Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Humanisztikus asztrológia tanácsadás fórum

Humanisztikus asztrológia tanácsadás (beszélgetős fórum)


2011. szept. 20. 08:57
asztrologiaval mindent meg lehet magyarazni. Konkretan egy ismerosom jart asztro suliba, egy komolyba. A tanar a tablanal elemezett valamit, konkretan azt, hogy a "valas" egy adott szemely hazassagaban hogy volt elore lathato a szuletesi kepletben.. Aztan ora vegere kiderult a felreertes, mert nem valtak, hanem hazasodtak.!!! :))
2010. jún. 29. 15:05

Huh, nagyon sokan rákaptatok a dologra! :)

Privátban is sokan jelentkeztetek. :)

Aki nem küldött, azt kérem, hogy írja meg az e-mail címét, amire el tudom küldeni az adatlapot.


Mivel ezen kívül jelenleg mással keresem a kenyeremet, így türelmeteket kérem, amíg mindenkinek elküldöm vagy válaszolok.


Egyébként igen, főleg önismeretben segít, én legalábbis elég durván rácsodálkoztam magammal kapcsolatban is dolgokra.


Mivel rendesen a tanuló időszakban egyszerre egy emberrel dolgozhatok, illetve vihetem be szupervízióba, ezért elő fog fordulni, hogy "mazsolázok" a jelentkezők közül.

Majd meglátjátok, hogy ez egyébként se 2 perces dolog, így valamilyen sorrend lesz kb., illetve, aki vállalja, annak az elérhetőségét továbbítom majd a csoporttársaimnak.


Első lépésként az adatlapot kell kitölteni (ez akár több napos meló is lehet!).

Aztán van egy első találkozó, megbeszélés (esetleg telefonon, de jobb a személyes). Normál esetben 20-30 perc, amikor pontosítok az adatlapon, ha nekem valami nem világos.

Aztán később van a tényleges konzultáció, ami 50 perc, ahol már kidolgozott "elemzéssel" jövök és elbeszélgetünk, megoldást találunk stb.


Szóval valamennyire földrajzilag is behatárolt a dolog, én Budapesten tudom kb. ezt megoldani.


Mivel csoporttársaim az ország egész területéről vannak, így ne keseredjetek el, ha esetleg Debrecenben vagy Nagykanizsán éltek, mert lehetséges, hogy tud vállalni valaki onnan tanácsadást.

3. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 1. - 32950ffb12)
2010. jún. 29. 14:25
Én szívesen segítek neked. Mire van szükséged?
2010. jún. 29. 14:22

Júj, engem érdekel!

Van egy dolog az életemben ami nehézkesen megy, konkrétan évek óta halogatok valamit.

Tudsz segíteni, hogy ez miért van?

Jó úton járok egyáltalán?

Hallottam már a humanisztikus asztrológiáról, úgy tudom legfőképpen az önismeretben segít.

2010. jún. 29. 14:11

Humanisztikus asztrológia tanácsadónak tanulok és jövőre kezdem a gyakorlati évemet, melyre "klienseket" keresek.

Ha vállalnád kísérleti egér szerepét, vagy esetleg tudsz valakit, akit érdekelhet a dolog, kérlek keress meg privátban és megbeszéljük a részleteket!


Aki nem tudja, hogy mi ez az egész, eszik, vagy isszák, annak két szóban annyi, hogy asztrológiai és pszichológiai ismereteket használva személyiségelemzünk és segítünk megoldásokat, megértéseket találni problémákra, kérdésekre.


Félreértések elkerülése végett: nem abból áll, hogy mondasz egy születési időpontot és akkor én nekiállok jósolgatni. Hogy érdemben tudjak segíteni, ahhoz Neked is "meg kell dolgozni", ki kell tölteni egy adatlapot, ami némi időráfordítást igényel. Cserében, mivel még nem végeztem, ingyen végzem a tanácsadást. Szupervíziós csoport segíti a munkámat, így nem "vaktában" fogok tanácsokat osztogatni. :)


Bármi kérdésed van, írj, mesélek bővebben, és utána is dönthetsz, hogy vállalod vagy sem!


Nekem segítség lenne mindenképpen.


Remélem nem sértek semmilyen szabályzatot, nem pénzért végzett szolgáltatás kínálok, hanem segítségek kérek és "gyakorlótársat" keresek.


De szívesen veszek bármilyen egyéb hozzászólást, kérdést, ha van :)

Konkrét kérdésre könnyebb válaszolni, mint általánosságban írni az egészről ;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook