Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » "Nagy fogyás" a TV2-n fórum

"Nagy fogyás" a TV2-n (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
5733. gpetra (válaszként erre: 5730. - Ekka)
2008. febr. 13. 12:15
Persze, a Tv2 úgyis rosszul áll, kell egy kis reklám. Meg ugye az újságokat is el kell adni valahogy.
5732. 4c35511f0b (válaszként erre: 5722. - Rékabetti)
2008. febr. 13. 12:14

Éppen ezt írtam tenap este (Norbi nagyon rossz irányba változott), de volt egy emberke, aki "lehurrogott", hogy ez hülyeség.

A véleményem ettől persze nem változott, de örülök, hogy más is észrevette.

Te is ismered őt személyesen amúgy?

2008. febr. 13. 12:14
A Gilda Max-okban 2 hónpig most biztos háromszor annyian lesznek.
5730. Ekka
2008. febr. 13. 12:11

Még tuti lesz valami utózönge Peti+István között.

Majd meglátjuk;)

5729. gpetra (válaszként erre: 5726. - Cskata)
2008. febr. 13. 12:07
És láttad, hogy e mondat után Norbertünk milyen képet vágott? :))
5728. virgilius (válaszként erre: 5727. - Ekka)
2008. febr. 13. 12:05
István a kilóival együtt a bunkó stílusától is megszabadult. :P Szimpi volt tegnap, és tényleg egész jóképű lett. :))) Grt István, és Szandi!
5727. Ekka
2008. febr. 13. 11:56

Én eredetiben Petinek szorítottam, mert nem jött be István stílusa...,de tegnap....

Mikor bejött ahogy illegette ott fenn magát a színpadon,nagy csókolgatás a családdal majd mikor csere-beréltek Norbival, ahogy Gábornak "odavágta" az ingét..:(((( Blööööö!!Aztán jött anyuci védelme, mennyasszony sírás-rívása.. Röhej!

István meg tök ari volt. Meg milyen jól nézett ki. Még azt is lehet rá mondani, hogy jóképű:)))

Az meg egyenesen undorító volt, hogy Peti nem gratulált neki. És még Isti a gyökérkefe?!!!!?


Nekem alapból nincs gondom Norbival, de tegn.miután nem ők nyertek, úgy álltak ott mint aki kivégzésre vár....

5726. cskata (válaszként erre: 5724. - Corinna)
2008. febr. 13. 11:33

"ALEXANDRA megérdemelte, hogy a csapata nyert az elődöntőben, a közönségszavazatban, és a nagydöntőben!Mert Alexandra nem fog kérkedni vele, hogy Ő fogyasztotta le az emberkét, míg Norbi bizonyított alapon, mint a bazári majmot mutogatni fogja, hogy így lefogyott VELEM! Meg majd reklámozza a termékeit, hogy ezt ette Peti is, és lám lefogyott......stb. de nem kell egyetérteni velem!"


én akkor is tök egyetértek Veled, ha nem kell!:))))

már a szmoking-csere is erről szólt..

Alexandra be is szólt valamit finoman, amikor a műsor legvégén Jakupcsekkel és Istvánnal beszéltek, hogy ők most inkább nem fognak ruhát cserélni az Istvánnal..:D

5725. virgilius (válaszként erre: 5722. - Rékabetti)
2008. febr. 13. 11:26

Pontosan. Peti anyja kicsit furcsákat mondott. :S


Azt sem értettem, minek vitte fel Norbi a királylánynak öltöztetett Larát a színpadra? Mi köze volt neki ehhez az egészhez? ...

5724. corinna (válaszként erre: 5659. - Baloghany)
2008. febr. 13. 11:22

azt hiszem félreértettél!Én az elején azt hittem hogy a Norbi csapatából fog valaki nyerni! Szerintem ez nem volt egyértelmű, hogy ki fog nyerni!

Nem azt mondtam, hogy István Norbinál nem fogyott volna le! Továbbá azt se írtam, hogy csak Alexandrán múlt hogy lefogyott! HANEM, hogy (mégegyszer ismétlem önmagam) ALEXANDRA megérdemelte, hogy a csapata nyert az elődöntőben, a közönségszavazatban, és a nagydöntőben!Mert Alexandra nem fog kérkedni vele, hogy Ő fogyasztotta le az emberkét, míg Norbi bizonyított alapon, mint a bazári majmot mutogatni fogja, hogy így lefogyott VELEM! Meg majd reklámozza a termékeit, hogy ezt ette Peti is, és lám lefogyott......stb. de nem kell egyetérteni velem! Én Petinek szurkoltam, Norbival sincs semmi bajom, használok tőle termékeket, meg az Alexandrától is. Ettől függetlenül így érzem, tartsd tiszteletben.Kösz

5723. Vikka78 (válaszként erre: 5722. - Rékabetti)
2008. febr. 13. 11:08
Szia! :) Mizu?
2008. febr. 13. 10:51
sziasztok!Már rég írtam a fórumon,de most megint...Én eddig úgy gondoltam Istvánnak egy van egy stílusa amit nehéz elviselni,de tegnap Péter is bizonyított,h az a kedves ember akinek ő mutatta magát talán még sem az.Szerintem a síró oroszlán nem olyan bunkó kifejezés mint ,h asz István egy igazi gyökérkefe.Petivel talán kicsit elszált a ló.Nagyon nagypenge lett.Na és hát a két tréner között szintén óriási a különbség Alexandra nagyon kedves és őszíntének tűnik(persze aki ismeri csak azt tudja így is van-e)minden esetre ez jön át.Norbi meg..hát én régen kedveltem vagy legalábbis becsültem azért amit elért,de ez mára elmúlt.Egy aljas gerinctelen mindenkin átgázoló embernek tartom,aki azt hiszi,h ő a legokosabb ember a tökölétes!!Ő nem tud más örömének örűlni őt csak a saját győzelme érdekelte volna.Nem kell pár nap és hangos lesz a média attól h azért nyert szandra csapata mert biztos fogysztó szereket használtak,ugyan már norbi a nagy becsületes.Ja peti,milyen nyilatkozat volt az anyjátol az elején,de Gabi helyre rakta finoman.Na jó van még bennem csak hosszú lenne.
2008. febr. 13. 09:22

Bálintné 5700


A TV2 honlapján vannak fent a műsorok.

5720. s.irma (válaszként erre: 5689. - Moncsicsi83)
2008. febr. 13. 08:48
Igen ő volt az aki elsőre esett ki.
5719. s.irma (válaszként erre: 5700. - 9440568d13)
2008. febr. 13. 08:46
TV2 honlap
5718. cskata (válaszként erre: 5717. - Icus)
2008. febr. 13. 08:35

pont ez jutott nekem is eszembe: most nagyjából egy idősnek néznek ki..


Ettől függetlenül le a kalappal az összes versenyző előtt, rengeteg munka van abban, amit elértek!:)

5717. Icus
2008. febr. 13. 07:10
Most bele nézegettem a tegnapi adásba!!:)) István nagyon csinpos lett. Az arca is és teljesen megfiatalodott:) Szerintem Péternél pedig fordított a helyzet:(
2008. febr. 13. 06:43
a N orbi jelleméről csak annyit hogy ételfutár voltam a cégénél. amikor a befekteteők nem szavazták meg neki az újabb sok tízmilliós pénzt a nevéért akkor odébbállt és kígyót békát kiabált rájuk.pár hát után viszont már jött volna vissza mert nem talált újabb céget aki valóban azt a magas szintű ételkészítést vállalta volna de akkor már nem kértek belőle.nála tényleg minden csak a pénzről szól. a Szandra emberségből sportszerűségből jelesre vizsgázott.
5715. Méry81 (válaszként erre: 5712. - Neshama)
2008. febr. 13. 00:24
Na, azért Szandi 1100 Ft-os zabkorpája sem éppen filléres dolog...
5714. ec63a7fc29 (válaszként erre: 5712. - Neshama)
2008. febr. 13. 00:10

Csak mellékesen jegyzem meg, a gluténmentes liszt kb 800 Ft, ha sikerül beszerezni.:(((

(Nem tom Norbi liszt miből van...)


De ha valaki dolgozik és kiszállítják a Norbi kaját, akkor fizesse meg.

Ha valaki akarja, otthon is elkészítheti, nem titkosak a receptjei.

Gondolom, aki nem jár be munkahelyre, annak könnyebb otthon elkészítenie.


Zsófi, engedtek a vetélés után tornázni az orvosaid? Kaptál hormontartalmú gyógyszereket?

Gondolom, most halasztanod kell a fogyizást...

5713. liraleo
2008. febr. 13. 00:09
hűűűű! Majdnem fél tonnát fogytak!!! aztaaaaaaaa :)))
5712. neshama
2008. febr. 13. 00:01

Sziasztok!


Alexandra és Norbi közt óriási a különbség, és ez a ma esti döntőben igen jól látható volt.

Alexandra nem hazudtolta meg magát, versenyzőhöz és világbajnokhoz méltó módon viselkedett. Nem csak ma, hanem mindig.

Norbi szakmai múltját is ismerhetjük (hála a sok házi újságírónak és könyveinek) és ő sem hazudtolta meg magát:)))

Amúgy a módszer szerintem mindkét esetben jó, hisz eredményes volt, és végülis mindegy, hogy melyikkel, de a 11 versenyző igen sokat fogyott.

A különbség, hogy Alexandra szándéka az volt, hogya fogyást és az egészségesebb életet propagálja, míg Norbi a saját termékeinek csinálta a reklámot, és másodlagos volt a verseny neki. Illetve a verseny fontos volt, de nem az emberek miatt, hanem hogy ha ő nyer, még ezt is beírhassa a reklámjai közé.

Amúgy vérlázítónak tartom a Norbi termékek árát, és bár nem élünk rosszul, de ki nem adnék huszonöt deka lisztért kb. 1100.- forintot. Neki van pofája ennyit elkérni érte (konkrétan a hugom vette a múlt héten a palacsintájához, mert ő Norbizik.)

Ilyennel Alexandránál nem találkozhattok. Emberként sokkal nagyobb volt végig, hogy nem vette fel a kesztyűt és nem állt be sarat dobálni a sajtóba. És nem mellesleg szerintem ezzel sokkal jobban bosszantotta S.N-t, mintha bármit is üzent volna:)))

5711. c299b9bcdc (válaszként erre: 5710. - Itreg)
2008. febr. 12. 23:59

mikor megveszek egy terméket, a döntésben nálam elsősorban az dominál, hogy mennyi kalória van benne, és ha összehasonlítom a kategóriájában lévő hasonló termékekkel, akkor az sok kalória-e vagy sem


pl. a norbi updates somlói teljesen okés kalóriában, ízben is elfogadható, tehát megveszem, annak ellenére, hogy magát a norbit, mint embert nem kedvelem túlságosan. viszont a norbi puding nekem túl sok kalória, vannak sokkal jobb német termékek puding kategóriában, vagy gyümölcsjoghurt kategóriában. így vagyok a szandi kajákkal is, nem azt nézem, hogy kinek a neve van rajta, hanem hogy számomra versenyképes-e az összetétele más hasonló termékekkel vagy sem.


ezzel az erővel felőlem akár a győzike neve is rajtuk lehetne, lényeg a termék összetétele (fehérje, szénhidrát, zsír), és a kalóriája :) valamint az adalékanyagok is számítanak néha :)

5710. Itreg (válaszként erre: 5708. - 22f56b42c8)
2008. febr. 12. 23:44

Természetesen profitáljon belőle, aki szereti a termékeit, vásárolja meg.Részemről ezzel minden rendben is van. De neked nem gyanús az, hogy update 1-es Norbi ásványvíz? Én úgy tudtam, hogy minden ásványvíz kalóriamentes. Vagy őstendgeri jódozott só. Úgy tudtam, hogy a dínókkal együtt eltűntek az őstengerek is...

Ezek csak kiragadott példák a sok közül.

Nekem az nem jön be, hogy "Vegyél és egyél". Amikor kezdte, a sportot reklámozta.

Persze mindenki maga dönti el, hogy megveszi-e a termékeit. Én nem fogom megvenni őket.

(Ahogy Szandra termékeit sem fogom megvásárolni, annak ellenére, hogy hitelességből ő nálam jelesre vizsgázott. A fehér tabletták ellenére is, amikről utólag kiderült, hogy csak nagy hűhő volt semmiért. De lenne egy tippem, hogy ki bíztatta fel Zsófit arra, hogy jelentse fel Szandrát).

5709. Itreg (válaszként erre: 5706. - 22f56b42c8)
2008. febr. 12. 23:34
Nem mentegetni akarom Zsófit, de ne felejtsük el, hogy mind a 12 játékossal szigorú szerződést íratott alá a tv2. Lehet, hogy kötelező volt megjelennie múlt héten.
5708. 22f56b42c8 (válaszként erre: 5705. - Itreg)
2008. febr. 12. 23:32

szandra meg tablettákat adott a versenyzőinek... az mennyivel jobb?

István meg azt emlegette fel valamelyik müsorban hogy Péter van elönyben vele szemben mert Peti pesti, ő meg vidéki...

szerintem egyáltalán nincs semmi sportszerütlenség..

a reklámot meg Norbi sztem megengedheti magának hiszen nagyon jó a módszere, hatásos és megérdemli hogy profitáljon belöle...

5707. Itreg
2008. febr. 12. 23:32

Mindhárom döntős ügyes volt, gratulálok nekik.

Anita, Hamar Kinga és Anikó nagyon csinosak voltak (Anikó, fogytál valamennyit múlt hét óta? nekem úgy tűnt).

örülök, hogy István nyert. Fogadtunk édesanyámmal (ő Peti-drukker), hogy Peti győzelme esetén ő holnaptól szigorúan diétázik, én pedig felszedek minimum 20 kg-t. Örülök, hogy nem kell elkezdenem hízókúrázni:)))

5706. 22f56b42c8 (válaszként erre: 5701. - Virgilius)
2008. febr. 12. 23:27

Zsófika meg haggyon már ezzel a dumával... fel se tudja emelni a lábát... addig szandra 3szor megkerüli és seggberugja... őszintén.... eléggé leégettt a csaj...

de most komolyan.... hamár az elvesztett baba miatt mondta hogy feladja a versenyt.. legalább a nézők közé nem kellett volna beülnie...sztem ciki volt...neki csak talán nem vette észre.

5705. Itreg (válaszként erre: 5697. - 22f56b42c8)
2008. febr. 12. 23:26

Norbi ma már a marketingre és a reklámra fekteti a legtöbb súlyt, és gyűjti a szimpátiapontokat úgy, hogy közben lapítva belerúg a másik edzőbe vagy versenyzőre. Én ezt értékelem sportszerűtlenségnek.

Ma is szépen megtűzdelte a döntőt show-elemekkel (bejövetel Larával-aki tényleg egy bűbájos kislány), kabátcsere Petivel, felemlegetni, hogy István miért van előnyösebb helyzetben (kezdősúly, versenyzői múlt).

Storynál, Bestnél, Blikknél, Borsnál ott vannak a háziújságírói, majd jövő héten úgyis lehozzák a sztorikat, hogy mennyire igazságtalan volt ez a döntő.

Nagy marketingmaszlag. Egy éve még én is simán beszoptam volna.

5704. c299b9bcdc (válaszként erre: 5693. - RLindi)
2008. febr. 12. 23:22
tényleg kicsit primitiv, kritizálni azt bezzeg tudott, de a felmutatott eredménye egy nagy nulla, alkalmazkodó képességből meg totál megbukott.
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook