Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bromocriptin- richter -t kaptam tejelválasztásra, szedett már ilyet valaki? fórum

Bromocriptin- richter -t kaptam tejelválasztásra, szedett már ilyet valaki? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 4. 15:16
nekem magas prolaktin szint miatt írták fel.3 nap után elájultam,mentőt kellett hívni, sürgősségi. Pedig nem jellemző rám,hogy gyógyszerre így reagálnék.De ez a gyógyszer kikezdte a vérnyomásom.
6. monácska30 (válaszként erre: 3. - Ivett78)
2010. júl. 1. 07:34

elég rosszul voltam tőle én is 1 órát feküdtem vele

1 nap 1, másik nap 2...,elég durva

2010. júl. 1. 07:33
szoptatom ugyan úgy, nem érdekli semmi, bekenni nem akarom semmivel mellem, ha észreveszi, hogy nincs benne tej biztos rájön?! gondolom...
2010. júl. 1. 07:30
Szia. Nem akarok butaságot mondani, de ha ezt beveszed, azt hiszem nem szoptathatod a kislányod. Tehát nem szedheted a tej csökkentésére, csak elapasztására. Egyébként mi kényszerből hagytuk abba a szopizást 2 év 3 hónaposan. Szerintem ha beveszed a gyógyszert és megmondod a picinek hogy beteg lesz a tejcsitől, mert anya bevette a gyógyszert, már megérti...
2010. júl. 1. 06:53

Sajnos csak ez a gyógyszer ismert erre a célra.

4 éve nekem is szednem kellett. Néhány mellékhatás jelentkezett,de hatásos volt a tejet elapasztotta.

AZ első adagot a kórházban kaptam és a nővér véletlen 2 szemet adott , kis idő múlva nagyon rosszul lettem,epilepsziás rohamot kaptam tőle.

Szóval vigyázni kell vele, hogy helyesen szedd!!

2010. júl. 1. 06:44
2 éves kislányom elég durva már ,a tejet szeretném csökkenteni, hogy haggya abba a szopást,nem tudom jó ötlet e? tapasztalatot várnék, köszi
2010. júl. 1. 06:42
Bromocriptin- richter -t kaptam tejelválasztásra, szedett már ilyet valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook