Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fájások fórum

Fájások (beszélgetős fórum)


2010. jún. 28. 14:40

Szia!

Én is így éreztem,ármint a 38-39. héten úgy éreztem ez egy neverendying story, én örökké terhes maradok:)Keddi napon szültem, és előtte pénteken, azt mondta a doki, hogy teljesen zárt vagyok, már ecsetelte, hogy legkésöbb 18-án befektet a kórházba, ha addig nem szülök meg, ez volt 2-án, és 6-án megszültem.Éjszaka fél 12kor elfolyt a vizem, utána rohanás a korházba.Előzmények:nem volt, illetve 5-én folyamatosan voltak kisebb görcseim, de nem foglalkoztam vele:)

11. Kori92 (válaszként erre: 10. - Clau26)
2010. jún. 28. 13:37
Köszi szépen! Akkor tényleg nem lehet előre kiszámítani.
10. Clau26 (válaszként erre: 9. - Kori92)
2010. jún. 28. 13:08

:-)ez jó


Kedden voltam a dokimnál:ugyanezt mondta,hogy jaj kismama odébb van még a szülés..na erre meg csütörtökön megszültem..nagyon meglepődött amikor meglátott

Azt mondta mindenkire számított csak rám nem..

úgyhogy nem akarlak ijesztgetni,de nem jelent semmit az,hogy a babó most jól érzi magát bent..lehet holnap meg már a karodba akarja magát jól érezni..na de örülj neki és várjad..szülést túl lehet élni(mással nem biztatlak e téren:-)

9. Kori92 (válaszként erre: 4. - Christineee)
2010. jún. 28. 12:59
Az NST-vel minden rendben van, azt mondták, elég nyugis kisbabának tűnik. És hogy nagyon jól érzi magát odabent!
2010. jún. 28. 12:59
Szia! Nekem talán voltak jóslófájásaim, de nem tudnám megmondani, hogy azok voltak-e. Egyébként 5 nappal a kiírt előtt (vasárnap), még dvd-ztünk, csokiztam, csavarogtunk, azt hittem, hogy simán kihordom a kiírt napig, aztán éjfélkor elfolyt a magzatvizem, és reggelre megszületett a manóm! Szóval igazából semmi előjele nem volt a szülésnek!
7. c0a3449bb0 (válaszként erre: 6. - Clau26)
2010. jún. 28. 12:58
:DD
6. Clau26 (válaszként erre: 1. - Kori92)
2010. jún. 28. 12:57
szia!38hetesen én se éreztem semmit..na és mi lett aztán hirtelen 38.hét 2.napja hajnal 2 elfolyt a magzatvíz..komolyabb fájásaim pedig csak az oxitocin után lett reggel 8kor..addig vigyorogtam..utána meg vicsorogtam:-)
2010. jún. 28. 12:57
Cicmic nagyon drukkolok:-D
2010. jún. 28. 12:56

Szia! Én túlhordtam!


Vártam a fájásokat de nem jöttek.


Ez mindenkinél illetve minden terhességnél más. Lehet hogy fokozatosan jönnek majd a fájásaid de lehet hogy csak hirtelen.

Tudod alapvetően az a jó ha minnél tovább bent van a baba. De a babád már biztos nem lesz koraszülött:-)

Át tudom érezni mennyire várod már hogy kibújjon:-)


NST vizsgálatok mit mutatnak?

2010. jún. 28. 12:55
Szia! Hasonlóan vagyok én is. Most múltam 38 hetes, és nekem sincsenek jóslóim, nem is vizesedek, a hasam is szerintem még fent van. Nekem többen írták, hogy gyakori, hogy minden előjel nélkül beindul, úgyhogy bármikor jöhet a pici.
2010. jún. 28. 12:54

Nekem nem voltak jósló fájásaim, semmi bajom nem volt, a hasam sem ment lejjebb, aztán egy nap éjjel beindultak a fájások...

4 nappal a kiírt időpont előtt született meg a fiam!

2010. jún. 28. 12:53
Sziasztok! 38 hetes kismama vagyok, és még jele sincs annak, hogy a babám meg akarna születni. Egyáltalán nem fáj semmim, a méhszájam is csak most nyílogat, a baba sem szállt még le, egyetlen bajom a vizesedés okozta kézfájdalom. Mire lehet számítani ilyenkor? Hirtelen is jöhetnek a fájások, vagy jóval előtte tudni fogom, hogy nemsokára szülni fogok? Előfordulhat ilyenkor, hogy túlhordom a babát? Kíváncsi lennék a tapasztalataitokra, mert nem tudom, mire számítsak! Köszi szépen - Kori

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook