Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kismamák, pocakosok és babások! Szoktatok-e sportolni, jártok-e tornázni? Mik a tapasztalatok? Meséljetek! fórum

Kismamák, pocakosok és babások! Szoktatok-e sportolni, jártok-e tornázni? Mik a tapasztalatok? Meséljetek! (beszélgetős fórum)


2010. júl. 6. 09:08

Én 3 hónapja szültem. Már a terhesség előtti súlyomnál vagyok, de látom a változásokat :(

Itt sajnos kismamatorna egyáltalán nincs és szimpla tornából sem túl nagy a választék. Bevallom egyedül nem nagyon van kedvem itthon tornászni, eljárni meg még nem nagyon merek a szopik miatt, mert az alap hangon 2 óra lenne. Néha felülök a szobabiciklire, vagy sikerüleljutnom görkorizni-na ezt nagyon szeretem. Egyébként terhesség előtt heti 1-2 alkalommal eljártam futni vagy tornászni

2010. júl. 1. 15:45

:)

köszi lányok az eddigieket!

2010. júl. 1. 12:02

Szia!

Én terhesség alatt nem tornáztam, mert 5-6 hónapig minden nap 5x hánytam, és erőm nem volt lábra állni, később meg már nem bírtam volna, szülés után meg itthon kezdtem el tornázni, míg a fiam aludt. Azért is itthon, mert senki sem tudott volna vigyázni rá, a környékben pegig nincsen baba-mama torna. Ja és a plusz kilók miatt kezdtem bele.

2010. júl. 1. 09:44
A motiváció lemaradt, hogy fitt maradjak, és ne hízzak el, illetve első gyerkőc után pár kiló plusz maradt rajtam.
2010. júl. 1. 09:43
szia Nixi. Én első gyermekemnél amíg bírtam kismama tornára jártam + otthon is tornáztam. Amikor kicsi baba volt sokat (heti 5*1-1,5 óra)sétáltunk, imádott babakocsiban aludni. Később otthon baba-mama tornáztunk. Most a másodikat vártam, volt lehetőségem a kórházban heti 2x kismama tornára járni, no meg persze sokat megyek kislányom után. Sajnos a héten el lettem tiltva a tornától, marad a séta.
4. gEsztianyu (válaszként erre: 3. - Nixi.)
2010. júl. 1. 09:39
anyagi okok miatt
2010. júl. 1. 09:22
És miért döntöttél úgy, hogy otthon tornázol?
2010. júl. 1. 09:19

Szia!

Én a babás kategóriába tartozom és igen tornázok, de itthon, amikor a lányom alszik napközben. A célom a baromi nagy túlsúlyom lefaragása.

2010. júl. 1. 09:14

Kismamák, pocakosok és babások!

Arra vagyok kíváncsi, vajon sportoltok, mozogtok-e? Bármilyen testmozgásról lehet szó, akár futás/gyaloglás, úszás, terhestorna vagy bármilyen babás foglalkozás....

Ha nem, miért nem? Nincs kedv, a környéketeken nektek való torna, lustaság vagy időhiány, esetleg más?

Ha igen, mikor kezdted, mi volt a fő motiváció? És mik a tapasztalatok? Jó és rossz példákat is meséljetek el!

Én ilyen tornákat tartok, és nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre és az élményeitekre. Előre is köszönöm minden hozzászólónak!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook