Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Reménytelen szerelem ....... fórum

Reménytelen szerelem ....... (beszélgetős fórum)

1 2
2010. szept. 11. 15:11

Sok idő telt el ismét....mióta ide írtam...elhatároztam magam,hogy elfelejtem őt....már nem beszélek róla senkinek...lazítottam a bulikon,kevesebbet megyek,próbáltam ismerkedni,van-volt akivel jól éreztem magam ideig-óráig,de aztán jön az elbizonytalanodás...mindenkiben őt keresem.

Főleg,hogy sikerült jobban megismernem...

Minden egyes porcikám őrá vágyik,,,,annyira üresnek érzem az életem nélküle.Egyszerűen senki nem üti meg számomra azt a szintet ahol ő van.

Terelem a gondolataimat,megpróbálok mással boldog lenni....de nem megy...annyira belopta magát a szívembe,egyszerűen nem tudom kitépni őt,órákig,napokig elnyomom hiányát....de ujra és ujra előtör....olyankor mosolygok,hogy ne lássák belűl vérzik a szívem....nem is értem miért vágyok rá ennyire....jó lenne átölelni....

2010. júl. 6. 10:17
ha egy pasi azt mondja nagy a kísértés akkor nem akar félrelépni és hűséges akar maradni a barátnőjéhez .de az is valami hogy lassan feladja ezt az ostoba álmot a topiknyitó.
38. 2cb29de033 (válaszként erre: 37. - 73cdbfbb2c)
2010. júl. 6. 08:20
De együtt vannak, és senki nem ismeri az életüket, lehet, hogy nagyon boldogok, de még ha ez nem is így van, akkor sincs jogunk belekontárkodni egy kapcsolatba, és igenis 1,5 év alatt szerintem a srác is lépett volna, nem??
37. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 36. - Tücsimücsi)
2010. júl. 5. 22:27

Hát annyira nem lehetünk önzetlenek, hogy a boldogságunk elé egy barátnő álljon. Egy feleség az más, de egy barátnő.......

Ha szereti a csajt, úgysem lehet elvenni tőle. Hameg nem, akkor meg csábítható. Próbálkozni lehet...aztán vagy bejön, vagy nem.

36. tücsimücsi (válaszként erre: 35. - 73cdbfbb2c)
2010. júl. 5. 22:19
értem...szóval a barátnő nem akadály...neked is gratulálok:-(
2010. júl. 5. 22:15
Én azért nem értek egyet tücsimücsi hozzászólásával, mert ha jól értlmezem, akkor csak barátnője van, még nem kötelezte el magát, nem esküdött örök hűséget senkinek. Persze a nős és családos pasik tabuk, de szerintem ne szalaszd el az esetleges lehetőséget, mert barátnője van. Lehet hogy még lesz 100 barátnője mire elkötelezi magát. Te meg kihagytad, mert " barátnője van". Nem mondom, hogy tuti összejön, és nagy szerelem lesz belőle és pár év múlva gyerekeitek lesznek meg ilyesmi......De ne élj bizonytalanságban, mert annál az elutasítás is jobb! Ha ennyire szenvedsz miatta, ne szenvedj tovább. Biztos nem tudja hogy az az e-mail tőled van...honnan tudná? De ne is kezdj szerelmi vallomással nála, mert attól Én is megijednék.:) Beszélgessetek az ott kapható koktélokról, vagy kajáról, vagy az időjárásról, vagy kérdezd meg nem-e fognak a Balcsi körül fellépni a nyáron....stb. mindegy miről, csak ne vallj szerelmet!
34. tücsimücsi (válaszként erre: 33. - Tücsimücsi)
2010. júl. 5. 21:43
*magasról
33. tücsimücsi (válaszként erre: 32. - Erika 83)
2010. júl. 5. 21:39

Szia


És magastól teszel arra, hogy van párja?? Nem tartod tiszteletben? És ne gyere most azzal, hogy nem is biztos hogy jó a kapcsolatuk, mert Te ezt NEM TUDHATOD!!! Én is sokat veszekszem a férjemmel, duzzogok meg minden, de nagyon szeretjük egymást.

Képzeld a lány helyébe magad, nem lennél felháborodva, hogy valaki szeretné tőled elhódítani? Oksi, lehet a csaj nem tudja, de csak képzeld el a szitut!

32. Erika 83 (válaszként erre: 31. - 73cdbfbb2c)
2010. júl. 5. 21:17

A nagy többség azt szajkozza,hogy felejtsem el....

És emiatt lassan ugy éreztem,hogy nincs miért...De a te írásod már megint elgondolkoztatott...

Pont a mai nap,mikor olyan elkeseredett kedvemben vagyok,beléptem a kamu mail címre,amiről anno irtam neki,és már régóta nem jött tőle semmi,ma belépek és 4 új üzenet,tőle-igaz szokásosan pps.

Csak attól vagyok elkeseredve-nincs ötletem hogyan is ismerhetném meg.Mert az van bennem,mi van ha tudja,hogy én irtam a kamu mail címről és akkor mennyire égő odamenni hozzá.

Jó lenne ha tudnék pl msn címét,de sajna nem:(:S

Nem találom a lehetőséget....mármint hogyan ismerjem meg.

Minden hétvégén olyan nagy lendülettel indulok el,nah most csoda fog történni,,,és vagy ott van a bnője vagy ha nincs meg akkor sem történik semmi.

Jó lenne látni a lehetőségeket....csak sajnos nem látom:(.Lehet,hogy nem tettem semmit,csak az a kamu neves mail,de abban leirtam az érzéseim,szépen megfogalmazva...

Igazából hiányzik a helyzet,hogy ismerkedhessek vele....

Ha tudnám 100%ra hogy nem tudja,hogy én irogattam neki,akkor még inkább odemennék hozzá.....de igy folyamatosan az kattog bennem hogy mennyire égő lenne.

Jóslásban is azt kaptam amugy:),itt az ideje tudassam vele,mert magától senki nem szokott rájönni.....

31. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 29. - Erika 83)
2010. júl. 5. 20:11
Hát...amit csinálsz, az jó nagy hülyeség! ( bocs )Ilyen könnyen feladod? Minden próbálkozás nélkül???? Ismerd meg, hogy ha nem is jön össze, akkor is tudd, kibe voltál szerelmes. Lehet hogy nem is vagy az, csak most azt hiszed. Féltékeny vagy a barátnőjére? Mégis, milyen jogon? Te nem tettél érte semmit!Mégcsak meg sem próbáltad, csak szenvedsz itt. Persze hogy ne az " odavagyok érted " dumával közelítsd meg. De másról is lehet beszélni ahhoz hogy megismerd, elinduljon valami, tisztán lásd, ha Te tettél volna valamit, akkor mi történt volna. Lehet hogy azt mondod, hogy ez a pasi nem is kell, vagy azt hogy igen, ez jó pasi, de lecsúsztam róla, mert szereti a barátnőjét, és ki tudja, lehet hogy benne is elindulna valami. Egy csomó lehetőség van, de Te nem tisztázod magadnak a helyzetet!
30. 2cb29de033 (válaszként erre: 29. - Erika 83)
2010. júl. 5. 19:59
Őszintén megéri neked???? :( Hagyd békén és tessék élni az életed, mert rengeteg időd elment már ezzel...
2010. júl. 5. 19:53

Voltam a bulijukban....újabb pofon....ujabb fájdalmas éjszaka...kívül nevettem,belül hatalmas fájdalom volt a szívemben.

Ismét megjelent a bnője is a buliban.

Én meg csak néztem,legszívesebben folytak volna a könnyeim,pláne amikor elkezdett ő énekelni egy szép,szerelmes dalt.

Aztán szépen lassan tudatosult,ezt a pasit én sosem kapom meg....nemtudom meddig látom majd igy,de most ugy érzem elég csak magamat kinzom,bár a szivem igy is sajog,de talán majd egyszer elmúlik,ha nem látom őt hétvégente,fájni fog az biztos,de ugy érzem pillanatnyilag semmi esély nincs arra,hogy ő legyen a párom.

Nem lehet senki senkire ráerőltetni,még ha oly nagyon szeretném is!

Fáj,mert feladni nem szokásom...Fáj,mert ugy szeretném őt.

De odaállni és nyiltan a szemébe mondani,hát nem is tudom,lehet nagyon cikin sülne el,meg elég érdekes lenne odamenni hozzá,mondjuk mikor ott van a bnője is....hát szia,én majd megveszek érted,furi szitu lenne.

Szépen,csendben elszenvedek,megprobálok kevesebbet eljárni a bulijukba,és remélem szépen lassan kikopik a szivemből.:(:S

2010. júl. 2. 21:08
én azt tudom mondani,h ismerd meg közelebbről, keresd vele a kapcsolatot, legalább barátian,hogy rájöjj, hogy ennek van e így értelme s esélye-e, mert szerintem,ha nem teszel semmit,hogy megtud,hogy ebből mi lehet/lehetett volna sose fogod tudni lezárni:) szóval egy nagy kalap bátorságot:) vesztenivalód nincs:)szerintem:)
27. Erika 83 (válaszként erre: 26. - 274c9996b8)
2010. júl. 2. 20:50

Igazad van....szeretnék tenni...ezért irtam anno a mailt is neki(még ha égő is),de legalább azt megtudtam,hogy valamilyen szinten érdekli őt más nő is(ő maga mondta egyszer,hogy nagy a kísértés),mert ha én annyira szeretek valakit,akkor akárki irhat----nem érdekel.

A srác hogy vár e?Nemtudom igazából konkrétan,hogy érdeklem e,de azt vettem le az ő kapcsolatukról,hogy azért vannak együtt mert igy kényelmesebb neki,nemhiszi hogy lenne ideje uj kapcsolatra,meg ahhoz olyan társ is kellene aki megérti,elfogadja az ő életstílusát.

Hát remélem nekem nem kell 10 évet várnom.....holnap este is készülök a bulijukba,majd meglátjuk...jó lenne végre erőt meríteni...

26. 274c9996b8 (válaszként erre: 18. - Szilvamama)
2010. júl. 2. 16:35

Ezt mi nem tudhatjuk , mert nagyon keves az adat amiböl kiindulhatunk :)

A lany szerelmes es ilyen esetben mindenkeppen szeretne tenni valamit ? !

Az is meglehet hogy , mind a 2-tten nagyon szegyenlössek :)

Egyebkent az is tevedes hogy "ennyi idös ferfi nem fog varni ..."

Ugyanis az en gyerekeim apja több mint 2-evet kepes volt varni ram :) De az is elöfordul hogy , meg 10-evet is var valaki a szinvallassal !

25. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 24. - Erika 83)
2010. júl. 1. 17:50
Én nem azt mondtam hogy felejtsd el. Hanem azt, hogy mielőbb ismerd meg,mert lehet hogy feleslegesen áhítozol utána. És esetleg....közben vár rád valaki.:)Akkor jársz a legjobban ha összeszeded magad és kideríted, érdemes-s időt fordítani az életedből erre a pasira, avagy sem. Menj oda hozzá, és ismerd meg.
24. Erika 83 (válaszként erre: 23. - 73cdbfbb2c)
2010. júl. 1. 15:35

Tisztában vagyok vele,,,lehet,hogy nem is olyan ő mint amilyennek látom....mondták már lehet,hogy a nem színpadi arca nem is tetszene..lehet,benne van a pakliban...de pont ez az ami neked is kellett,kitudja meddig sóvárogtál volna utána.

Én is vagyok...felfogom ésszel,hogy igen..elkellene felejtenem,de megismerése utáni vágy nagyobb.

Egyszerűen ha meglátom megszűnik létezni a külvilág..

Érzem,hogy addig amíg nem csalódok benne,vagy nem vágja nyíltan a képembe,hogy nem kellek neki...nemtudom Mert igy minden egyes nap csak új reményt hoz....reménykedek,csodára várok......

2010. júl. 1. 14:55

Kedves Erika!

Pár évvel ezelőtt Én is hasonló cipőben jártam. Volt egy pasi aki bejárt az üzletembe.....és Én is másfél évig kergettem álomképként. Mondhatni, hogy szerelmet éreztem iránta. Mindig terveztem hogy lépek felé, de sohasem mertem. ( amúgy sem vagyok az a kikezdegetős nő )Aztán a kolléganőim egyszer csak összehozták hogy végre valami előrelépés legyen. Megkértek hogy kisérjem el ezt a pasit a patikába ( egyébként 20 méterre volt tőlünk ):), és innen már sima ügy volt. Megkérdezte innék-e vele egy kávét......Hát! Naná hogy igent mondtam, másfél évet vártam arra rohadt kávéra.:) A tanulság: nem olyan volt mint amilyennek elképzeltem, 20 perc múlva már menekülni akartam a " randiról". Nagyon fárasztó volt a pasi és egoista is de nagyon. :) Szóval...ismered Pygmalion történetét? Érdemes lenne utánanézned a neten. Én is úgy jártam mint Pygmalion.:) Szóval....ismerd meg, mert lehet hogy feleslegesen fecsérled rá az időd.:)

Bocs, kicsit hosszú lett.:)

22. andi6020 (válaszként erre: 1. - Erika 83)
2010. júl. 1. 14:30

Ne haragudj, de ha ez egy 15 éves lány írása lenne, azt mondanám, rendben van, még gyerek. Ezzel ellentétben Te egy érett nő vagy! legalábbis ehhez. Remélem nem gondolod komolyan, hogy ez szerelem??!! Levelezgetsz névtelenül, tiszta ciki.

Ráadásul családos. Azt mondod, nem a legjobb a kapcsolatuk. Honnan tudod? hallod, nagyon komoly ez az írás ebben a korban. Az a szomorú az egészben, hogy csak magaddal szúrsz ki. Addig álmodozol, amíg elmennek feletted az évek.

2010. júl. 1. 14:22
sorry h ezt írom,de nem is ismered,mibe lennél szerelmes?a kulsöbe?az aszem nem szerelem kulsoleg vonzodni vki iránt
2010. júl. 1. 14:05

Tovább kell lépni, mert csak hasztalan telik az idő.

Ha akarna valamit már rég megtette volna. Különösen így , hogy elég bátorítást is kap. Szóval tudja, hogy biztosra mehetne, nem hülye senki, ezt mindenki érzi, az hogy nem tesz semmit, azt jelenti hogy nem akar. Jobb ez így hidd el, keresgélj másfele, kár fecsérelned az időd.

19. d4c5dd9803 (válaszként erre: 18. - Szilvamama)
2010. júl. 1. 13:54
27 éves a fórumindító, szerintem bőven itt az ideje, hogy letegyen erről a fiatalemberről aki soha nem is állt vele szóba!miről beszélünk :)nem tini lányok vagyunk :)gondolkozzunk reálisan és szakadjunk már el a limonádéktól!:D
18. Szilvamama (válaszként erre: 14. - 274c9996b8)
2010. júl. 1. 13:49
Mivel a fóruminditó 27 éves, gondolom a pasi sem 17. Egy ennyi idős férfi, nem fog 1,5 évig várni, ha tetszik neki valaki, főleg úgy, hogy van kapcsolata. Felesleges a színvallás, esélytelennek látom az ügyet. Főleg férjes asszonyként bízom benne, hogy a pasi csak kacsintgat, de tenni nem mer ... :)
17. 2cb29de033 (válaszként erre: 16. - 2cb29de033)
2010. júl. 1. 13:35
bocsánat a szép magyaros fogalmazásért, de elég kapkodva írok. :D
16. 2cb29de033 (válaszként erre: 15. - D4c5dd9803)
2010. júl. 1. 13:34

szerintem is legyünk tekintettel, hogy ő kapcsolatban van.. :(

bár az eleinte én is azt írtam, hogy kérdezze meg, pedig 'elítélem' (na azért nem ennyire durván, csak most ez a szó jutott az eszembe), ha egy párnak az életébe belemásznak.. :S pláne, ha a srác nem tesz lépéseket, hogy akarna-e valamit... szóval azóta már én is jobban átgondoltam, én nem mennék oda hozzá, a kapcsolata miatt.. más lenne, ha egyedül lenne...

15. d4c5dd9803 (válaszként erre: 14. - 274c9996b8)
2010. júl. 1. 13:30
na ne már.....
14. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Erika 83)
2010. júl. 1. 13:27

Intezd ugy , hogy a "veletlenek!" ugy , hozzak hogy , sokszor a közeleben legyel :)

Ki tudja , talan ilyenforman összejöttök ? !

( a nyilt szerelmi vallomast nem ajanlom.)

2010. júl. 1. 13:23
nem lehet hogy mint csinos rajongót tart számon téged? egy üres álmot kergetsz ébredj fel és nézz szét annyi más pasi van!
12. d4c5dd9803 (válaszként erre: 8. - Erika 83)
2010. júl. 1. 12:11
hogy küld számot neked?
11. Erika 83 (válaszként erre: 3. - D4c5dd9803)
2010. júl. 1. 12:06
Igen az álom....hogy vele legyek...idáig én sem hittem,hogy bele lehet szeretni valaki külsejébe..az a baj senki nem érdekel rajta kivül,mármint elmegyek buliba,ott is akadna pasi...de max tácolok velük egyet,közben is ŐT nézem...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook