Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ágyi poloskákat hogyan lehet kiirtani? fórum

Ágyi poloskákat hogyan lehet kiirtani? (tudásbázis kérdés)


90. d7e65d27c4 (válaszként erre: 89. - Jogica)
2010. nov. 3. 19:52

igen :S:S

de te sem tudhattad =)

Nem baj,amit muszáj azt muszáj :/

azért köszi =)

89. Jogica (válaszként erre: 88. - D7e65d27c4)
2010. nov. 3. 19:40

Az insecticidet megpróbálhattátok volna, ha hamarabb írom...

Sajnálom, hogy költöznötök kell. Az már tényleg durva, ha a bogarak miatt kell mennetek. :S

2010. nov. 3. 19:15

na mi már költözünk ezen a 7en!!!!

Nem lehet tovább bírni!!!!

Kegyetlenek...és rengetegen vannak és nem túlzok!!

ellepték a házat

semmi nem 6 rájuk .....

de a költözéssel is meló lesz...minden ruha db átmosása 60-90fokon..ágyneműk...bútorokat ki kell

dobnunk...akkor majdnem mindent ujra kell vennünk -.-"

És még a számítógépet is el kell adnunk,mert félő h benne is vannak -.-

áááh ez istentelen...

87. Jogica (válaszként erre: 85. - Jogica)
2010. nov. 3. 14:35

Mármint a hatékony szer neve az Insecticide, és nem valami felhasználó név. :D


(Így utólag olvasva kicsit felhasználónévnek tűnik. :D)

86. prebotka (válaszként erre: 83. - Zinnia)
2010. nov. 3. 14:21

Ez igy igaz. Mi sajnos angliaban koltoztunk be egy ilyen hazba... persze a kedves ott lako magyarok azt mondtak szunyog.

Irtokat hivak vegul, es ott is ket irtas volt hatasos. Az agynemu mosasa, es szelloztetese fontos!

85. Jogica
2010. nov. 2. 20:10

Insecticide. Még a szút is elpusztította. Atkára, poloskára, bolhára is jó. Szerintem a legjobb!


Ez itt most nem a reklám helye, de ajánlani tudom nagyon.

2010. okt. 8. 15:57
ajj barátom most mondta hogy az anyukája talált nálluk poloskát....és az a nagy szívás hogy töllem vitte haza -.-"
83. zinnia (válaszként erre: 82. - Brax)
2010. okt. 3. 02:17

szia. apró fekete vérfoltok mindenhol, falon is! konektornál, képnél , ágyon, vérfolt a lepedőn, és a levedlett bőrük.. amíg nem tudod mit keresel nem is figyelsz fel rá.. mászni nem fogod látni.. ahhoz nagy mák kell, illetve, hogy teljes sötétben hirtelen felkapcsolt villanynál körülnézz éjjel.

a csípése nagyon sokáig viszket, ég.. nagyon kellemetlen, egyedüli enyhülés a hideg víz rá... és irtókat hívj ki.. mindenképp. nekünk a 3 szobás lakás 27 ezer volt. de hidd el megéri. gyerekre, sem állatra nem veszélyes a szer amit kifújnak. arra készülj fel, hogy tocsogni fog minden, és két irtás kell minimum. azaz 20-25 nap mire elmondhatod, már nincs.. nekünk egy hete hétfőn voltak 3x.... most már nem találok, és csípés sincs. irtás után kb 2 órát kell kimenni, és nem szabad felmosni 5 napig. de utána is csak ahol nagyon muszáj, fal mellett pl ne, mert ezek a falon (is)közlekednek. nagyon sok infót találsz a neten róluk.. ami nekem bevált: mindent iszonyat alaposan szétszedni, kiporszívózni, kimosni 60!fokon amit csak lehet. és ezt többször is a héten..pl az ágyneművel, akár minden nap. fény.. csak sötétben jönnek.. és irtóóóóókk. hiába fújsz ki bármit.. szinte semmit nem ér.. a legrosszabb amit pszichésen okoz.. nem véletlenül vagyok fent.. hiába nincs már, nem tudok elaludni.. lesem a gyereket, nehogy megcsípje egy.. és nagyon sok van, mert nagyon gyorsan szaporodik. a kicsit majdnem átlátszóak, alig lehet észrevenni. én még egyet csináltam:kaptam egy nagynyomású forró gőzt kifújó takarítót, és azzal kifújtam az ágykeretet.. döbbenetes volt az eredmény.. mindezt 2 irtás után.. még kb 40 volt benne.. minden milliméteres repedésben..utána megint lefújták, és kb azóta nincs. nehéz küzdelem..

82. brax
2010. szept. 30. 22:48
Sziasztok, én is poloskára gyanakszom nálunk, pár napja csípéseink vannak, félek már aludni.Írtátok, hogy van, aki látja is őket mászni..na, szóval azt kérdezném, miből tudhtom meg, hogy ezek a dögök vannak nálunk?Milyenek a csípések, menyi van belőlük, mit láttok a szobában?Akinél otthon volt irtás, visszamehetett a lakásba?Gyerekre mennnyire veszélyes az irtószer?
81. vicerob (válaszként erre: 80. - Ae58303785)
2010. szept. 29. 06:03
Szivesen,és remélhatőleg segit a bajon!!
80. ae58303785 (válaszként erre: 76. - Vicerob)
2010. szept. 28. 21:42
wow, még garancia is van?! egy ilyen szívós dög esetén nem árt, köszi szépen! :)
79. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Berbooo)
2010. szept. 28. 14:37

Nehéz házilag kiirtani:(

Sajnos nekünk is volt, egy régi bútorral cipeltük haza.

Jöttek, és irtottak. Abszolút diszkréten, még a kocsin sem volt semmilyen felirat

78. agnes1219 (válaszként erre: 77. - Berbooo)
2010. szept. 28. 14:36
tanács a dás,infóm,szerint ha szétszeditek,a lakást,és még mindeg,kérdés,hógy pánelban,van-vagy kértesház? 1219
2010. szept. 28. 14:33
háloszobámba hogy szétszedjék a lakást
76. vicerob (válaszként erre: 75. - Ae58303785)
2010. szept. 28. 06:04

Szia!

Abatox a nevük és telefonon értekezhetsz velük,3 hónap garancia ezt irják.üdv:Gábor itt a számuk: (06 20)9-342-774 | (061) 338 37 37

2010. szept. 27. 20:29

Sziasztok,


tudtok írni 1 megbízható poloska-írtó céget? (Bp) Net alapján már hívtam egyszer, de semmi ágyszéthúzás, bútorbontás, attól tartok emiatt nem volt hatásos teljesen.

2010. szept. 27. 08:28

Sziasztok!

Az én párom a (bábolnánál dolgozik)mint tudjuk irtással is próba...na kissebb nagyobb sikerrel,sajna nálunk is megjelentek ezek a dögök,pedig se ki,se be nem jött semmi bútor könyv stb.Tegnap füstképző tablettát próbálgattam (peststop-b) no erre már lámpafényben is láttam 1-et.:-)De viszont van a PROTECT nevezetű permet ami jónak bizonyul,a lényeg ugye hogy "méregmezőt alakitsunk ki"már ha sikerül:-))nálunk van szakember ugyi a családban aztán van küszködés is:-)igaz mindent elkövet hogy ne legyenek dögök.De elkeserit hogy mennyi mindenre találnak megoldást és láss csodát ezek a dögök túlélik,ma mást próbálgatunk ki ha okés a dolog akkor irom hogy mindenkinek dögmentes éjszakája legyen!üdv

73. zinnia (válaszként erre: 72. - Laszlozsu)
2010. szept. 26. 21:43

hát.. nálunk volt 2 hete a ház küldte irtó

egy hete akit én hívtam pénzért.. aki holnap jön ismét..

de még mindig van... az érzés meg leírhatatlan, amikor már nem mersz elaludni...most sem véletlen vagyok fent, pedig totál kóma vagyok..

2010. szept. 24. 08:01

A munkahelyemen a szomszédos épületsorban találtak ágyi poloskát. Hát itt is szakembereket hívtak hozzá. Most már második hete van lezárva az épületsor, minden iroda, papírraktár, stb. Háromszor gázosították el az irodákat, de úgy hogy semmit, de semmit nem engedtek kihozni. Értsd ezalatt a személyes dolgokat is, mint pl. papucsok, poharak, íróeszköz tartó, egy darab papírt sem engedtek kihozni.

Azt jósolták, hogy így talán hatásos, de a talán ott volt. Az egészben az a félő, hogy akár haza is vihették az ott dolgozó kollégák.

Azért írtam csak le, mert korábbi hozzászólásokban olvastam, hogy valakinél 1 vagy 3 nap alatt kiirtották. Sajnos az ezek után számomra hihetetlen, de ha igaz is, semmiképpen nem végleges.

71. zinnia (válaszként erre: 65. - D7e65d27c4)
2010. szept. 23. 23:55
sajnos nem tudtuk, hogy mi ez, mert akkor nem így küldöm ki a cuccokat.. akkor még lila gőzöm nem volt arról, hogy mikkel alszunk együtt
70. zinnia (válaszként erre: 68. - Ariadna)
2010. szept. 23. 23:49
és mennyi idő múlva tűnt el mind? mert itt két hete volt irtás és még mindig van.. csóri gyerekemről szaladt most le egy tele vérrel:S
2010. szept. 16. 18:08
igen de itt sokan azt mondták hogy még a rovar írtók sem tudták ki írtani öket :S
2010. szept. 15. 12:12
Nálunk a rovarírtók irtották ki őket! Szerintem bízd szakemberre!
67. d7e65d27c4 (válaszként erre: 64. - Dodi44)
2010. szept. 15. 12:09
igen de hogyan????
2010. szept. 15. 12:08
szóval ne hogy az legyen hogy 1-2petét vagy elképzelhető hogy többet elvisztek a másik házba véletlen..mert akk ugyan ott folytatodik minden mint a jelenlegi házatokban :S:S
65. d7e65d27c4 (válaszként erre: 62. - Zinnia)
2010. szept. 15. 12:07

ujujjj ezt NAGGYON rossul tetted hogy átnézés,90fokos átmosás nélkül(ruhák-jelenlegi ágyneműk,stb) nem tisztítottad át !!

mivel ezek a dögök petéznek(nem látod)

és belefészkelik magukat MINDENBE!!!!

64. Dodi44
2010. szept. 15. 06:46
Egy bevalt modszer szerint, ha akarmilyen hoforrassal fel tudjatok heviteni a helyiseg homersekletet 52Celsius fokra 60 percre, a nem kivanaros "vendegek" elpusztulnak.
63. zinnia
2010. szept. 15. 01:15

a flakonos fújás nem sokat ér.. mindenhova elbújnak.. nálunk a 7- az elsőig lementek

mi az 5-en lakunk.. és nem mindenki tudja mert a gondnok nem hajlandó kiírni... az drága lenne a háznak.. simán visszajönnek.. és nem döglik meg éhen két hónap alatt...

62. zinnia
2010. szept. 15. 01:11

. én megőrülök. . nálunk 3 hónapja van. . nem tudtuk mi az én is, gyerek is , telis tele a csípésekkel, dokik. gyerek felnőtt háziorvos, de még a bőrgyógyász is azt mondta szúnyog. . . hát most jól kiderült, hogy nem. . . már aludni sem merek. . kijött aház irtója, és befújt mindent. . tocsogott minden abban a lében. . és még mindig van. . .

én nem merek lefeküdni, lesem a gyereket, mert ma is fogtam élőt. . pedig ki lett dobva a matrac, az ágynemű. . csak az egyszerű fakeret van. . és gyakorlatilag üres a lakás, mert költözés előtt állunk a cuccok már elmentek. . patyolat tiszta minden és mégis. . én is körbefújtam az ágyat, két flakon van rajta és még mindig van:(((( ezt az érzést nem lehet leírni. . ma kihívok egy irtót a netről. . kérdés kit?. . tudnátok ajánlani?

2010. szept. 2. 13:42
javít: -a

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook