéééé:?D
2008. júl. 22. 09:44
Nagyon nem. A barátnőmnek 30 éves korában az orvos ajánlotta hízáshoz! Azóta együtt bébipapiznak a csecsemőjével :-)
55. efa181b264 (válaszként erre: 54. - Klimpírozi)
2008. júl. 22. 09:09
Ja ha esetleg légörvénybe kerülnek nehogy darabosat hányjanak :DD
2008. júl. 22. 08:20
fogyni, ez érdekes..azt viszont olvastam, hogy a légiutaskísérők - fapados járatokon - ezt viszik m agukkal az unosuntalan standard szendvicsek helyett..
2008. júl. 21. 20:51

Ez milyen egy hülye kérdés!!

Nem is értem, hogy merülhet fel valakiben ez!!

2008. júl. 21. 20:12
KIzárt. Tömény fehérje és cukor. A bébinek is azért adják, hogy nőjön
2008. máj. 21. 13:35
Attól függ, mennyit eszel belőle :)
2008. máj. 20. 20:30

érdekes egy téma, fiam sulya gyarapodot,meg mikor beteg volt akkor adtam csak neki!

de nem sürün adtam ilyet neki

2008. ápr. 3. 09:24
anyám! ilyet sem hallottam még sosem! bébiétellel fogyózni!
48. emily (válaszként erre: 47. - 98b468bba8)
2007. szept. 7. 20:07
Finoooom? Te melyiket veszed??? :DDD
2007. szept. 7. 19:49
A bébiétel finom! Miértis lenne nevetséges? Lehet, hogy nem egészséges egy felnőtt számára, de akkor a McDonalds? Szerintem jobb, na mindegy. Nekem ez kicsit rosszulesett. :)
2007. szept. 7. 09:54
Nevetséges!A bébiételt hagyjuk a babákra.
45. Szapuka (válaszként erre: 44. - Erikpipi)
2007. szept. 4. 15:23

Ezen az elven marhapörkölttel és töltött káposztával is lehet fogyni, csak megfelelően keveset kell belőle enni.

A bébiételnél figyelembe kell venni, hogy csecsemőknek állították össze, tehát egy csomó olyan dolog van benne, amire a felnőtt szervezetnek nincs is szüksége, egy csomó dolog meg, amire szüksége lenne, hiányzik. Lehet, hogy fogysz tőle (főleg ha csak az üvegen szereplő, csecsemőknek ajánlott adagot fogyasztod belőle), de a szervezetedet kiéhezteti, amint abbahagyod, megindul fölfelé. Talán ez már más hasonló kiéheztetős diétákból ismerős.

44. erikpipi (válaszként erre: 43. - Szenyó)
2007. szept. 4. 14:42
Szerinted? Mert a fogyókúrához a mennyiség csökkentése szükséges. Azért.
2007. aug. 13. 14:16

A kisgyerekek HÍZNAK tőle. Miért fogyna valaki ezzel?


Ha problémád van a rágással, fogaiddal, akkor jó pótlás.

2007. aug. 11. 08:49
most hallottam, h nem fogyokurara szoktak alkalmazni, hanem diétara, amikor valakinek magas a koleszterin szintje!akkoris csak 2 hétig lehet enni!és azt az orvos mondja!ki lehet probalni,de azt sem rogyásig kell enni,hanem max 3 uveg egy nap!
41. Szapuka (válaszként erre: 40. - 0a6ce1d48d)
2007. júl. 30. 12:12

Ezzel az a baj, hogy nem a bébiételtől fogysz, hanem az éhezéstől. Attól meg megnyúvadsz.

Aki próbálta már az éhezéses fogyókúrát (ki nem?), az tudhatja, hogy az így, szenvedéssel leadott kilók alig várják az első rendes evést, hogy visszajöjjenek. Sőt, még rá is tesznek egy lapáttal. Megindul a liftezés, borul a hormonháztartás, stb. És néhány év múlva rájössz, hogy a rengeteg szenvedés dacára kövérebb vagy, mint bármikor.

Az éhezés nem megoldás a súlyproblémákra!

2007. júl. 26. 10:22
Lehet, ha csak napi 2 üveg.
2007. júl. 25. 17:25
Nemtom. A babák híznak tőle, aminek az anyukák örülnek.
38. Szapuka (válaszként erre: 17. - Szapuka)
2007. júl. 6. 14:17
Na, mondtam én, hogy a bébikajától lehet fogyni. Hiszen mind elfogytatok.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook