Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Törpenyúl tartás fórum

Törpenyúl tartás (beszélgetős fórum)


9. gubaa (válaszként erre: 8. - Zafírcsillag)
2013. márc. 29. 22:36
Két cica jobban megfér együtt, mint egy nyuszi macska páros.
2013. márc. 29. 18:36

Köszönöm a választ!

Szeretném a macskám magányosságát enyhíteni, de a kismacskákat nem tűri. :( Bíztam benne, hogy egy nyuszi bírja az életstílusomat. De akkor marad az amit nem akartam, kiszemeltem egy kóbor macskát, azt hozom haza, ha az állatorvos rámondja az áment, azaz nem fertőző.

7. gubaa (válaszként erre: 6. - Zafírcsillag)
2013. márc. 28. 17:36

Szia. A helyedben nem vennék nyuszit a cica mellé. Föleg, hogy sokat lenne egyedül.

Maradj meg a macseknál :)

2013. márc. 20. 19:45

Gondolkozom törpenyuszi tartásán, de vannak kérdéses pontok.

1, Mennyire jönne ki egy hat kilós, mogorva macskával?

2, a nyuszi kibírja azt, hogy én két hetente péntek délutántól szombat estig egyetemen vagyok? Mert a macskának semmi baja attól, hogy egyedül marad 1-1 éjszakára, de nyuszival semmi tapasztalatom!

3, Mivel dolgozom is, hogy viselné azt, ha "egyedül" lenne a macskával, napi 8 órát? Persze a nyuszi bezárva a ketrecbe, nehogy baj legyen!

2010. szept. 3. 10:13

Sziasztok.

Van itt a hoxán egy törpenyuszis fórum. Vagyunk ott páran boldog nyuszitulajok. Megosztjuk a tapasztalatainkat, a kérdéseinket.

Akit érdekel, jöjjön, szeretettel várunk oda titeket.

Nyuszi, a házi kiskedvenc.

2010. júl. 22. 13:57
Nekem van egy 1éves lányom,szeretnék én is törpenyuszit,nekünk is kb akkora a ketrecünk mint Annaa-nak..
2010. jún. 30. 13:26
A tengerimalac és a nyúl között vaciláltunk..de mostmár inkább a malac felé hajlunk... Tengerimalac volt előtte a ketrecben..ő jól el volt...
2010. jún. 29. 19:39

Ez baromi kicsi hely egy nyuszinak!!!

Legalább 50x100-as ketrec kell neki.

Párban nem igazán lehet őket tartani, az azonos neműek verekszenek, amúgy meg irtó sok lesz a szaporulat, és nem is biztos, hogy a nőstény megtűri a bakot szülés után.

2010. jún. 29. 13:30

Sziasztok!


Van itthon egy kb. 60cmx30cm-es ketrecem, alkalmas ez a méret törpenyúl tartására? Előtte tengerimalac volt benne, ő egész jól elfért!

(Lehet esetleg párban kettőt tartani benne?)


Van etető tálam, itató és faházikó...Kell még valami a nyuszinak? (almon,szénán, ételen kívül)

Érdemes csinálni fából emeletet a ketrecbe,amire felmászhat? Felmászna?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook