Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Natural Sun barnító .... érdemes megvenni? fórum

Natural Sun barnító .... érdemes megvenni? (beszélgetős fórum)


5. gyöngyszemü (válaszként erre: 1. - Mendy)
2010. jún. 30. 23:42
Barna?? :-(( Mindnek undorító természetellenes, de nem barna, inkább sárgás színe van, és nem lehet felvinni egyenletesen, és foltosan kopik! Ne kenjetek magatokra ilyeneket :-(((
2010. jún. 30. 23:08

Ha ez az a trutyi, amit a barnítószalonokban fújnak rátok, akkor én anno vettem. Fufujkásat:) Habár nincs az a borzasztó szaga, mint az önbarnítoknak, nem tudod szépen felvinni és ráadásul sötétebben leszel foltos, hiszen intenzívebb, mint a krémes önbarnítótestápolók. + Nálam kb 2 napig tartott a szín. Mivel nyár volt és izzadós vagyok, szó szerint leizzadtam a színem, ami verejtékkel keveredve elkezdett narancssárga lenni:)

De ez csak az én tapasztalatom:)

2010. jún. 30. 22:51
Igen, én is így vagyok vele, sőt! Nem szeretem azt a jellegzetes illatukat sem :) aki használ önbarnítót, tudja. Remélem ír valaki, aki megvette. Egyébként van hozzá pisztoly és azzal viszik fel.
2. eszter-xx (válaszként erre: 1. - Mendy)
2010. jún. 30. 22:40
na, ez engem is érdekel. De az oké, hogy a szín megmarad, de azt szépen, egyenletesen fel is kell vinni. Bármilyen tökjó önbarnítót használtam eddig, mind foltos lett..
2010. jún. 30. 22:29
Van már valakinek? Tényleg 2-3 hétig megmarad a barna szín?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook