Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A hajam hullik és lassan nő. A Bánfi hajszesz segít? fórum

A hajam hullik és lassan nő. A Bánfi hajszesz segít? (beszélgetős fórum)


15. Biuss
2010. nov. 15. 13:23
Sziasztok. :) én most vettem Bánfi hajszeszt illetve sampont, mert a vállamnál tovább nem hajlandó megnőni a hajam. Nem tudja valaki, hogy mennyire hatásos? Hetente hányszor kell alkalmazni? :) előre is köszi:)
2010. júl. 10. 15:46
én is a ricinust ajánlom, a tőre és a hajhosszra is vidd fel. mégjobb, ha egy kis tojás sárgáját is keversz hozzá. és hajfestő ecsettel viszem a tőre választékról választékra, így egyszerű. aztán fólia, takarítás (min 3 óra), utána kétszer vagy háromszor mosd meg, aztán ugyanúgy balzsam, meg a rutin. ezt hetente ismételd meg.
13. Tigris1971 (válaszként erre: 12. - Artlessness)
2010. jún. 29. 17:08
A lucernát egyszerre kezdtem a ricinussal kb.3 hónapja,és szerintem úgy igazán mostanra kezdett el hatni,de van akinek pár hét után már érezhető a hatása.Ha száraz a hajad,pláne jó rá a ricinus,ne csak a tövére,hanem a teljes hosszára rakd.A kollagén kapszulát gyógynövény boltban vettem,de van aki testépítő boltban veszi,mert ők is használják.
2010. jún. 29. 15:08

A sampont én nem használom, mert töredezik a hajam és inkább igénybevett hajra való sampont használok.A napozásra inkább nem válalkozom, enyhébb nap alergiám miatt. Szerintem szimplán a meleg is segíti a hajnövekedést, mert szerintem így kitágulnak az erek és javul a fejbőr vérellátása. Az UV sugárzás meg szárítja és tönkreteszi a hajat.

Tigris énis szedek lucernát, de csak kb egy hete. Neked mennyi idő után használt? És milyen fajta kollagén kapszulát szedsz? Hhol lehet kapni?

2010. jún. 29. 09:48
A bánfi hajszesz és sampon-balzsam tényleg segít. Volt idő amikor csak a hajszeszt használtam, az is látványos eredményt hozott, de legaláb 20 percig fenn kell hagyni a hajon! Aztán csak a sampont használtam, és az is látványosan megállította a hajgullásomat és gyorsabban nőtt a hajam. Ilyenkor nyáron érdemes minnél többet kint lenni a szabadban, meg a napsütésben, mert a napfénytől is megsokszorozódik a hajnövekedés. Nem véletlen, hogy télen lassabban nől a hajunk és a körmünk is.
10. Tigris1971 (válaszként erre: 6. - 10ee523fed)
2010. jún. 29. 07:40
Hello!Nagyon örülok,hogy alakulsz,ha már babahajaid vannak,az szupi,azt jelenti magához tértek a hajhagymáid.Számold meg heti szinten mennyi hullik,ha kb.500 alatt,az már normális.Nálam is van alakulás,már csak normális szinten hullik,és én is tenyésztgetem a bébihajakat,bárcsak így maradna.Használom a ricinust,szedem a lucernát,az elevitet meg a kollagén kapszulát szorgalmasan.Szia!
2010. jún. 28. 17:48
Volt 1-2 hónap, amikor meghagytam a természetes színt, de nagyon rosszul érzem úgy magam és tovább nem bírtam.
8. jsanett (válaszként erre: 4. - Artlessness)
2010. jún. 28. 17:44

Hat nekem igazabol szerintem nem is a sampon/balzsam/hajszesz hozta meg a hatast, hanem inkabb az h a fogam meg lett csinaltatva.

Hat a hajfestes bizony okozhat gondokat. Esteleg azon nem gondolkodtal, h egyidore lenoveszted a festeket es csak ugy termeszetesen legyen a hajad, hatha egy kis pihentetes segitene...?


Amugy a Revalid tenyleg nagyon koltseges!

2010. jún. 28. 17:40
Olvastam itt a fórumban énis a ricinusolaj hatásairól, felbuzdultam és vettem. Még csak 2szer használtam, gondolom ennyi idő után nem várható csoda, de nem adom fel és várom az eredményt!
2010. jún. 28. 17:10
Szia Tigris! Látom itt vagy. Alakul a hajad? Én most vettem aloe verás sampont, úgy néz ki lassul a hajhullásom( bár már nem sok mindennek kell kihullania), viszont rengeteg új hajam nő, aminek már nagyon örülök. Szép napot!
5. Tigris1971 (válaszként erre: 4. - Artlessness)
2010. jún. 28. 17:02
Hello!A ricinus pakolást próbáltad már?Fillérekbe kerül,nagyon sokan használják a fórumozók közül,sokan számoltak be a hajnövekedésük begyorsulásáról,vagy a hajhullásuk csökkenéséről,én is használom és nagyon szeretem..Az erős hajhullást kiválthatja gyulladásos góc a szervezetben,érdemes lenne magad kivizsgáltatni,főleg ha a hajvitaminok nem használtak,akkor nem valószínű,hogy vitaminhiány okozza.
2010. jún. 28. 16:27
És neked mennyi idő után volt látványos az eredmény? És milyen gyakran használtad? A Revalidot próbáltam, a kapszulát, az ampullát, sampont, balzsamot és hajpakolást, de az eredmény valahogy elmaradt. 3 hónap után meguntam, és nem próbálkoztam többet, mert nagyon megterhelt anyagilag. A dm-ben kapható hajra és körömre való kapszulát is kipróbáltam, de az is csak a körmömnek segített. A fogaimmal nincs probléma, az biztos, a hajhullás akkor kezdődött, amikor először feketére festettem a hajamat. Azóta színt váltottam, de a hajhullás nem szűnik meg.
3. jsanett (válaszként erre: 1. - Artlessness)
2010. jún. 28. 16:21

Egyebkent nekem mikor nagyon hullott a hajam elmentem fogorvoshoz, meg pajszmirigy vizsgalatra (vervetel), mert egy csulladt fog, vagy lyuk is okozhatja, illetve a TSH nem megfelelo aranya.

(ezt nem ijesztgeteskeppen irtam le, csak azert, mert nekem elsosorban a fogproblema okozta!) Miutan kikezeltuk, a hajhullas normalizalodott es azota nonek a bebi hajak tomegevel... :)

2010. jún. 28. 16:15

Nekem bevalt a Banfi termekcsalad. Szerintem ha mar a hajszeszt hasznalod, akkor hasznald a sampont is es a hajbalzsamot is.

Esteleg meg a Revalid kapszula is segithet??!!

2010. jún. 28. 16:11
Nagyon lassan nő a hajam, és most abban az állapotban van, mikor pont nem áll jól. Ha hosszab vagy akár rövidebb 1 centivel, máris tökéletes. De vágatni már nem szeretnék, a vágyam egy szép hosszú egészséges hajkorona. Szeretném kikérni a véleményeteket a Bánfi hajszseszről, hogy mennyi idő alatt milyen eredményeket értetek el vele. Ha nem használ, kérlek ajánljatok egyéb "csodszert" vagy házi praktikát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook