Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakásban nevelt csirkét vissza lehet valaha engedni a baromfiudvarba? fórum

Lakásban nevelt csirkét vissza lehet valaha engedni a baromfiudvarba? (tudásbázis kérdés)


12. a1baa7edcc (válaszként erre: 8. - Katicabogár85)
2010. júl. 2. 12:12

Akkor azert voltak egyes csirkek emlekeim szerint kopaszabbak (foleg a nyakuk es hatsojuk korul), mint a tobbi?

Milyen undok banda. :(

11. ájrin (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2010. júl. 2. 11:43
Na, mi lett a csirkével? :)
2010. jún. 30. 15:26

Biztos!



A vadonba is visszaengedik az olyan állatokat, melyeket kénytelenek felnevelni.

2010. jún. 30. 14:47
:DDD. Van sorrend a lekopaszabb van legalul a rangsorban. Ha jól tudod, nem is látnak a sötétben...
2010. jún. 30. 14:27

Szerintem mihamarabb engedd a többi közé. A legalkalmasabb időpont az este, amikor a tyúkok bemenntek aludni, akkor kevésbé fogják bántani, mintha nappal tennéd be hozzájuk.

Csipkedési sorrend tényleg van náluk, de ettől még nem hiszem hogy a tied lesz a hierarchia legalsó fokán, kezdetben biztosan, de aztán ez változhat!

2010. jún. 30. 14:23

Lakásban nevelt? :-DDD


Ez édes!

6. ájrin (válaszként erre: 4. - Kisfüles)
2010. jún. 30. 14:02

aha, most már értem.

szerintem bántani fogják a többiek, de próbáljátok meg.

2010. jún. 30. 14:01

Képzeljétek, hogy azt olvastam a csirkékről egyszer, hogy csipkedési sorrend van közöttük. Az első megcsípheti a másodikat, a harmadikat az első és a második...és így tovább. Valószínű, hogy a te szerencsétlen tollasod lesz az, akit mindenki csipkedni fog...

Miért neveltétek lakásban? (vagy ez amolyan Anyám tyúkja? :))

2010. jún. 30. 14:00

Sziasztok


Ismét szeretném a segítségeteket kérni.Egy somogy megyei kis faluban lakom.Néhány napja vettünk előnevelt kendermagos csirkéket.Ezek közül az egyik nagyon gyengének látszott,ezért behoztuk a lakásba és egy dobozba helyeztük el,hogy a többi csirke nehogy bántsa.Itt nagyon jól érzi magát,és nagyon szépen nő is,csak nekem eszembe jutott,hogy mi lesz,ha egy kicsit nagyobb lesz,és esetleg beengedjük a többi baromfi közé.Nem e fogják őt bántani?Egyáltalán meg fog ott maradni?Nem fordulhat elő,hogy nagyon hozzánk nő"és nem fog tudni ott megmaradni?Nagyon szépen kérlek benneteket,ha tudtok válaszoljatok nekem.Nagyon szépen köszönöm

Sziasztok:Farkas Kriszti

3. cel (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2010. jún. 30. 13:53
Csak óvatosan, a többi udvaron nevelkedett egyed bántani fogja, nehezen fogadja be.
2010. jún. 30. 13:48
igen, de azért oda kell figyelni arra, hogy a többi, hogy fogadja be, s eleinte külön kajáltatni, pl ha egyedül volt bent,..akkor nincs benne, hogy harcoljon a kajáért s az élelmesebb egyedek éhen hagyják...
2010. jún. 30. 13:46
Lakásban nevelt csirkét vissza lehet valaha engedni a baromfiudvarba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook