Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » "Nagy fogyás" a TV2-n fórum

"Nagy fogyás" a TV2-n (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
5103. Hamar_Kinga (válaszként erre: 5100. - Iminimi)
2008. jan. 31. 21:56

Van olyan szerintem aki több interjút fog adni mint én.....


A piros csapatról nem tudok semmit szívesen mondanám ha tudnám, régi csapatommal beszélgetünk többet( Edo, Gábor, Kriszta , Kálmán, Bogi)

5102. iminimi (válaszként erre: 5097. - Hamar_Kinga)
2008. jan. 31. 21:52
Ja, és... tudom, hogy nálatok most van egyfajta titoktartás, de... mit tudsz Anikóról? Nagyon kíváncsi lennék. Köszi :)
5101. Hamar_Kinga (válaszként erre: 5099. - Muzsa)
2008. jan. 31. 21:52

Köszi a szurkolást, minden túlsúlyos embernek én is csak drukkolni tudok, ha kérdeznek segíteni is.

Persze ha más megoldás nem lenne akkor kés. Álom súly ott ahol vagyok most talán...

5100. iminimi (válaszként erre: 5097. - Hamar_Kinga)
2008. jan. 31. 21:50
Igen, idő kell ahhoz is, hogy az ember megszokja a közszereplést. Nekem is eleinte remegett a hangom tévében, rádióban. Ma már természetes, ha ott kell beszélnem is. Szokd meg Te is, vonatkoztass el, hiszen szükséged lesz rá. Majd a döntő után... csak győzzed adni az interjúkat :).
5099. muzsa
2008. jan. 31. 21:48
hát nagyon szurkolok minden túlsúlyos embernek hogy sikerüljön elrnie amit szeretne. és peti, neked van olyan hogy álom súly? vmint ha a bőrödön nem segíthet más mint a szike akkor kés alá feküdnél?
2008. jan. 31. 21:46
Elfelejtettem a jelszavam (megint) azért álcázom magam Kingának!
5097. Hamar_Kinga (válaszként erre: 5095. - Iminimi)
2008. jan. 31. 21:45

Azt hiszem én vagyok, eddig az voltam!!!! Ami látszik nem csak a fáradtság nem szeretek szerepelni ( ami nem mindig derül ki). Fura látni még mindig magam néha a színes dobozban.

:-))))

5096. Hamar_Kinga (válaszként erre: 5093. - Virgilius)
2008. jan. 31. 21:41

A fogyás egy csodálatos dolog L-es méretű inget már fel tudok venni az XXXXXL helyett, érdekes érezni a változást. Norbi módszere pedig nekem nagyon bejön (ezért lehet szeretni vagy utálni) és a súlyomat meg fogom tartani pont a módszernek köszönhetően.


Ér-e ennyit? Ha 10 évvel később halok meg igen ha 12 napon belül akkor nem......


P

5095. iminimi (válaszként erre: 5090. - Hamar_Kinga)
2008. jan. 31. 21:41
Peti, ha tényleg te vagy, csak annyit mondok, figyelj arra oda, hogy miben mennyi a jóindulat. Próbáld objektíven értelmezni az itt elhangzó mondatokat. Neked most őrületesen nehéz, minden energiádra szükség van. Az, ami az arcodon látszik, az elsősorban a fáradtság. Másfelől pedig, összevetve az eredeti arcoddal, persze, hogy drámai a különbség. De ne feledd: ha megtartod az itt megtanult életmódot (normális, emberi keretek között) és kiadósat pihensz majd a műsor után, nagyon stramm pasi leszel, és örülhettek egymásnak Kingával. Ezért koncentrálj a munkádra, az eredményeidre; nem volt semmi, fiú, amit végigcsináltál, s ezt annak is el kell ismernie, aki bármilyen irigység okán kommentál. Igen jó példa az, amit mutattál: meg lehet csinálni, ráadásul úgy is, hogy közben felvállaljuk: igenis vannak érzelmeink. Jó munkát, kitartást Neked!
5094. Hamar_Kinga (válaszként erre: 5092. - Muzsa)
2008. jan. 31. 21:37
Hát megnyúlt szépen de remélem az edzés jót fog tenni ha már nem a fogyás lesz a lényeg! Edzek lehet veszek cementes zsákot én is :-)))
5093. virgilius
2008. jan. 31. 21:34
Peti, ne csináld! Ér ez az egész ennyit? Nehogy tényleg valami baj legyen... Én már komolyan csak azért imádkozom, nehogy valami tragédia törénjen ebben az eszement műsorban. A párbajok, meg ez az őrült tempójú fogyás - hát mi lesz ebből? ...
5092. muzsa
2008. jan. 31. 21:33
peti, arról lehet vmit tudni, hogy hogy áll a bőrötök állapota? nyúlás?
5091. Hamar_Kinga (válaszként erre: 5090. - Hamar_Kinga)
2008. jan. 31. 21:28

Ja Peti voltam!!!


:-)))

2008. jan. 31. 21:28

Sziasztok!


Köszönöm aki egy kicsit aggódik miattam, jól esik. Egyébként egy -két dologban igazat adok nektek! Pl: sorvadás

5089. Hamar_Kinga (válaszként erre: 5087. - Bokyviki)
2008. jan. 31. 21:26

Szia, Peti vagyok!


Tudhatom ki vagy?

2008. jan. 31. 21:23
Peti bele fog betegedni ebbe a sorvadásba.. már ha most nem beteg.... olyan mint egy hulla... én már félteném a csaja helyébe...mért nem vágja fejbe valaki hogy ennyit nem ér... mégha ezzel el is veszti a versenyt...
5087. bokyviki
2008. jan. 31. 21:13
szerintem is nagyon ronda a peti!!Életben pedig nagyon rossz ember!!!A lányokat szereti hülyiteni..
5086. Bridgeeet (válaszként erre: 5085. - Ea9c78b99a)
2008. jan. 31. 21:03
Nekem mind úgy tűnik, hogy Peti arca egyre inkább olyan mint a Norbié. Nem tűnik jó jelnek.
2008. jan. 31. 20:08
félelmetesen szarul néz ki a Peti ebben megelőzi az Istvánt./bocs Kinga/nem akarom elhinni hogy ez egészséges már!üveges karikás szemek beesett arc ez már nem normális! hát igen a shownak menni kell,hogy milyen áron az baromira nem számit.sajnos!
5084. Ysu
2008. jan. 30. 21:14
füge175: Miért lennének Kriszta gyerekei fontosabbak Milánnak, mint a saját anyukája? Mert kívülről könnyű a sokgyerekes anya mellé állni, de ha a saját szerettünktől lennénk hetekre elvágva, lehet, mi is másként döntenénk.
2008. jan. 30. 16:59

szerintem Peti már nem fogy hanem sorvad... megijedtem a tegnapi müsorban mikor láttam...Anita is naon szép lett bár én nem kedveltem.. de akkor is szép:)

szerintem is Aniko lesz a meglepi..:)

hát nem tom én nem emléxem olyanra hogy norbi szidott volna valakit mert keveset fogyott.. max nem örült neki..

nálam az verte ki a biztositékot amikor az a gofris dolog volt... Kriszta szeretett volna talizni a párjával a gyerekekkel... ezt megértem.. de ö már nem ette a gofrit hanem tömte magába.. gusztustalan volt.. az meg méginkább hogy milán akkor szemét volt vele..

nem hiszem el hogy kriszta gyerekei nem fontosabbak milán anyucikájánál... szánalmas volt milántol ez a huzás...sztem..

2008. jan. 30. 16:46
A mostani adásban teljesen ledöbbentem Anitán. Tényleg nagyon szép és vékony lett. De szerintem neki és Petinek is abba kellene hagynia. Peti már (a barátaim szerint is) betegesen néz ki.
2008. jan. 30. 16:38

Sziasztok! Örülök, hogy nem csak nekem vannak megérzéseim Anikóval kapcsolatban. Én úgy érzem, hogy nagyon sokat fogyott és meglepinek tartogatják, hogy legyen hír az újságokban hetekig.

Norbival kapcsolatban annyit, hogy az ő módszerét kedvelem, de a műsorban iszonyatosan megutáltam. Szemét volt végig. Míg Alexandra mindenkinek és 1-2 kg mínusznak is nagyon örült, addig Norbi szidott mindenkit és leszúrta azokat, akik keveset fogytak azon a héten.

A kövérségével kapcsolatban meg annyit, hogy gondolkodni kéne mindenkinek. Mikor is volt Norbi kövér???? 10 évesen??? Fantasztikus! Megnőtt, de nem fogyott, csak nyúlt. Sok gyerek kövér kicsiként, de egyszer eljön az idő, amikor hirtelen magasabb lesz és vékonyabb! Alexandra pedig okos, kedves és a sok munkának köszönheti a gyönyörű alakját.

5080. Bridgeeet (válaszként erre: 5079. - Iminimi)
2008. jan. 30. 15:48

Igen, megint egyetértünk.

Én az elején nem szerettem Anitát, de igazságtalanul (ezt akkor is tudtam), mert a hangja és a hangleejtése nem jött be nálam. Pont azt éreztem én is amit Edina mondott az egyik kiszavazásnál róla (amikor a kékek döntottek, hogy ki menjen). Nagyon ledöbbentett, hogy hogy lehet valakiről ilyet mondani. Akkor kezdett Edina nem annyira szimpi lenni. Anita hangját meg megszoktam. Mint ember tényleg ő a legOKébb :) (Anikóval, akit nem ismerhettünk meg jobban).

5079. iminimi (válaszként erre: 5077. - Bridgeeet)
2008. jan. 30. 15:24
Ja, amúgy én is, nagyon!!! Neki volt is miből fogynia, így egyáltalán nem valószínűtlen, hogy sikerüljön neki. De láttad Anitát? Gyönyörű... Amúgy is a kedvenc játékosom volt végig. Szimpatikus, szerény, okos, kedves! Neki is nagyon örülnék, ha nyerne.
5078. iminimi (válaszként erre: 5076. - Bridgeeet)
2008. jan. 30. 15:22
Ebben én is egyetértek. Sokszor nem a tapasztalat biztosítja a sikert, hogy másokon segíthessünk. De eladható, jó reklámduma :)
5077. Bridgeeet (válaszként erre: 5075. - Iminimi)
2008. jan. 30. 15:21
én örülnék :)
5076. Bridgeeet (válaszként erre: 5073. - 22f56b42c8)
2008. jan. 30. 15:20
Amiért Norbi minden lehetséges alkalommal elmondja, hogy ő már volt kövér, és a kövérek az ő testvérei, attól még nem lesz jobb ember vagy jobb eddző. Ez is csak manipuláció. Annak, hogy segíts másokat lefogyni nem az a feltétele, hogy legalább 1x üsd a 150-et életedben. Most nem sorolom el mik a feltételk, mert szerintem tudja azt mindenki :).
5075. iminimi (válaszként erre: 5074. - Bridgeeet)
2008. jan. 30. 15:19
Nem, kizárt. Semmiről sem maradtunk le. Én legalábbis lelkiismeretesen követem a műsort meg a cikkeket is. Szerintem meglepetésnek tartogatják... Talán emlékeztek, hogy egyik műsorban elhangzott, hogy van valaki, akire rá sem fogunk ismerni. Mindenki mást megmutattak... Nos?
5074. Bridgeeet (válaszként erre: 5071. - Iminimi)
2008. jan. 30. 15:11

Én is hiányolom.

Én megérteném ha kiszállt volna olyan okkal pl., hogy csalódott a műsorban (én is), de akkor miért nem mondják meg? Nagyon furcsa, hogy egy szó sincs róla. Lehet hogy lemaradtunk valamiről?

❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook