Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » "Nagy fogyás" a TV2-n fórum

"Nagy fogyás" a TV2-n (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
6273. infraszauna (válaszként erre: 6134. - 33592d1fba)
2008. márc. 14. 06:50
Nagy igazság amit írtál. Vannak, akik egy bizonyos értelmi szint alatt igénylik a beszólást ;-) Miért? Nagy a csávó?
6272. 2577cdcc12 (válaszként erre: 6270. - Infraszauna)
2008. márc. 13. 10:04

Nem ismerem jól, de olvasom az írásait, és a fórumhozzászólásait, valamint a válaszait a hozzá érkező kérdésekre. Én mondjuk nem keresem fejvesztve a cikkeit a neten, hogy legyen amin besértődjek, vagy amin felháborodjak.

Egyébként én ezen is tudok röhögni, talán azért mert egyáltalán nem fusztrál, hogy egy ember mit ír az átlag nőről, vagy egyébről. Nekem megvan a saját véleményem, és nem szenvedek semminemű önértékelési problémával, tisztában vagyok erényeimmel és hátrányaimmal, így ezeket nem veszem magamra .

Bár az egészet azért nem értem, mert akinek nem tetszik, vagy aki kiakad a stílusától az egyszerűen ne olvassa el, és kész. Szerintem.

Ez kb olyan, mint ha valaki szídja a példának okáért a Győzike showt, hogy ilyen, meg olyan szar, ahelyett hogy átkapcsolná a tévét.

Egyébként az, aki több éve (én mondjuk kb 10) az edzőtermek (nem fitnesztermek!) világában él, az már rég tudja, hogy ott egy egészen más hangnem uralkodik, mint a hétköznapi életben. Aki ott van általában alkalmazkodik az ottani stílushoz, és ahogy kijön onnan, máris "normális" emberré változik. Ott mindenki (mármint az átlag) a többi "nagydarab" pasinak akar megfelelni.

Bunny-ra az jellemző, hogy az értelmes kérdésekre értelmes, az értelmetlenre pedig teljesen idióta válaszokat ad. Én mondjuk sokszor megértem. Ha valaki elolvassa a kérdéseket, és egy kicsit is jártas a témában, akkor érti hogy miért. Általában kiakad a magukat testépítőnek nevező mégcsak nem is sportolóktól, és a teljesen amatőr kérdésektől. De ettől függetlenül valószínűleg kellően tájékozott a testépítésben.

Az, hogy kinek tetszik, és kinek nem a stílusa, az szerintem tök egyéni. (Nem állítom, hogy nekem igen, de ez az én dolgom.) Egyébként ha nekem valami nem tetszik, beleolvasok, és már lépek is tovább, ennyi... Viszont nagyon jó cikkei és tanácsai vannak, amit valóban leginkább annak ad, akit arra érdemesnek tart. Ha ezen valaki megsértődik, az már az ő baja.

Egyébként én ha valakitől kérdezek valamit egy fórumon, előtte pár oldalt visszaolvasok. Ha nem tetszik a hangnem, akkor nem élek a lehetősséggel.

Ennek ellenére nem akarom megvédeni, mert se kutyám, se macskám...

A nőkről meg elég sok pasinak van ugyanilyen véleménye, de ezt már csak mellékesen írtam. Mivel én sokat vagyok köztük elég jól tudom ezt. Mert az edzőterem az a hely, ahol egymásközt vannak, és nem kertelnek.

Valljuk be, nekünk is megvannak a férfiakról kialakított standart véleményünk, ami persze nem mindre igaz, de mégis.

Egyébként én tartok edzéseket női termekben, és az sem egy férfi leányálom, amit ott mondanak a pasikról.

De szerintem ez az egész teljesen lényegtelen, és nem is értem, ez hogy jött megint elő.

6271. c299b9bcdc (válaszként erre: 6270. - Infraszauna)
2008. márc. 13. 08:35

a miért utálom a nőket c. írásában alapvetően azért sok igazság is van, az egy dolog hogy gyökér stílusban adja elő


de ha mélyebben elgondolkodunk rajta, ezek a rossz tulajdonságok nagyon sok nőben megvannak, kiben csak 5%-ban, viszont sajnos vannak olyan nők, akik tényleg szinte 100%-ban ilyenek


az már drugs bunny privát nyomora, hogy valószínűleg csak a 100%-ban ilyen hülye picsákkal találkozott :) szenvedjen ő tőle, ha nem képes meglátni a normális nőket :))) ez egyéni szoc. probléma :)


amit ír a nyáladzásról, vagyis az állandó dícsérgetésről (azaz, a nők nem az igazságot szeretik hallani, mert attól csak megsértődnek, ha az nem túl szép), az nemcsak a párkapcsolatokra igaz sajnos, a legtöbb nőnél a másik nővel lévő kapcsolatra is igaz (már aki ilyen típusú)


napi szinten látom, hogy pl. ha egy nő marha nagy hülyeséget csinál, és rettentően szeretnék segíteni neki és megmondani, egyszerűen nem lehet neki megmondani, mert az első reakciója, hogy megsértődik és támad


a pasik kimondják egymásnak probléma nélkül, hogy dagadt vagy, büdös vagy, vagy most kicsit hülye voltál és kész le van rendezve a dolog


a nőknél ezt csomagolni kell, és még úgyis sok a besértődés, ha nem azt hallják, amit szeretnének


én már sokszor nem is próbálkozom megmondani a nőknek a dolgokat, főleg ha látom, hogy sértődős tipus (azért mindig egyénileg mérlegelek)


hál istennek én most szinte csupa férfi kollegával dolgozom együtt, ők se mindig egy matyóhímzések az biztos, de sokkal könnyebb velük a problémákat rendezni, mint a nőkkel. sokkal gyorsabb és egyszerűbb velük minden az tuti.


volt egyszer, hogy dolgoztam vagy 6 nővel egy szobában, hát utólag belegondolva, valami agyrém volt :))

6270. infraszauna (válaszként erre: 6138. - 2577cdcc12)
2008. márc. 13. 06:13

Te is egy tanult kolléga vagy, és nagyon jól ismerheted Drugs Bunnyt, akitől idézgettél. Én is javaslom olvass bele ezekbe is Drugs bunnytól származnak - garantáltan most nem röhögd szét az agyadat. Most hogy is van a mondásod, nem árt néha a másik fél fejével gondolkodni? Drugs bunny feje ez volna?


[link]

te nem ismered a fél országot zstív. de 3 buzit ismersz a seggfórumról, meg hat nyomit a seggrémfit fórumról. ennyi vagy sztív. erőlködsz bazdmeg a szánalom önfankluboddal. ennyi. tudom nehéz a matek. vannak a számok, ezek mutatják mi a helyzet. nemhogy kevés vagy KUUUURVA kevés vagy. az emberek értékelik a jellemet és nem szeretik a patkányokat, főleg nagyképűeket. ezért jössz ki szarul bármiből. elveszett az álom sztívi, az illúzió csak addig tart, amig meg nem tujdák milyen ember vagy. persze ez is csak a szűk halmazban aki egyáltaklán ismer. és a világ nem az f2000 ahol jópofizik az ösze köcsög miközben mindenki utál mindenkit. rajtad nem noname-k röhögnek, pistike. yesname-k röhögnek. ez a nem mindegy!

de majd megkérdezem ilyen esetekben hogy elismered- őket vagy sem! :DDDD



[link]


Óda Klaudiához. írta: Drugs Bunny

Ó Klaudia te ősasszonyállat! "K”-val írom a neved, mert bár a C illusztrálja alakodat, a K sokkal jobban kifejezi drabális, nyers monumentalitásodat, amely szó nem szellemi, hanem fizikai léted páratlan dimenzióit fejezi ki, a törzsfejlődés csúcsára törő életösztönöddel, mellyel egyfajta szárazföldi bálnaként oltalmazod meleg zsíroddal a szexszimbólumra éhező magyar népet!



[link]

Mit csinál egy no? Mi az élete célja? Semmi. Egy no élete célja az, hogy o legyen mindig, mindenhol a legfontosabb. A no létezésnek célja a mero egoizmus. Mit tud egy no magától megtenni? Semmit. Mire képes? Semmire. A legtöbb no funkciója és élete értelme az, hogy tetszeni akar. Ezért – mint semmi másért az életben – tenni nem óhajt semmi megeroltetot



[link]

6269. liraleo (válaszként erre: 6268. - Hamar_Kinga)
2008. márc. 12. 13:59
ugyan! csak picit jó kedvünk volt :D nem volt az félelmetes...de így már értem, miért néztél olyan furán :)))
6268. Hamar_Kinga (válaszként erre: 6267. - Aftertime)
2008. márc. 12. 10:42
:))))))))Én akkor konkrétan féltem Tőletek....:)))))))))
6267. aftertime (válaszként erre: 6266. - Liraleo)
2008. márc. 11. 22:53

MEgvagyok meló ezerrel és azthiszem alakul az életem de majd kiderül. Dilis? Az nem kifejezés... :) Favorit estém: Göd, Aphrodite Holte,Kinga,Misa,Ancsu Te és Én...emlékszel???

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Az király volt!

Pasi? Meló? Mesélj ám!!!

Puszika

6266. liraleo (válaszként erre: 6265. - Aftertime)
2008. márc. 11. 12:26
Cijjaaaaaaaaaaaa! megvagyok :) semmi extra. tudom, hogy dilis vagyok, de azért nekem sem mindegy, hogy ezt ki állítjá és hogyan ;) veled mi van, drága???
6265. aftertime (válaszként erre: 6238. - Liraleo)
2008. márc. 11. 11:42

Szia!


Mizujs Veled? Nagyon hiányzol ám! Amúgy is kis dilis vagy ne kérd ki Én így cejetlek!!! :))))))))))))))))))))))))))

6264. 27525d0da6 (válaszként erre: 6263. - Kisnyussz)
2008. márc. 10. 15:37

Szia!

Én itt vagyok!

6263. kisnyussz
2008. márc. 10. 15:27

jól behalt ez a topic :)


minden csoda 3 napig tart...

6262. Icus (válaszként erre: 6261. - Kisnyussz)
2008. márc. 7. 09:18
Igazad van! Az sokkal élvezetesebb, mint a hasprés vagy a súlyzózás!:))
6261. kisnyussz (válaszként erre: 6257. - Bridgeeet)
2008. márc. 7. 08:26
a szex is fogyaszt, és azt kiválóan lehet csinálni hanyattfekve :)
6260. Icus (válaszként erre: 6257. - Bridgeeet)
2008. márc. 7. 05:09
Hasprés!:)
6259. c299b9bcdc (válaszként erre: 6257. - Bridgeeet)
2008. márc. 6. 22:43
súlyzózás karra :)))
2008. márc. 1. 13:44
semmit! a pihenés a legjobb gyógyszer ebben az esetben
6257. Bridgeeet
2008. márc. 1. 13:28

Találtam új témát.

Ma kificamítottam a bokámat. Állítólag 7 napig meg sem szabad kíséreljem lábra állni. Milyen ötletetek van tornára amt ágyba, felpóckolt lábbal lehet végezni? :)) Vagy mit csinálhatnék, hogy minél hamarabb meggyógyuljon?

6256. Bridgeeet (válaszként erre: 6255. - Itreg)
2008. febr. 29. 10:32
Tartósság csak életmódváltással lehet. Más megoldás sajnos nincs. Bármilyen diétát alkalmazol, ha abbahagyod a kilók is visszajönnek.
6255. Itreg (válaszként erre: 6254. - Itreg)
2008. febr. 29. 08:35
Ha jól szűrtem ki, akkor ez is a ketózison alapul, mint az Atkins. Még egyiket se csináltam, a tartósság lenne a célom.
6254. Itreg
2008. febr. 29. 08:33
Scarsdale diétáról mi a véleményetek?
6253. 4c35511f0b (válaszként erre: 6251. - Ea9c78b99a)
2008. febr. 28. 21:11

ÉN csak támogatni tudlak (azzal együtt, amit priviztünk:)

Kitartás!!!

6252. s.irma (válaszként erre: 6251. - Ea9c78b99a)
2008. febr. 28. 20:48
Hajrá! Nagyon fogunk Neked szurkolni!
2008. febr. 28. 20:02
köszi mindenkinek a hozzászólást és jótanácsot!cukrot nagyon ritkán fogyasztok édesítőszer párti vagyok kivéve a tea de azt ritkán iszom. fehérkenyér kilőve . a gond az hogy a mozgást nagyon megutáltam aktiv sportoló koromban orrvérzésig edzettem bajnoki felkészüléskor napi 3szor is.iszonyatos a fizikai erőnlétem játszva pakoltam a vállalkozásomban a 40 kilos gépi vakolóanygos zsákokat átlag napi 3 tonnát. nagyon sok az izom ami ugye nehéz. 3 gyereket látok el naponta ami jó sport a melóhely mellett. egyedül nevelem őket párom külföldön. a reductiltól annyit érzek hogy az az iszonyú erős éhségérzet nem jön ami nekem már segitség. afiam meghalt pár éve 19 évesen akkor 4 hónap alatt 40 kilo lement de szülés után alattomosan vissza is szedtem szóval ujra 108 és én vivom a csatámat tovább de nem adom fel.klassz irányba fordult ez a fórum aminek örülök üdv mindenkinek!!!
6250. c299b9bcdc (válaszként erre: 6247. - Ea9c78b99a)
2008. febr. 27. 22:06

a bogyók csak ideiglenesen szedhetők, ezért meg kell tanulni úgy enni, hogy az egészséges legyen, be tudd tartani bogyó nélkül is, különben visszajönnek a kilók


egyél sokszor keveseket, és próbálj sokat mozogni, lekötni magad aktív tevékenységgekkel.


annyi, hogy mikor kicsit éhesebb vagyok fogyi közben, és kezdenék ideges lenni, a magnéziumtabletták segítenek, mind az idegesség ellen, mind jobban aludni :)


mondjuk én eleve sok vitamint, ásványi anyagot és antioxidánst szedek, ezektől sokkal energikusabb, mégis nyugodtabb vagyok, kevesebb alvás is elég, mert mélyebben alszom, és napközben jobban is tudok koncentrálni


főleg olyan bogyót ne szedj, aminek sok káros mellékhatása van (nem ismerem a Reductilt, nem tudom van-e neki), de nem éri meg kockáztatni

6249. Bridgeeet (válaszként erre: 6247. - Ea9c78b99a)
2008. febr. 27. 21:32
Legeslegelőször be kell látni, hogy nem diétában kell gondolkodni, hanem életmódváltásban. Még ha be is tudnád tartani a diétát, ha utána visszatérsz a régi szokásokhoz, hiába volt az egész. Ez érvényers a bogyószedésre is. Nem sok értelmét látom, esetleg annyi, ha türelmetlenebb vagy, és gyorsabban szeretnél fogyni, de a szedés közben mindenképp meg kell változtasd az életmódod (szép fokozatosan, pont ahogy villers monda, apránként), különben ha abbahagyod a szedést visszajönnek a kilók.
6248. 2577cdcc12 (válaszként erre: 6247. - Ea9c78b99a)
2008. febr. 27. 21:24
Szerintem próbáld meg a lépésről lépésre változtatást az egészséges kaják felé. Én azt szoktam a klienseimnek mondani, hogy minden héten csak egy "valamin" változtassanak (p. 1 hét cukor helyett édesítő, 2. hét üditő helyett víz, tea, vagy light üdítő 20kcal/dl alatti, 3. hét fehér kenyér helyett telj. kiörlésű, stb.) Mert szerintem az, hogy "na, holnaptól egészségesen eszem", azt egy átlag ember úgysem bírja ki, viszont ha megvan ez a fokozatosság akkor könnyebben megy, mert van időd átszokni. Ja és igyál sokat, és próbáld meg betartani a napi többször kevesebbet.
6247. ea9c78b99a (válaszként erre: 6246. - 33592d1fba)
2008. febr. 27. 21:15
ma elkezdtem a reductilt szedni ami étvágycsökkentő. sokan szedik itt a hoxán van fórum is róla. a diéta nem nagyon megy pár nap és feladom. valamit rosszul csinálok. elkezdtem a 90 napost 4 nap és nem tartotam be. akaratgyenge lennék? én aki aktivan 10 évig versenyszerűen judoztam és 3szor voltam magyar bajnok?Európa bajnoki 3.? csak álmodok arról hogy lefogyok! a fiam halála után 4 hónap alatt lement 40 kiló. na azt se kivánom senkinek! de vissza is jött ahogy megszültem rá egy évre öcsit- újra 108 és ez van. ha van ötleted mit kezdjek magammal szivesen fogadom! üdv mindenkinek!
6246. 33592d1fba (válaszként erre: 6245. - Ea9c78b99a)
2008. febr. 27. 12:01

Semmiképp nem ébn vagyok a méltó rá,azok akik ennek a fórumnak a lelkei!

De ha már annyit foglalkozunk itt a diétatípusok összehasonlító elemezgetésével összevethetnénk ami tapasztalatunk van a témában.Lehet Norbi és Szandi móüdszer ,de a többi is ,90 napos ,atkins ,soutbeach,méregtelenítő,őskori,stb..lényeg ,hogy ne egy táborról szóljon,olyan van már mindegyik a hoxán belül,hanem összehasonlító jellegű,mindenből a legjobbat ...Szépre sikerült eza körmondatom :DDDDDDD

Én most a lassabb módszereket ismergetem,de már atkinsestem is,ezeket pl össze tudom vetni.

6245. ea9c78b99a (válaszként erre: 6244. - 33592d1fba)
2008. febr. 26. 23:11
legyél te a névadő keresztanya és én csatlakozom!csak jó értelmes témákon agyaljunk!számomra jó fejnek tűnsz hiszel abban amit csinálsz és ez jó! én szeretnék lefogyni de nem jön össze sajnos.lassan vágósúlyba érek
2008. febr. 25. 19:42
Dehát a felvetődött kérdésekről /ami nem Norbi és Szandi/lehetne csacsogni ,nem?Átkereszteli valaki??Ötletek??Azééé mááá csak összejöttünk :-D
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook