Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Spermavezeték elkötése (vasectomia) fórum

Spermavezeték elkötése (vasectomia) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
783. HSz2
2023. jan. 4. 17:31

Sziasztok!


Van Magyarországon olyan intézmény/orvos, akinél lerövidíthető a 2x6 hónap? Ha igen, kérlek küldjetek kontaktot privátban! Ha lehet inkább itthon fizetném ki a rászánt összeget, viszont 1 évet nem várok. Akkor marad Ausztria...

Köszönöm előre is!

782. Kacsii (válaszként erre: 781. - Setnik)
2022. dec. 15. 11:13
Kedves Setnik! Sikerült találni ausztriai klinikát?
781. setnik (válaszként erre: 780. - Stefann)
2022. okt. 15. 11:32

Kedves Stefann, kedves sorstársak!


Ausztriába szeretnék kontaktot kérni (google-t tudom használni, most az érdekel ti hol voltatok). Venusmednek már írtam Bécsben. Címem steve.szombath@gmail.com


No-scalpel, open ended megoldás érdekelne, a szlovák medikliniknél egyik sincs tudtommal. Előbbit azért gondolnám, hogy a felépülés gyorsabb legyen, utóbbit, mert azt olvastam a post vasectomy krónikus fájdalom kisebb eséllyel jelentkezik.


Köszönöm!

780. Stefann
2022. jún. 11. 02:33

Üdvözlök mindenkit!

Én Tegnap estem át rajta. Ausztriában magán Urológián 580€.

Minden úgy zajlott ahogy mondták. Vannak kellemetlenebb pillanatok de bőven a tűrés határon belül!

Az az napot jó formán àtaludtam… valószínű a gyógyszerek hatása. Egy jó tanács! Minden féle képen vigyetek jó cukros üdítőt és pár csokit magatokkal!

Én azonnal eljöhettem, mondván hohy együnk reggelit be mentünk a családdal boltba enni. Hát rendelni épp sikerült még de a végén már éreztem hogy baj van… pár másod perc múlva épp feleségem próbált egy székig ecibálni mert összeeestem.

Ha bárkinek bármi kérdése van szívesen segítek

Szép estét

779. STG (válaszként erre: 778. - ZenonRulez)
2022. jún. 2. 12:08

Szia!


Úgy tudom igen, ezért járnak sokan Szlovákiába.

2022. máj. 31. 10:23

Sziasztok.


Én is szeretném megcsinálni a műtétet. Tudtok esetleg Magyarországi magánklinikát ajánlani ahol végeznek ilyen beavatkozást?

A magánklinikán is kötelező a 2*6 hónap várakozási idő?

777. dreyelander (válaszként erre: 773. - Kareszka80)
2022. máj. 15. 09:43

Szia! Gratulálok a dologhoz és köszönjük a beszámolót.

Engem érdekelne, melyik klinikán végezték a beavatkozást, ha esetleg meg tudod osztani ezt az információt. 🙂


dreyelander@gmail.com

776. STG (válaszként erre: 773. - Kareszka80)
2022. máj. 4. 06:48

Szia!


Milyen volt a felépülés? Gondolom azóta minden rendben van.

775. Zotya83 (válaszként erre: 773. - Kareszka80)
2022. ápr. 10. 23:11

Úhh! Gratulálok!


Nagyon köszi a beszámolót, baromi hasznos! 😉


Alapvetően "nem félek" a műtéttől,(igaz, kinek milyen okból, illetve önszándékú/muszáj)...kell alávetni e magát, nyilván nem mindegy....


Kétszer műtöttek eddíg, mind a két alkalommal balesetileg volt indokolt... 5,és 11éves koromban, túl éltem,de ez utóbbi, csak amolyan össze várjuk a motorozó hülyegyerek lábán a kávés csésze méretű lyukat kategória.....😁


Kíváncsi lennék kinek hogyan jött az ihlet, pláne hogy itthon nem igazán van kultusza a dolognak,(afféle "szitok" szónak éreztem baráti felvetéseim alkalmával a vasegtómiát)....Pedig a mi kis hungarykumunkon kívűl bárhol is megállja a helyét tudatos fogamzásgátlási opció gyanánt...

Nem is értem....a net hemzseg a (főleg amerikai) "my vasegtomy day" videóktól......magyar egy senics.....sajnos!


Belénk, és ránk nyomják hogy tarts a nemkívánatos terhességtől, és minden képen támogasd a betegség ügy, és főleg a gyócccer ipar jeles tagjait.....


Holott ez abszolút kemikália, hormon, meg még szike mentes is.....ja, meg 99,98%-os hatásfoku.....basszus.....magamat győzködöm...,🤭😂😁


Szóval ki honnan csippentette, olvast, stb. a témakört?


Köszi mégegyszer a lentebb írottakat!😉

774. Zotya83 (válaszként erre: 772. - Le Bono)
2022. ápr. 10. 22:30

Köszi szépen!😉


Az az igazság hogy ha valami érdekel nagyon rá tudok pörögni, talàn jobban is mint a kellete....🤭


Igen....,A 4.gyermeteg valamilyen szinten a tudatosság jegyében "készült", kínai naptár, amiben az Asszony hisz, én meg a nagy számok törvényei alapján a nagyobb "adagban", amit multiorgazmussal el lehet érni.


"Nagyon nehéz általánosságban fiút csinálni"


Ezt megalapozzák, az általam olvasottak, illetve a közvetlen, és közvetett ismerősi felhozatal által prezentálta példák.....csak ezek alapján gondolom ezt.🤭(aztán lehet hogy csak pusztán szerencsénk volt..)😂


Előzőekben pharmatex-et használtunk, majdnem 2 évig sikeresen, aztán a fiú projekt indításával mehetett élesben a dolog,("farmamentessen" ami kapcsán tovább mélyíthettem-tük a technikát!😁(egészen a 3.trimesszter második feléig...)😉🤭


És idő közbe kiderült hogy van az ismeretségi körükben, aki '13-'14 környékén megcsináltatták, és azóta boldogan élnek! 😉


Anno a 2.kislányunknál (első adagra összejött) viccelődött az Asszony, hogy majd én jól elköttetem magam....😁


Aztán most ahogy a negyedikre három gyönyőrű kislány után, meglett a fiú,...így utána olvastam, és gyakorlatilag full kézenfekvő megoldásnak érzem az eljárást!


Köszi szépen mégegyszer a bíztatást!😉😁

2022. ápr. 10. 18:19

Üdv Mindenkinek!


Régóta gondolkoztam a vasektomián, és eljutottam oda, hogy két hete túl vagyok rajta. A hozzászólásokat visszamenőlegesen olvasva szlovákiára esett a választásom. Írtam egy érdeklődő emailt, amire pár órán belül válaszoltak, és egy levelet kellett postára adnom, és megérkezéstől számítva 30 nap gondolkodási idő. A levél elsőbbségivel 3 nap alatt odaért, és hívtak is telefonon hogy beregisztráltak. Én altatásba kértem, mert eléggé nem szeretem az ilyeneket, engem még sose műtöttek. Na, amikor megérkeztem, és közölték az árat, akkor szembesültem, hogy érzéstelenítős lesz, mert valamit benéztek... Altatásba még egy hónapot kellett volna várnom, így (bár nem tetszett) de rábólintottam. Baromi kedvesek voltak, adtak egy nyugtató tablettát, amitől már elszállt az aggodalmaim 70%-a, és a nővérke folyamatosan ott volt velem, szóval tartott még műtét alatt is. Szóval kezdték a szurival, azt éreztem kb 4-5 másodpercig, kibírható volt. Onnantól kezdve semmit nem éreztem, semmi kellemetlent. Kb 10-12 percig bíbelődtek egy oldallal, aztán jött a másik ugyanúgy. Vége után még párszor rám nézett a nővérke, és mehettem is haza az esemény után kb 40-45 perccel, saját lábon. Utólag belegondolva le a kalappal, nem darabnak néztek, hanem embernek. Még kb két hetem van hátra, hogy elmenjek az első spermiogramra, és ha az már jó, hát utána szabad vagyok!! Baromi jó érzés, hogy már nem kell tartani nem várt következményektől. 4 gyermek után 41 évesen úgy érzem már kijár az embernek, hogy gondtalanul élhesse a házasok életét. Ja, még bátorításul: A műtét után (mivel egyedül mentem 210km, bő 2 óra autóút) hazafele félúton bevettem egy fájdalomcsillapítót, ami volt nálam. kb 2 napig jártam kissé szétett lábbal, nem feltünően, de azért éreztem a dolgokat, nem fájt, csak az a bizonyos diszkomfort érzés. Most két hete már a varrataim is kiestek, gyulladásom nem volt, bár 5-6 napig napi kétszer javasoltak betadint, én aloe készítménnyel fújtam, már a helyét se nagyon látni.

Szóval paráztam tőle baromira, de nem vészes, sőt tényleg nem fájt. A tudat, meg hogy nekem már nem kell attól félnem, hogy nem várt dolgok jönnek közbe, az csodálatos. Ha most lennék előtte, ugyanúgy végigcsinálnám!!

Hát sok sikert mindenkinek, aki még előtte van!!!

772. Le Bono
2022. ápr. 6. 21:37
Üdv Zotya! Izgatott vàrakozàsod megértem, én is hasonlo érzéssel vàrtam a mûtétet màr jo néhàny évvel ezelôtt. Nekem nagyon bejôtt, remélem majd neked is. A gondtalan és felszabadult szerelmeskedés egy csodàs dolog neked is és a pàrodnak is, majd meglàtjàtok :)
771. Zotya83
2022. ápr. 5. 23:40

Üdv.Mindenkinek!


Úgy sajnálom hogy ellaposodott ez a téma, én máj. 26.-án kerülök sorra, baromi izgatottan várom, a 4.gyermek után (aki fiú lett, 😜) újra hódolhatunk a fesztelen multiorgazmusos technikáknak, annélkül hogy "baleset" történhetne.😊

Az előzőekben nem használtunk semmi féle fogamzás gátlót, kizárólag a megszakítással oldottuk meg.


A 4.gyermek tervezése előtt sikeresen elsajátítottam a multiorgazmusos technikákat nagy közös örömeinkre, amit viszont sajnos gumival, illetve a fogantatás "teljes" kizárásá nélkül nem lehet igazán jól kivitelezni!


Már régóta foglalkoztat a vasegtomia gondolata, és minek utána az egyetlen olyan megoldás ami nem jelent hormonális, vagy kemikális kitettséget, így ezen eljárás mellet döntöttünk.


A többszörös orgazmusokhoz szokva,(ritkán) de akár ejakuláció nélkül befejezett aktusok miatt remélhetőleg nem okoz majd problémát hogy maga a szaporító szövet része minden ízében csak "újrahasznosításra kerül"(nem ürül ki) gondolván itt a 1-3% post vasegtomiai herefájdalomra. (ami nekem nem lessz) 😁


Nagyon várom hogy eljöjjön a műtét napja, alig várom hogy a doki végre belevágjon! 🤪🤣


Szép napot mindenkinek!

770. IcalG (válaszként erre: 768. - Tup)
2021. márc. 2. 18:27
Szia, bécsi kontaktot tudok adni.
769. tup (válaszként erre: 46. - 099c0bed40)
2020. dec. 15. 00:36
Én bevállalom,hogy én legyek sterilizálva.
768. tup
2020. nov. 18. 01:03
Üdv! Én is le akarom köttetni magam,melyik helyen profik ebben?
767. mrzs
2019. aug. 1. 15:00

Sziasztok!

Mediklinik-ről van tapasztalat (Léva)?

2019. ápr. 25. 12:45
Update: Pont egy hete volt a műtét, mostanra teljesen eltünt a heg, és úgy néz ki minden visszaállt a normál kerékvágásba.
2019. ápr. 23. 09:42
A múlt hét közepén megtörtént a dolog. Eddig úgy tünik minden rendben. Az egyetlen csalódás az volt, hogy noha szikementes volt a beavatkozás, nem a korábban már leírt bőrtágító módszerrel történt a műtét hanem egy elektromos szikével. A műtéti heg lezárására speciális kapcsokat kaptam, a doki adott egy eszközt a kapcsok leszedéséhez. Ez ma fog megtörténni. Maga a müvelet az érzéstelenitő beadásáig volt kellemetlen utána szinte semmit nem éreztem. Így 5 nappal később pedig már alig érezni valamit.
764. Attipati (válaszként erre: 762. - Emese21)
2019. ápr. 12. 09:59
Nem kell. Ez is Bécsben van. A honlapon talalhato kontakt cimen irtam nekik, majd visszahivott szemelyesen a doki es egyeztettünk. Lehetett volna par napon belül, egyeztetés kérdése.
763. alljuicenoseeds (válaszként erre: 762. - Emese21)
2019. ápr. 1. 16:14
Akkor inkább Bécsbe menjetek az Urologenzentrumba , a dokit Eriknek hívják . A konzultáció és a szándéknyilatkozat aláírása után kemény 3 napot kell várni és onnantól bármikor mehetsz a műtétre , sztem 1 -2 heten belül belefértek a doki határidőnaplójába . Kb . 750 yuro lesz a móka mindenestül.
762. Emese21 (válaszként erre: 761. - Attipati)
2019. márc. 30. 12:59

Szia

Párom szeretne menni.Erdeklodnek,hogy itt is 2x6 hónapot kell várni,vagy bejelentkezel és az első alkalommal még is műtenek?

2019. márc. 27. 12:45

Én ide fogok menni. vasektomie(pont)com

720 euro helyi érzéstelenítéssel. Magándoki Dr Treu. Erre specializálódott. Néztem a prowoman-t is. De többen írták hogy az egy futószalag hely, így inkább erre esett a választás. Normálisnak tünik a doki, tud angolul. Vágásmentes technikával csinálja. Bővebben majd akkor tudok nyilatkozni ha megtörtént a dolog.


Esetleg van valakinek tapasztalata vele?

760. tz1973 (válaszként erre: 737. - Vigyori:))
2019. márc. 27. 11:01
Szia, Légyszi írj nekem orvost és kórházat akit fel lehet keresni ez ügyben, köszi
2019. márc. 26. 11:45

Sziasztok.

A következő hónap közepén fogok menni a műtétre Bécsbe. (2gyerek, 39 év)


Érdekelne, hogy aki eltetette. Hol tetette el a spermát és mennyiért?

758. Bala73
2018. okt. 21. 23:18
Sziasztok! Engem is külföldi kontakt érdekelne, ha valaki adna. Köszönöm
757. sefan86
2017. okt. 13. 15:46

Sziasztok!

Engem elsősorban külföldi kontaktok érdekelnek, sajnos hazai viszonylatban nem igazán megoldható.

10 éve gondolkozok hogy túlesek a procedurán, most végre elhatároztam magam.

Tudok ajánlani ez ügyben külföldi elérhetőségeket?

előre is nagyon köszönöm!

756. muszeres (válaszként erre: 751. - Dj.Szasza)
2017. okt. 3. 21:35

Nem mondok újat: de mindenki maga dönti el, hogy mi mennyit ér meg neki és mire van lehetősége. Én Bp.-n voltam egy kórházban. A dokit már ismertem vesekővel kapcsolatban.

Az állapotokat mindenki ismeri, így hogy nem vagy beteg még jobban elviselhető. Néhány érdekesebb részlet ami így utólag szinte vicces:

1, A műtő előtti előszobából átemelnek egy futószalagra ami bevisz a műtőbe ahol szintén átemelnek és így kényelmes és steril a folyamat. Ez a futószalag évek óta nem működik, úgyhogy átemelés után oldalra „áthernyózól” a műtőbe. Nyilván egy magánklinikán működik a szalag.

2, Azt hiszem a lézerkés miatt valami testelést raktak a combomra, ez egy széles gumi heveder tulajdonképpen. A csatja persze már nem működik úgyhogy a gumi hevedert visszatűrték saját maga alá a szőrös combomon. Komolyan mondom ez fájt a legjobban. Nyilván egy magánklinikán jó a csat.

3, Varratszedésnél miközben letolt gatyával feküdtem egy ágyon és a doki csinálta amit kell egy kisebb csoport gyűlt körénk, kb.6 fő néhány nő köztük megbeszélték az aznapi műtéti rendet. Közel jártam, hogy szóljak nem lehetne egy kicsit több diszkréciót mégiscsak itt fekszem félig meztelenül. Inkább megnyugtattam magam, hogy ezeket valószínűleg soha nem látom viszont és egyébként is elég kényes pozícióban vagyok. Nyilván egy magánklinikán ez diszkréten 4szem között zajlik.


Mindezek ellenére én nem gondolom, hogy megérte volna a magánklinika. Mint már említettem ezt mindenki maga dönti el. Nekem igazából keretem se volt rá.


Az egész beavatkozás „ingyen” volt. A nőgyógyász a magánrendelésen simán írt igazolást, egyébként is magánba jár hozzá a feleségem. Az igazolással viszont ingyenes volt a kórházi ellátás. A dokinak meg úgyis ad pénz az ember, de nem kért. A várakozási idő engem nem zavart akkor éppen úgy alakultak a dolgaim, hogy egyébként se tudtam volna előbb menni.

40év és 20év házasság után a legkisebb 4éves, igazán semmiség az a 2x3hónap hogy végre elfelejtsem mi az az óvszer.

755. Sebibea
2017. máj. 25. 14:16
Sziasztok! Ausztriai kontaktot kérhetek? Köszönöm
754. aplivi
2017. máj. 19. 13:32
Sziasztok!Üdv! Elsősorban hazai lehetőségek érdekelnének minket is pl: Dj.Szasza féle 751.hozzászólásában ecsetelt pénztárca kímélő!! Köszönöm előre is a segítséget!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook