Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » "Nagy fogyás" a TV2-n fórum

"Nagy fogyás" a TV2-n (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯
5283. c2b1667ba4 (válaszként erre: 5282. - 33592d1fba)
2008. febr. 5. 16:16
:)))Nagyon jól fogalmaztad meg a többi valóságshow-t! :)) Teljesen igazad van. Én sem néztem mindig a Nagy Fogyást, több okból: Igazságtalan a mérlegelés, kicsit sok volt a sírás, hisztizés, veszekedés. Nem versenyekre és heti kiesésekre számítottam. Azt hittem, még a műsor előtt, hogy nekünk (kinti duciknak) akarnak segíteni, azzal, hogy bemutatják, hogy hogyan edzünk és étkezzünk. Én kis naív!
2008. febr. 5. 15:49
igen valószínű igazad van bár érthetetlen,hogy míg emberek milliói képesek azt nézni ,hogy egy buta cigány mit csinál otthon,vagy hogy 12 ember semmit csinál három hónapig egy luxusvvillában,addig nem érdekli őket ezeknek ez embereknek a heroikus küzdelme!Biztos benne van ez a konfliktusgyártásos téma is,bár ezt szeretni szokták az emberek!Na meg lehet hogy sokan szembesülnek a saját súlyukkal is ,és ez nem esne jól,így inkább nem nézik/hanem tudom nem fáj/
5281. iminimi (válaszként erre: 5276. - C299b9bcdc)
2008. febr. 5. 15:40
Szerintem nem lesz... nem tartozik a siker-műsorok közé így sem. Nem erre számítottak, hogy ilyen keveseket érdekel majd. Nézd csak meg az ezzel kapcsolatos fórumok látogatottságát pl. Na de ők sem fektettek sokat a népszerűség-növelésbe: a hivatalos honlapjukat alig frissítették, amit ígértek, sokszor nem tartották be (pl. bőrgyógyász válaszol rovat stb.)Lehet, hogy jobban meg lehetett volna fogni az embereket egy kis általánosítással, szakmaisággal, és nem konfliktusok gyártásával, kélezésével. A normális embert az érdekli, ami érinti. Vagy lehet, hogy csak épp még kifuttatják ezt a műsort, de tkp. már "lemondtak" róla?
5280. color (válaszként erre: 5262. - C2b1667ba4)
2008. febr. 5. 15:38

Zskrutinak:

A lányok: Anita: 168 cm, Anikó: 163 cm, Bogi: 170 cm, Edina: 172 cm, Krisztina: 168 cm, Zsófi: 162 cm.

A fiúk: Gábor: 190 cm, István: 187 cm, Kálmán: 175 cm, Mihály: 175 cm, Milán: 185 cm, Péter: 184 cm.

Az adatok hitelességéért persze felelősséget nem vállalok, főként hogy a Story magazin honlapján találtam meg. :)

5279. sarkanylany (válaszként erre: 5278. - Iminimi)
2008. febr. 5. 15:24

Én is így gondolom, de van valami jó mégis Norbiban is. És tetszenek az ingyenes dolgai is...Talán csak a média teszi őt annyira negatívvá...


Amúgy a naplóban nem találtam meg Anikóról a riportot...

5278. iminimi (válaszként erre: 5272. - C299b9bcdc)
2008. febr. 5. 15:18

Nos, igen... Persze, hogy nem a legjobb a módszer, csakhogy ebben is a nézőtoborzás volt szem előtt. Ha valami nem látványos, nem viszonylag rövid, átlátható, álleakasztó, mindjárt nem olyan nagy az érdeklődés... És az már egyéni hiúság- meg pénzkérdés volt a 2 fitneszguru részéről, hogy elvállalják-e. Mert ha az egyik nem... akkor tiszta haszon a másiknak, meg ha az egyik igen és egy no-name lenne az ellenfél, akkor beengednek nagy eséllyel még valakit a piacra.

Az egyéni (szubjektív) véleményem nekem is, hogy Szandra hitelesebb, jobb, emberibb - és főként nem csöpög belőle a reklám-szósz. Korrekt, vagány nő, és szakmailag is becsülendő.

5277. 33592d1fba (válaszként erre: 5276. - C299b9bcdc)
2008. febr. 5. 14:40
Nem hírdetik ,de amíg megvan még ez a cuppogós csont amit rágcsálhatnak a népek,minek bedobni új koncot?
5276. c299b9bcdc (válaszként erre: 5273. - 33592d1fba)
2008. febr. 5. 14:33

most az egyszer nem baj, de azért nem kell a reklám :)


nem tudjátok lesz újabb nagy fogyás műsor?

2008. febr. 5. 14:30
svega 5254 -es hozzászólását olvasd el,ennyit beszéltek róla a többiek mostanság.
2008. febr. 5. 14:27

Hali


Senki nem beszél Anikóról? Vele mi lehet? Erre vagyok a leginkább kiváncsi. Ő nagyon nagy súllyaal kezdte...

2008. febr. 5. 14:23

Hát Szandra szerintem is közelebb áll az egészségeshez,Norbi pedig egy Atkins 2.fázist csináltat update néven.

De ha nagy fogyást akartok,picik klikkeljetek már laconicgirl adatlapjára../Ugye nem baj?Annyira jó sikersztorit is látni,nem verseny szituációban csa így hétköznapiasan!!/

5272. c299b9bcdc (válaszként erre: 5270. - Iminimi)
2008. febr. 5. 14:17

sok mindennel egyetértek, viszont a fogyás iszonyú gyors tempója egészségtelen, és magában hozdozza a későbbi visszahízás veszélyét


fogyásból versenyt csinálni azért elég nagy hiba, csodálkodom hogy a két fitnessguru ehhez jóváhagyását adja, egyébként meg tisztelem mindkettőjüket, de szandrát egy kicsit jobban, mert emberségesebben áll a dolgokhoz

5271. 33592d1fba (válaszként erre: 5270. - Iminimi)
2008. febr. 5. 14:10
No comment !100% -ig egyetértek!
5270. iminimi
2008. febr. 5. 13:30
Szétnéztem a Nagy Fogyás fórumokon, és szomorúan tapasztalom, hogy nagyon sokan bevették a médiának azon maszlagát, hogy Norbi és Alexandra nemcsak ellenfelek, hanem egyenesen ellenségek, így egyiket jól kell utálni, de mindenképpen nézni a műsort! Ez vicces. Most már odáig jutott a közhangulat, hogy a játékosokat is elkezdték sokan utálni. Persze nem tudni, hogy kiből mit hozna ki egy hasonló élethelyzet... ezért nem is kommentálom ezt a részét. De: nem arról kellene szólnia az egész show-nak, hogy segítsen a hasonló problémákkal kzdőknek? A rossz példa is példa: hogy hogy ne csináljuk. Én személy szerint minden versenyzőnek szívemből drukkolok, még ha némelyik jellemtelen, hazudós vagy éppen komolytalan. Egyszer hoztak egy jó döntést: hogy változtatnak, és megpróbálják tartani magukat ehhez. Persze több kevesebb sikerrel, de hát győzzön a jobbik. Minden leadott kiló eredmény, az egészségük, az életük ára. Ami pedig az edzőiket illeti: érdemes lehámozni az infókról a médiás mázréteget, és mindjárt van mit tanulni mindkettőjüktől. Hogy erre tették fel az életüket (bevétel ide vagy oda), minden elismerésem!
5269. 33592d1fba (válaszként erre: 5268. - C2b1667ba4)
2008. febr. 5. 12:16
nem kell hozzá tudnod angolul csak videofelvétel!beirod a keresőbe pl a googlen hogy youtube.Kiad egy oldalat ahol beírod ,hogy biggest loser és kiad vagy 5-6 videót végignézheted őket.
5268. c2b1667ba4 (válaszként erre: 5265. - 33592d1fba)
2008. febr. 5. 12:12
A külföldi lapokat nem láttam. Sajnos nem tudok angolul, így semmit sem értek a külföldi oldalakból. :( Igen, én is akartam írni, hogy Edina a döntős, aki a biztonsági őrrel jött össze.
2008. febr. 5. 12:10

Tényleg ő is ott volt,na ő is egy "műmájer" volt.Nemvolt valami szinpatikus jelleme...

Hát hat gyerek után még egy...nem tudom hogy tudnak megélni emberek,nekem kettő mellett is sokszor nehéz.Lehet hogy a fogyás jótékony hatására sikerült megint neki

5266. virgilius (válaszként erre: 5265. - 33592d1fba)
2008. febr. 5. 12:06

Edina pedig döntős. :)))

Gábort hagytad ki, nem?


Krisztáról azt olvastam, hogy talán megint babát vár. :)

5265. 33592d1fba (válaszként erre: 5264. - C2b1667ba4)
2008. febr. 5. 12:02
Ez a változtatás nem a hőblizés miatt volt.Ez egy már jól bevált project,külföldön már több országban lement,ez a forgatókönyv ,hogy átváltanak százalákszámításra,de a magasság nem jön be a képbe.Ha érdekelnek felvételek külföldi nagy fogyások végeredményeiről,igen látványos dolgok vannak fönn a youtube-on biggest loser címszó alatt.Az angolok győztese Jody prenger nem semmi!!/Edina volt akire nem emlékeztem,de most sem tudom ki az,pedig minden adást láttam.Persze ez nem az ő hibája hanem az én memóriám .../
2008. febr. 5. 11:49

Igen, szerintem is igazságtalan ez a "verseny". Sokan megjegyezték ezt és akkor jött a % figyelése, de ez így sem igazságos.

Alexandra: Anikó, Anita, Mihály, Milán, István, Zsófi,

Norbi: Bogi, Edina, Gábor, Kálmán, Kriszta, Péter

Ezek közül említésre sem méltó (számomra): Zsófival az élen, Mihály és Kálmán.

2008. febr. 5. 11:43
Tökéletesen igazad van.De szerintem sajnos a végeredmény szempontjából sem fogják figyelembe venni a magasságot,és ez eléggé igazságtalan,nem gondolod?/Eszembe jutott még volt egy Zsófi és persze a háromn döntős már csak egy hiányzik,ki az?/
5262. c2b1667ba4 (válaszként erre: 5261. - 33592d1fba)
2008. febr. 5. 11:38
Bogi jól néz ki, de Anita sokkal többet fogyott. Anita 106 kilóval, Bogi 93 kilóval került be. Az a baj, hogy nehéz innen megítélni ezt, mert sajnos ami az egyik kulcsfontosságú dolog a fogyókúránál, az a magasság és ezt egyszer sem hallottuk. Ez nagyon idegesítő. A jelentkezési lapon is csak a súlyt kérdezték. Lehet, hogy jól hangzik a 83 kiló, de ha hozzámondom, hogy 158 cm vagyok, akkor máris 30 kiló felesleget jelent. :(
2008. febr. 5. 11:09

Tippeljünk/játszunk!!/Ki a nyerő????

Szerintem Anita megdöbbentő lesz,de nem volt elég nagy a kiinduló súlya,bár ő vékonyabb csontozatzunak tűnik mint Bogi akit ugye megtekinthettünk a múlt héten eléggé közvetlenül.

Kálmán és Anikó ...hát hagyjuk

De kriszti és fogyott a képek alapján az arca legalább is vékony lett.

Volt az az alkesz srác ,már nem emlékszem a nevére...őt is hagyjuk.

Na a Milánt elnézve ő lehet a nyerő!Iszonyatosan penge arca van a bejátszásokban.

Ez hat és tíznek kéne lennie ,ki volt még ????

5260. c2b1667ba4 (válaszként erre: 5258. - 33592d1fba)
2008. febr. 5. 10:50
Én is egyetértek Veletek! Sokan sajnos elhiszik ezeket a "hisztiket" és "veszekedéseket", pedig csak a média kívánja meg. Egyik valóságshow sem a valóságot mutatja (Nagy Fogyás, Győzike, BB, stb). Ez a műsor is csak a fogyás(ok) miatt érdekelt. Én is gratulálok a szereplőknek (kivéve egy-két embernek, akiknek csak a szája nagy, de lusták, mint a dögök és csak magyarázkodnak, hazudoznak). Alig várom már az estét. :))))
5259. d606bc0fd7 (válaszként erre: 5258. - 33592d1fba)
2008. febr. 5. 10:35

Szerintem is csak annyiban módszerfüggő a fogyás, hogy van akinek elfogahatóbbak, könnyebben betarthatóbbak egyes diéták, de a többi már valóban csak a kitartáson múlik.


Petinek és Anitának szurkolok :) HAJRÁ!!! :-)

5258. 33592d1fba (válaszként erre: 5257. - Itreg)
2008. febr. 5. 10:29

Tökéletesen egyertértek veled!

Nem módszerfüggő,hanem elszántság és kitartás a fogyás titka!A médiafogásokat aki még benyalja az nagyon naív.Tök átlátszó ez a nagy "háborúskodás"

5257. Itreg
2008. febr. 4. 16:54

Szerintem A Nagy Fogyás azt (elszomorító) tényt tükrözi, hogy a magyar kereskedelmi csatornák tökhülyének nézik az embereket, és meg vannak győződve arról, hogy a magas nézettséget csak botrányokkal érhetik el.

A "tizenketteknek" gratulálok, minden leadott kilóért megküzdöttek, ezt senki sem veheti el tőletek (Peti, Kinga, azért tessék több gyümölcsöt enni!!!)

Norbi nekem nem meggyőző. A honlapján leginkább a bulvármédia és Dr. Szike Frigyes plasztikai sebész szerepel támogatóként. Hol vannak például ahiteles fitnesszújságok, egészséges életmódot hirdető lapok?

Szerintem a legjobb és leginkább megtérülő marketingbefektetése maga Peti, belőle nagyon sokat fog profitálni.

Ezt nem az update-nek, hanem Peti fanatizmusának és kitartásának köszönheti majd.

2008. febr. 4. 15:04

Szerintem minden diéta müködik h betartjuk.Itt inkább arról van szó,hogy ebbe a rengeteg diétába mindenki megtalálja azt ami neki szimpatikus.

Norbinak a módszere jó,és müködőképes,ez bizonyitott Tény ,hogy a habitusa, maximalizmusa, temperamentuma elragadja őt,és olyankor nem mérlegel hogy mit mond,mit ír.Sokaknak az a hatásos ha egy elhizott embert ,és a reá váró sorsot,betegségeket az ő nyers igazságával ismertet.Ettől sokan észheztérnek.

A másik tábor ettől vérig sértődik.

Aki közismert megosztja az embereket. Nem lehet mindenkit szeretni.

2008. febr. 4. 13:10
És a Norbira tekintve nemtom miért kell csesztetni..mindenki azt mondja hogy mekkora szr meg hasonlók...pedig olyan sok más diéta meg fogyókúra van és azokat miért nem kérdőjelezik meg?!!És ráadásul nem is olyan egészségesek hiszen itt van a 13 napos is ..és ne mondja nekem senki hogy egészséges aztán meg a * is .nem mondom hogy nem vált be másoknál mert irtak példát de ezeket miért nem csesztetik ill a kitalálóját.................
5254. cac0ed08bc (válaszként erre: 5253. - C2b1667ba4)
2008. febr. 4. 13:06
szia ! Láttátok tegnap este a naplót akkor láthattátok Anikót is benne- igaz fogyott mert látszott rajta de nem annyit hogy meglepetés legyen-persze ez nem azt jelenti hogy nem szeretem csak Ti mondtátok hogy szerintetek Anikó lesz a meglepi-sajnos nem pedig én is gondoltam rá!
❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook