Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit kéne tennem? fórum

Mit kéne tennem? (beszélgetős fórum)


14. 0b8e011f8c (válaszként erre: 13. - 1d8984f9f3)
2010. júl. 1. 10:46
Köszönöm szépen:) Én is nagyon örülök neki, szerencsére még vannak megértő pasik:)
13. 1d8984f9f3 (válaszként erre: 9. - 0b8e011f8c)
2010. jún. 30. 13:51

Szép napot!

Na,látod,csak meg kellett próbálni!!!!!!!

Szoritottam Neked,és örülök, h jól"jöttél ki" a dologból!!!!!!

Ügyes vagy!!!!!!!!!!

B.

12. 0b8e011f8c (válaszként erre: 10. - 21d51b640a)
2010. jún. 28. 22:20
Arra a srácra gondolsz, aki tetszik nekem? Szerintem mostmár tiszta lesz a kép neki is:)
2010. jún. 28. 22:19
Na, beszéltem vele, és nagyon jól sikerült, megértő volt, és úgy tűnik, hogy jó barátok maradunk:)
2010. jún. 28. 17:22
Mond meg a haverodnak a szitut, mert mivel a "haver csaja tabu", lehet csak ezért nem hajt rád...:)
9. 0b8e011f8c (válaszként erre: 8. - 1d8984f9f3)
2010. jún. 28. 14:58
Milyen jó neked:) Kevés az ilyen megértő srác, de reménykedek benne, hogy ő is ilyen megértő lesz:) Köszönöm szépen:)
8. 1d8984f9f3 (válaszként erre: 5. - 0b8e011f8c)
2010. jún. 28. 14:56

Szia! Kényes téma,én is vtam hasonló helyzetben..

De a srác irtó aranyos volt,sose felejtem el,azt mondta:"bármikor készen áll arra,h a barátság "mássá" alakuljon.." A mai napig tartjuk a kapcsolatot,és ő tiszteletben tartja,h nekem már 8 éve párom van!!!!!

Ha látod rajta,h meg lehet vele beszélni,ne habozz,ebből lehet egy őszinte,hosszan tartó barátság is!!!!!Sok sikert!!!!!Babcy

7. 0b8e011f8c (válaszként erre: 3. - Doresz88)
2010. jún. 28. 14:17
Meg az elején barátságnak indult a dolog, felajánlotta hogy segít az edzésben ( mivel aikido-ra járunk ) meg az aikido-ról beszélgettünk rengeteget, és aztán valahogy ő ráért a "milyen pasik jönnek be neked?" témára, de megfogadom a tanácsod, és elmondom neki hogy nem szeretem szerelemből, de a barátságunkat nem akarom feladni. Egyébként én 18 vagyok, ő 22, szerintem meg fogja érteni. Nem akarom hogy csalódjon, és mivel még nincs semmi köztünk, szerintem jobb ha most mondom meg neki hogy hányadán állunk, minthogy később legyen ebből nagyobb baj. Köszönöm a válaszod!
6. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - 0b8e011f8c)
2010. jún. 28. 14:17
Ha nem reagalsz az ömlengeseire akkor venni fogja a lapot , szavak nelkul is ! ( es hat valtoztass telefonszamot :)
5. 0b8e011f8c (válaszként erre: 4. - Doresz88)
2010. jún. 28. 14:14
Onnan tudom, hogy többet akar, mert megfogta már a kezem, meg szerelmes verseket ír nekem iwiw-re, és nem úgy néz rám, mint egy sima barátra, hanem látszik a szemén, hogy részéről több is lehetne.
2010. jún. 28. 14:11
Egyébként az biztos hogy ő többet is akar? Mert pl én szoktam mondogatni a barátaimnak hogy imádom őket. Akkor ha ironikusan mondom, meg akkor is ha valami nagyon jó, tetszik, és csak úgy örömömben mondom...
2010. jún. 28. 14:09
Hát szerintem diszkrét az lehetsz, de a barátság sztem nem fog megmaradni... Őszintén kell elmondanod hogy szereted, de nem vagy szerelmes, és szeretsz vele beszélgetni, de semmi többet nem érzel. Viszont nem hiszem hogy ezután ugyanúgy megbeszél majd veled mindent mint eddig...
2010. jún. 28. 14:07
Szia! Talán meg kéne mondanod neki, hogy neked egy másik fiú tetszik, és te azért szereted őt nagyon, mint BARÁT! És hogy ennek ellenére nem akarod, megszakítani a barátságot! De mást nem akarsz tőle! Valami ilyesmit mondanék! :) De minnél előbb beszélned kellene akkor vele sztem, hogy ne tápláljon feleslegesen érzelmeket, és hogy ne törd össze annyira a szívét!
2010. jún. 28. 14:02
Edzésen van egy srác, aki nagyon tetszik, jóban is vagyunk, sokat segít nekem, szintúgy a haverja is, aki nagyon kedves, de rá nem úgy nézek, mint arra a srácra aki tetszik nekem. Csak egy a bökkenő, hogy a multkor edzés után beszélgettünk egy csomót, és sms-ben már olyanokat ír hogy "imádlak" meg hasonlók, én viszont nem akarok tőle komolyabbat barátságnál, és nem tudom, hogy mondhatnám el ezt neki úgy, hogy ne is essen neki rosszul, meg hogy megértse az érzéseim. Ha tudnám, hogy biztosan nem jövök-e be a haverjának, talán nem zavarna annyira, de így, hogy a haverja iránt érzek valamit, elég nehéz a dolgom:( Kérlek, adjatok ötletet, hogy hogyan lehetnék diszkrét a sráccal és meg is maradjon a barátságunk.:) Köszönöm!^^

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook