Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te és a legjobb barátod fórum

Te és a legjobb barátod (beszélgetős fórum)


9. c02a4cd8ac (válaszként erre: 8. - Mazs777)
2010. júl. 11. 20:00

Nahát... valami hasonló alakult ki nálam is április vége óta.


10 éves ismeretség és barátság, mi is mindig mondjuk egymásnak, hogy szeretlek, amikor találkozunk, mindig sokszor megölelgetjük egymást, ... aztán április vége óta tart az a szakasz, ami már mindkettőnk részéről a barátság határainak feszegetése valami több és másabb érdekében, de nem haladunk előre. Barátság és szerelem között egy határvonalon egyensúlyozunk folyamatosan, szerintem mindketten át szeretnénk már lépni, csak valahogy soha nincs rá megfelelő alkalom, helyzet. Találkozni is ritkán tudunk... Szóval nem tudom... De egy "kissé" idegesítő már ez így... ez az egy helyben álldogálás. :(

2010. júl. 8. 00:21
Akit szeretek, most még csak a barátom, azaz már kicsit több... de nem is barátként tekintek rá, hanem lelki társként, és ő is rám... illetve milliószor elmondjuk egymásnak hogy szeretlek, csak szerintem ő még nem érti hogy én nem úgy szeretem, mint ő....vagy nemtom...
2010. júl. 6. 23:10
egyébként van olyan fiú barátom (akivel asszem elég jól ismerjük egymást, a legjobb barátomból lett párom után következik :) ) akivel soha semmi sem volt köztünk és úgy vélem h egyikünk sem gondolt még olyasmire. és már majd' 6 éve barátok vagyunk.
6. Dorkinc (válaszként erre: 3. - 77ea8eb702)
2010. júl. 6. 23:08
én is így vagyok, mi 2.5 éve vagyunk együtt :) volt h ő akarta volt h én, de az elején még 1ikünk sem, akkor tényleg barátok voltunk :) és nem bánok semmit, sőt, igazán örülünk mind2en h így alakult
2010. júl. 3. 06:28
Szerintem nincs nő és férfi között baráti kapcsolat,az egyik mindig többet akar a másiktól......
4. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - 1f0b932c00)
2010. júl. 2. 14:21

De mindig volt valamelyikőnk részéről vonzalom.

Nem is hiszek a férfi, nő barátságban!

Én úgy mondanám, hogy a legtöbb férfival, csak ismerjük egymást...

3. 77ea8eb702 (válaszként erre: 1. - 1f0b932c00)
2010. júl. 2. 13:55

én sosem gondoltam, ő viszont igen. persze utána én is elgondolkodtam a dolgon, s kétszer-háromszor elutasítottam, hogy lehetne köztünk több is. nem akartam elrontani a barátságunkat.

a vége az lett, hogy majd' három éve ő a párom. S hogy bánom-e? inkább nem, mint igen.

2. mágnes74 (válaszként erre: 1. - 1f0b932c00)
2010. júl. 1. 23:17
A legjobb barátomba reménytelenül szerelmes voltam az általános iskolában. Azóta megbeszéltük, és közel 20 év távlatából, már csak nevetünk rajta.
2010. júl. 1. 23:14
Soha nem gondoltál még a legjobb barátodra (ellenkező nemű) valamilyen vonzalommal? Volt-e köztetek valami? Hogyan és miért történt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook