Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » "Nagy fogyás" a TV2-n fórum

"Nagy fogyás" a TV2-n (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
6213. liraleo (válaszként erre: 6212. - Itreg)
2008. febr. 21. 17:24

hú de gáz! tényleg rosszul írtam :D fan!!!

egyébként tény, hogy a média alapján könnyebb véleményt alkotni, hiszen azt látjuk egy emberből, amit az újság leír, meg a tv megmutat, de hogy objektív lenne??? azt kétlem...azért azt tudjuk, hogy a média hajlamos úgymond karikaturizálni az embereket...vagyis kiemel bizonyos dolgokat, másokat meg egyáltalán nem említ...aztán ezzel vagy szimpatizálunk vagy nem!

6212. Itreg (válaszként erre: 6211. - Liraleo)
2008. febr. 21. 16:30

Szerintem Norbi fan-t akartál írni, mert ez most tényleg Norbi fun :)))

Lehet, hogy Szandra is egy kőkemény üzletasszony, aki a mosolya mögé bújik. Nem ismerem őt sem, nem tudok róla objektív véleményt alkotni. De hogy hitelesebb embernek tűnik, az tuti. Nem villog éjjel nappal a tv-ben és az újságokban. Szerintem Norbi itt baltázta el, belekerült a médiaforgatagba és elkapta a gépszíj.

Hoxa, bocsi a következő mondatért, moderálj, ha minősíthetetlenül ordenáré lennék, de van erre egy angol mondás, miszerint így jár az, aki nagyot akar fingani, de a végén összeszarja magát.

Mielőtt valaki félreértene, és jönne azzal, hogy irígység, meg rosszindulat, szeretném tisztázni, hogy az update-birodalom előtt le a kalappal, minden elismerésem, mert kiváló üzletemberre vall ennek a kiépítése.

6211. liraleo (válaszként erre: 6208. - Titokka)
2008. febr. 21. 16:04
jaj, ne érts félre! sokmindenben egyetértek! csak valaki régebben megemlítette, hogy Norbi fun topoc lett a nagy fogyás fórumból...csak egy cinikus megjegyzést tettem :D
6210. Bridgeeet
2008. febr. 21. 15:31
(bocs a helyesírási hibákért)
6209. Bridgeeet
2008. febr. 21. 15:29

En nem nézek tv-t egyáltalán (nincs is tv-m otthon). Kb. 3 éve meguntam, hogy reklám reklám hátán, stb.

Amikor hallottam a Nagy Fogyásról, elkezdtem nézni a neten, gondoltam hátha valami érdekes lesz.

Őszintén szólva, megdöbbentett az egész stílus, ahogyan beszélnek, amiket mondanak. Ugyanazokat a dolgokat ismétlik 100x, a teljes műsoridő 90% semmi újat nem mond. A szóhasználatról nem is beszélve. Szerintem Norbi is a TV-ből tanulta a jelzős szerkezeteit. Mindig minden "sorsdöntő", "megdöbbentő", "mindent megváltoztató", az "óriási a felelősség"-ről nem is beszélve. Aztán meg nézi az ember, 'oszt sehol semmi. Tiszta banális és agymosó szöveg az egész amit hallani lehet, csak arra megy ki hogy jovohéten megint ott űlj a tv előtt. Pedig én a neten reklám mentesen néztem.

Elgondolkodtató, hogy az egész szórakoztató ipar hogy juthatott eddig. Az emberek hogy engedik magukat ennyire manipulálni?

6208. titokka (válaszként erre: 6207. - Liraleo)
2008. febr. 21. 15:02
Én a Norbi diétával fogytam le évekkel ezelőtt 16 kilót. Nem a diétával van probléma,nem is a koncepcióval, hanem azzal, ahogyan viselkedik, miközben követendő példaként állitja magát be a médiában.
6207. liraleo
2008. febr. 21. 13:32

na most lehet örülni! mostmár nem Norbi fun oldal! Viszont most Szandráról nem hallok semmi rosszat! az egyensúly ismét felborult :D


Villers!!! Mégvárom a válaszod!

6206. d4c5dd9803 (válaszként erre: 6196. - Titokka)
2008. febr. 21. 13:23
Szerinted ezt olvassa Réka,szerintem nem de irogass neki nyugodtan
6205. s.irma (válaszként erre: 6196. - Titokka)
2008. febr. 21. 12:44

Le a kalappal ahogy leírtad és amit leírtál!

Maximálisan egyet értek vele.

El kellene gondolkodniuk a szavaidon. És megpróbálni sportemberhez méltóan viselkedni!

2008. febr. 21. 12:30
Szerintem Norbiék túlságosan magabiztosak voltak...Egyébként szakmabeliként az egész műsort nem értem, egyszerűen két egynemű, ugyanannyi kilós embert sem lehet összehasnolítan, még ha egykorúak, akkor sem. Mindenki más, van aki könnyen fogy, van aki nem, hiába tesz meg mindent. Van aki 1-2 hétre stagnál, van aki 1-2 hónapra. A gyors fogyás egészségkárosító hatásáról már ne is beszéljek...
6203. gpetra (válaszként erre: 6202. - Virgilius)
2008. febr. 21. 12:07
Nekem is ez a véleményem. Nem is értettem, hogyan gondolhatják komolyan...
6202. virgilius
2008. febr. 21. 11:55
Egyébként ez a pár-állítás is különös ötlet, hiszen hogy állíthatnak párba egy hasonló súlyú nőt egy hasonló súlyú férfival? Mindenki tudja, még mi, laikusok is, hogy a férfiak teljesen máshogy fogynak, mint a nők, mások az arányok náluk.
6201. titokka (válaszként erre: 6199. - Welker Melinda)
2008. febr. 21. 11:38

Zsoo 6171-es hozzászólásában belinkelt egy posztot R.Réka blogján. [link]

Azon gondolkoztam ez olvasása közben, vajon hány álmatlan éjszakája lehetett a verseny eredményhirdetése óta Norbinak, ha újabb párelméleteket alkotva Rékának kell nyilatkoznia, mennyire belefáradt,hogy őket bántják.Idézet a posztból: "Kitalálhatnék bármilyen okot, de az nem én lennék… Elfáradtam, belefáradtam, az állandó „mocskolódásba…”

Ha ennyi idő után még mindig ezzel foglalkoznak, hát gondolom igencsak megviselhette őket. Ezért nem is irigylem Rékát, de ezeknek a reakcióknak ők is az okozói. Ha a saját értékrendjüket követendő értékrendnek tartják, és sajnos sok emberhez csak ilyenek jutnak el, akkor ezt a vereséget a számukra követendő értékrendjüknek megfelelően, méltósággal kellene kezelniük. Ha már a médiaszereplés hatalmánál fogva előnyökhöz jutnak, akkor a hátrányait is el kell viselniük. Ott szerettem volna válaszolni neki, de nem engedi a cenzúra. Az, hogy itéletet mondjanak róluk, igenis benne van a pakliban. Ezért nem kell nyavajgó blogbejegyzéseket irni, mármint lehet, de az erről alkotott véleményt is meg kell hallgatni. Elfogadni nem kell még el sem kell gondolkozni rajta, ha nem akar, de a vélemény szabad. Övé is, másé is.

6200. titokka
2008. febr. 21. 11:16
Most már tényleg jó lenne tudni ki járat le kicsodát. Vagy az újságirók irnak össze-vissza és keltik a feszkót?
6199. Welker Melinda (válaszként erre: 6196. - Titokka)
2008. febr. 21. 11:14
Szívemből szóltál.
6198. 33592d1fba (válaszként erre: 6196. - Titokka)
2008. febr. 21. 08:18
Szép volt!!!Csatlakozom!
6197. titokka (válaszként erre: 6191. - Hamar_Kinga)
2008. febr. 21. 04:55

Nyilatkozol majd a hirhedt kabátot súlyokkal telepakolva való mérlegelésről, amit Peti elismert, majd gyorsan visszavont.

Miért ismerte el, ha nem igaz? Miért vonta vissza, ha igaz?

Ha igaz, miért volt erre szükség?

Ha ezzel kapcsolatban van mondanivalód azt is büszkén elmondhatod.

6196. titokka
2008. febr. 21. 04:51

Mivel a 6171-es hozzászóláshoz belinkelt blogo hozzászólásain Rubint Réka cenzúrája müködik, azaz nem lehet elküldeni akármilyen választ, ez a véleményem róla:



Ha Norbi annyira a misszió miatt csinálja, akkor mi volt ez a nyilatkozata?


"– Ennek a játéknak nem az lesz a lényege, hogy ki nyer – magyarázta a fitnessguru.– Álszent lennék, ha azt mondanám, csak azért veszek részt ebben a mûsorban, mert szeretnék segíteni lefogyni annak a hat embernek, aki az én csapatomban lesz. Ez a mûsor valójában üzleti kérdés is, és eszköz arra, hogy sokkal több emberhez eljusson a fogyás egy könnyû lehetôsége. Aki azt mondja, hogy ez számára csak küldetés és nem üzlet, annak ingyen kellene osztogatnia kímélô termékeket. Annak, aki szeretne a figyelem középpontjában lenni, szüksége van a Gyôzike-ritmusra, vagyis hogy szaftos balhékkal is felhívja magára a figyelmet, mert az eredmények sohasem olyan érdekesek. Éppen ezért én sem fogok visszariadni egy-egy botránytól a mûsor alatt. "


Kedves Réka! Személyek neve előtt, nincs a betü. Másodszor amennyiben nem egyeztetitek, hogy ki mikor mit mond, akkor sajnos előfordulhat, hogy ennyire szögesen ellentétben álló nyilatkozatok látnak napvilágot. Olyan túlzásokba, mint "Tudjátok milyen érzés 6 emberrel együtt élni, együtt lélegezni, 5 hónapon át?" ne ess! Nem éltetek velük 5 hónapon át. Maradjunk a tényeknél. Peti úgy tudom Kingával töltötte az utolsó heteket. Legalábbis Kinga ezt irta egy fórumon. Norbi a verseny végén szinte selejtesenek nyilvánitotta a csapata tagjait. Nyilatkozatában amely a weboldalán látott napvilágot, negativan nyilatkozott a csapata tagjairól. Az miért megkülönböztető, ha valaki roma? Attól még ugyanúgy fogyhatott volna! Ráadásul, külön Norbi kérésére rakták a csapatába!

Az embereknek ebben az egészben Norbi hozzáállása nem tetszett. Az, hogy nem gratulált, az állandó botránykavarásai, hogy nem sportszerüen viselkedett. Nehéz. Tudom nehéz egy születetten inteligens, igazi sportember, úrinővel, mint Béres Alexandrával felvenni a ritmust. De legalább, ha ő szerencsétlen prolinak született,legalább lesse el, hogyan nem tünhet annak az ember, ha már a házi-újságiróitok miatt Titeket vagyunk kénytelenek nézni az újságokban nap mint nap. Norbi tanuljon meg vesziteni. Ki verte el Milánt? Milán autót nyert a csodálatos fogyásának eredményeként. Nem értem a párokat, amiket felsoroltál.Nektek is volt 198 kilós csapattagotok. Az, hogy betegen ezt végigcsinálják, az a saját és a Ti döntésetek volt. Amennyiben igaz a hir, miszerint orvosi vizsgálat előzte meg, ahol figyelmezették a versenyzőket, hogy orvosilag veszélyesnek tartják-e vagy sem a részvételt és Ti igy is bevállaltátok, na igen, ők pedig aláirták, hogy nem kérnek kártéritést bármi is történik. Sajnálom Réka, hogy még mindig nem tanultatok meg tisztességesen, úriemberhez méltóan megnyilvánulni a sajtóban.


"sirni, csak a gyöztesnek szabad" -fejezzétek be a nyilvános nyavajgást végre. Büszkén is el lehetett volna távozni a verseny után, mert volt olyan akikre büszkék lehettetetek volna!

6195. Hamar_Kinga (válaszként erre: 6194. - Liraleo)
2008. febr. 20. 16:05
Puszilom Bebit!pááááá
6194. liraleo
2008. febr. 20. 16:03
Megjött a Benceeeeeee! páááááá
2008. febr. 20. 16:03
hihi
6192. liraleo
2008. febr. 20. 16:02
jah, ismerős...:)
6191. Hamar_Kinga (válaszként erre: 6190. - Liraleo)
2008. febr. 20. 15:59
Látod milyen büszkén nyilatkoztam ismét a 108 kilóról?:)))
6190. liraleo (válaszként erre: 6189. - Hamar_Kinga)
2008. febr. 20. 15:58
pussz
6189. Hamar_Kinga (válaszként erre: 6188. - Liraleo)
2008. febr. 20. 15:55
Szia Zuzaaaa:)
6188. liraleo (válaszként erre: 6187. - Hamar_Kinga)
2008. febr. 20. 15:54
na nézd má! kit fújt ide a szél :D
2008. febr. 20. 15:53
:)))
6186. f9a0a36712 (válaszként erre: 6185. - Hamar_Kinga)
2008. febr. 20. 15:53

Add neki!!!!:-))

Esti torna: Peti emeli Kingát!:-))

6185. Hamar_Kinga (válaszként erre: 6183. - F9a0a36712)
2008. febr. 20. 15:51
Igen,Peti nyomja az izomépítéssel a kilókat fel, én meg fogyizom tovább:)
6184. Hamar_Kinga (válaszként erre: 6182. - 6a1456582a)
2008. febr. 20. 15:51

Igen,108 voltam, jó kis pufifánk:)még mindig az vagyok...:)

Petinek már nem állt jól a 86,6 kiló, de mostmár elkezdte az izomépítést, úgyhogy már nem olyan halálmadár-fejű, ahogy Norbi nevezte:)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook