Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Mászóka családi napközi Zugló! Ismeri valaki?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Egyéb babás témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. Vikó 262010-07-01 22:04
Én tegnap olvastam a hirdetését a tanácsadáson,de ott sem írt árat meg semmi közelebbit!
Azért kérdeztem rá itt mert a neten sem találtam róla szinte semmit!
Köszönöm a válaszaitokat!
(válasz Szanya 5. hozzászólására)

5. Szanya2010-07-01 09:04
Beszéltem a tulajdonossal telefonon. Pszichopedagógus. Azt mondta, hogy lecsökkent a gyerekszám, ezért valószínűleg szeptembertől csak délelőtt lesznek. Árat nem kérdeztem. A kertje nagyon pici, rohangálni nem lehet benne. Tavaly láttam, hogy a gyerekek az udvaron gereblyéztek meg motoroztak, de motorozásra sem alkalmas az az udvar. Ennyit tudok.

4. Krisztine22010-07-01 08:12
Csak ezt találtam róla:

Mászóka Képességfejlesztő Családi Napközi
Mászóka Képességfejlesztő Családi Napközi

Gyermekfelügyelet Zuglóban a Városligetnél,óvodaelőkészítő, játszóház két éves kortól. Játékos foglalkozások, képességfejlesztés, fejlesztő-psziochopedagógus szakemberrel. Rugalmas díjkonstrukciók, óradíjak, napi díjak, bérletek, testvérkedvezmények. Telefon: 364-1650, 06-20-368-7940.

3. Krisztine22010-07-01 08:10
Nem is tudtam hogy van itt ilyen...

2. Vikó 262010-07-01 07:50
Ismeri vesetleg alaki?
Vélemények,tapasztalatok?
ÁRAK??

1. Vikó 262010-07-01 07:49
Mászóka családi napközi zugló!!