Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan szoktassam le a kisfiamat az éjszakai pelusról? fórum

Hogyan szoktassam le a kisfiamat az éjszakai pelusról? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 28. 14:01
Nálunk kicsit morbidan sikerült leszokni az éjszakai pelusról:ugye aáltalában a kisfiúknak "tornáztatni" kell a kukin a bőrt.Egyik alkalommal kicsit erősebben sikerült,és a pelus irritálta a kukiját.Ezután a kicsim azt gondolta hogy a pelus a hibás a fájdalomért és nem akarta többé.
7. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 6. - Zsufzs)
2010. jún. 28. 11:31
Nálam a legkisebb megmondta, hogy ő nem is fog leszokni soha :D aztán mégis.. igaz, már 3 éves elmúlt. De végre nincs pelus, mehet oviba szeptemberben. :)
6. zsufzs (válaszként erre: 5. - 57aa4ea1e8)
2010. jún. 28. 11:28
Én is így csináltam, és nem sürgettem. Amikor már rendszerint tiszta maradt a pelus, nem adtam rá és azóta sincs gond. Most a kidebbikkel is épp itt tartok, na vele birkózni kell, mert a nagytesó miatt ő sem akar éjszakára pelust...de szokott még benne lenni, így én még ráadom. Nappal már teljesen szobatiszta, délutáni alvásnál sincs már pelus.
2010. jún. 28. 11:23
Én addig adtam rá pelust éjszakára, amíg száraz nem maradt. Aztán levettem róla, és nem is pisilt be azóta, csak egyszer.
2010. jún. 28. 11:19
Szia!még nagyon sokszor elő fog fordulni hogy bepisil,de az is hogy nem!Nekünk is így van!Pedig már 4 éves a fiam!1 hétig nem pisil be,aztán megint...és ez így megy...gumilepedővel "védekezünk"és sok pót huzattal! :D
2010. jún. 28. 11:15

Szia!

Csak ne adj rá.Beszéld meg vele.párszor biztos előfordul "baleset" de másképp nem megy.:)

Nálunk amikor elhagytam neki,pár napig nem pisilt be,tök örültünk,aztán három napig egy huzamba bepisilt.Most már ott tartunk,hogy ha ugy van,éjjel is szól,reggel meg már maga megy a wc-re:)

Nekünk a nagydologgal van gondunk,arra mindíg kér peust,és ha végzett akkor jön hogy vegyem le:DDe majd taán most nyáron sikerül leszoktatni :)

2010. jún. 28. 11:12
Ne adjál rá pelenkát...
2010. jún. 28. 11:00
Hogyan szoktasam le a kisfiamat az ejszakai pelusrol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook