Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mivel világosítható a bőr? Megoldást a sötét foltokra! fórum

Mivel világosítható a bőr? Megoldást a sötét foltokra! (beszélgetős fórum)


16. orki
2010. okt. 25. 15:12

Sziasztok!

Én is új vagyok itt. Nekem a terhesség hozta elő a foltjaimat ,soha nem volt és én is minden létező krémet kipróbáltam már,persze 1 sem használt!Pár napja használom én is a pigmanormot. ÉS EZ HASZNÁL! :-))) Aminek nagyon örülök,de hámlik nagyon az arcom és nem tudom milyen krémet használjak nappal rá,mert a pigmát csak este kenem. Nekem kicsit csíp meg pirosodik,de nem vészes! Várom a segítő tanácsaitokat!

15. Ametiszt79 (válaszként erre: 14. - Ac808a6b30)
2010. okt. 11. 13:37

Szia,


Köszi. Mindenképp átnézek, és olvasgatok mindent, amit csak tudok.

14. ac808a6b30 (válaszként erre: 13. - Ametiszt79)
2010. okt. 8. 18:07

Szia!


Erről anno rengeteget írtunk itt, olvasgasd, mert ez a fórum is erről szól, de itt sokkal több a tapasztalat, na és a mai napig írkálunk, gyere át oda:


[link]

13. Ametiszt79 (válaszként erre: 12. - Ac808a6b30)
2010. okt. 8. 15:00

Sziasztok,

Én még új vagyok itt. Én is szeretnék érdeklődni tanácsot kérni. Nekem születésem óta vannak ilyen problémáim. Már szinte minden létező dolgot kipróbáltam, természetesen semmi nem segített.

a Pigmanormmal kapcsolatban szeretnék érdeklődni. Nagyon sok jót hallottam róla. Nem rég sikerült is beszereznem, már 10 napja használom csak este egyszer kenem be. Az a kérdésem lenne, hogy neked is pár nap alatt teljesen "kimarta" a bőröd sebesre? Úgy hallottam ez valahol normális és hogy 3 hét múlva szép javulás látható. Bőrgyógyászom mondta, hogy visszafog jönni. Nekem már az is öröm lenne ha látnám hogy eltűnik. De ha nappal kenegetem vastagon 50 faktoros fényvédő krémmel, akkor is visszafog jönni? Vagyis akkor lehet hogy egész életemben kenegetni kéne a Pigmanormmal? Köszönöm előre is a válaszokat.

2010. júl. 14. 09:42

Nekem a Pigmanorm segített, de visszajöttek a foltok előbb-utóbb.

12 éve próbálkozom mindennel.

11. zsana0 (válaszként erre: 10. - Lizesett)
2010. júl. 5. 13:01
szoval akkor az sem segit. De már nagyon utálom,az sem tom már milyen alapozót használjak,hogy kicsit eltüntessem
10. lizesett (válaszként erre: 9. - Zsana0)
2010. júl. 5. 08:37

Igen!

Nem akarlak elszomorítani, de nekem semmit nem használt és kiadtam érte 3 vagy 4 ezret.

Már Gyuri bácsi diófalevél teáját is végigcsináltam kétszer. Az sem hatott, pedig az öreg szerint az csodaszer.

Neked hátha használ a babe.

2010. júl. 4. 12:19
Sziaszok.nekem is problémám a pigmentfolt,szép ki bajszom van az ajkam felett,mindent probáltam de nem igazán jött be. Most a babe pigment foltjára készült krémet fogom ki probáln,van valakinek tapasztalata?
8. a1baa7edcc (válaszként erre: 2. - Tothmaca)
2010. jún. 30. 08:19
Ja, kicsit...
2010. jún. 30. 08:16

Én már próbáltam mindent.

A citromot, kövirózsát, az orifl*me-et, a babe-t, sőt még a vi*hyt és i*csit is és még sok más gyógyszertári kutyulékot, de egy vált be: kora tavasztól használom már a gyógyszertárban kikevert párszázforintos fényvédőkrémet. És igen! Már írta valaki hogy enélkül ki ne menj! Nálam is ez vált be. Egy próbát megér.

2010. jún. 29. 23:02
gyémántfejes microdermabásioval.
2010. jún. 29. 20:06
és az a bizonyos glikolsavas krém vényköteles?
4. ac808a6b30 (válaszként erre: 1. - Artlessness)
2010. jún. 29. 19:02
Nézz be a "májfolt a bőrön" fórumra, pigmentfoltokról, bőrhalványÍtókról is olvashatsz!
3. f758a7200f (válaszként erre: 1. - Artlessness)
2010. jún. 29. 19:00
Hámlaszás, glikolsavas krémmel (gyógyszertárban) de száraz bőrnél elég az 5%-os is és használj mindig, egész évben fényvédős hidratálókrémet (a bőrtípusnak megfelelőt, de lényeg hogy ki ne menj anélkül), mert minden sötét pötty és folt a nap hatására még sötétebb lesz. Sőt vannak hidrogénperoxidos fehérítőkrémek is (igen, amit a hajfestéshez használnak, de kisebb koncentrációban) gyógyszertári, de ha száraz a bőröd akkor ezek még jobban szárítják, úgyhogy lehet, hogy a hámlasztás már elég lenne.
2010. jún. 29. 18:40

Javasolnám az Ori....me termékét Optimals bőrhalványító koncentrátumot. Koncentrált megoldás a pigmentfoltok halványítására. A könnyű, hatékony szérum gazdagon tartalmaz egy úgynevezett Prowhite Complex-összetevőt, édesgyökér-kivonatot és C-vitamint. Csökkenti a pigmentáció mértékét, és az újabb sötét foltok kialakulását.

Kicsit magam felé hajlik a kezem, bocsi:)

2010. jún. 29. 18:35
Az arcom sötétebb foltokkal van tele már születésem óta. Túl sok pigment termelődik néhány helyen, és hallottam olyan készítményekről, amelyekkel jaítható lenne. Ha tudtok ilyet konkrétan, kérlek írjátok meg. Vagy ha esetleg tudtok vlamilyen házi praktikát (a citromlén kívűl, mert a száraz bőröm felrepedezik tőle már pár másodperc után), örülnék ha megosztanátok velem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook