Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan használjam az online bankot? fórum

Hogyan használjam az online bankot? (tudásbázis kérdés)

2010. júl. 1. 05:09
Köszi hogy válaszoltál de ez otp-s dolog.Ötleted esetleg van hogy kinél érdeklődjek?
2010. jún. 30. 22:14
Akkor ez a CIB bank, ha jól sejtem. Ezt sajnos nem tudom, mert én semmit nem fizetek csekken, hanem a csekken lévő számlaszámra utalom a pénzt. A cibnél most van valami akció a csekkekkel kapcsolatban. Szerintem ezügyben hivd fel őket.
6. Kakuk Jánosné (válaszként erre: 5. - A0c1361e44)
2010. jún. 30. 21:30
Ha még egy kérdésemre válaszolnál:más nevére küldött csekket is befizethetek ilyen módon?Konkrétan:én fizetem a testvérem villanyszámláját csekken,és azért kérdezem hogy láttam csekket is ki lehet egyenlíteni az online bank használatával .
2010. jún. 30. 06:59

Szivesen:)

Persze tudok ám irni csak nem mindig:)

változozz=változott

rügziteni=rögziteni

4. Kakuk Jánosné (válaszként erre: 3. - A0c1361e44)
2010. jún. 30. 06:54
Nagyon köszönöm!Pontosan erre voltam kíváncsi:-)))Szép napot!
2010. jún. 30. 06:52
Ha csak annyiban változozz a számlád, hogy kértél hozzá internetbankolási lehetőséget, akkor nem kell semmit tenned, mert maradt minden a számláddal kapcsolatban, ami volt. Tehát ha külön nem rendelkeztél arról, hogy azok a jövőben ne teljesüljenek, akkor nem kell újra rögzitened a csoportosokat, de ha újakat szeretnél azt már te is tudod rügziteni.
2010. jún. 30. 05:24

A kérdésem arra vonatkozik hogy az eddig csoportos átutalással teljesített befizetéseimet be kell-e írogatni a távszámla.hu oldalon vagy azok mennek automatikusan tovább?Ezt elfelejtettem a bankban megkérdezni .

Aki használja ezt a lehetőséget kérem azok írjanak elsősorban .

Köszönöm .Ha banki ügyintéző lenne a válaszolók közt az számomra kész főnyeremény :-))))

2010. jún. 30. 05:20
Hogyan használjam az online bankot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook