Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rebeka és a leukémia fórum

Rebeka és a leukémia (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Rebeka és a leukémia

2012. dec. 15. 22:04

Örülök hogy jól vagytok. Örülök hogy leírtad, sokan erősödünk tőle.

Szorítok nektek

2010. jún. 30. 09:00

Nagyon örülök nektek, és kívánom, hgy minden rendben is maradjon, tudom min mentek keresztül.

Kisfiamnál 2 évesen derült ki, hogy izomzatrákja van. 10 cm-es daganatot távolítottak el, utolsó előtti stádium.

Egy éves kemoterápiás kezelés követte, állandó félelem, hgoy mi lesz.

De bízni kell, már 6 éves lesz, iskolába készül, az eredményink jók, tavaly kistesót kapott, és minden rendben lesz.

2010. jún. 29. 11:45
Örülök, hogy Rebi egészséges és, hogy túl vagytok a nehezén.
22. soma29
2010. jún. 29. 09:02

Sok egészséget és boldogságot kívánok neked és a két kislányodnak is!

Az én barátnőm kisfia is leukémiás.Ő már oviba járt és néha annyira fájt a lába,hogy nem tudott lábra állni.Sajnos őt tavaly decemberben transzplantálni kellett.A 2,5 éves huga volt a donor.Múlt héten voltak a fél éves nagy kontrollon és szerencsére minden eredménye jó.

2010. jún. 29. 08:25

nincs annál borzasztóbb, ha egy szülő a gyerekét szenvedni látja. Örülök, szvből, hogy meggyógyult és kívánom nektek, hogy soha senki a családban ne legyen többé beteg.

És igen, minden szülő minden nap minden percében hálát kellene adjon, hogy egészséges gyereke van. Mert attól nagyobb kincs az egész világon nincs.

2010. jún. 28. 22:09
Nagyon megható........olyan jó hogy minden rendben, kívánok nektek jó egészséget örömöt és boldogságot:-))
2010. jún. 28. 19:51

Szívből örülök, hogy meggygógyult a kislányod!!! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek!


Remélem hamarosan én is ilyen sikertörténetről számolhatok be...

18. Rosa
2010. jún. 28. 17:48

Köszönjük,hogy megosztottad velünk!

Természetesen én is végig sirtam a cikket,és minden tiszteletem a tiéd,hogy ilyen erős voltál!

Szörnyű lehetett látni,ahogy szenved a kis drágátok:((

Nagyon örülök, hogy meggyógyult Majácska,

nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek!

2010. jún. 28. 16:20

Nagyon örülök,hogy meggyógyult a kicsikéd!

Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek!

Végigsírtam a cikket.

2010. jún. 28. 16:08
Jó egészséget és sok boldogságot kívánok Nektek ♥♥♥
2010. jún. 28. 16:02
Köszönjük, hogy megosztottad velünk! Minden jót kívánok nektek!
2010. jún. 28. 15:33

Nagyon érdekes cikk, végigizgúltam a történetet!

Hála Istennek és a szülőknek, meg a kicsi lánynak is, mert erős volt és kibírta a kezeléseket.

Nagyon örülök, hogy minden jól végződött!

Nagyon boldogok legyetek egész életetekben!

2010. jún. 28. 15:02
Kívánok én is nektek egészséget, szeretetet és hosszú boldog életet!
12. andi.b (válaszként erre: 1. - 48f0507eff)
2010. jún. 28. 13:41
Jól teszed,hogy kib. Ő eszéled Magadból az elmúlt évek keserűségeit. Ismerek egy lányt,aki nagyon késői egyszem gyermeke a szüleinek. Ő 12 éves volt,amikor leukémiát diagnosztizáltak nála. Kezelések hosszú sorozata után (4 év )végre kimondták,hogy meggyógyult. Ma már 24 éves és jogásznak készül. Boldog vagyok,hogy a Te picinyed is meggyógyult!!!!
2010. jún. 28. 12:25
Nagyon örülök, hogy meggyógyult a kislányod:) Sajnos mi is elég gyaki "vendégek" vagyunk a hematológián és tudom mit érez ott az ember...
2010. jún. 28. 11:26
Nagyon sajnálom hogy ezen átmentetek,de most márw egészséges és kívánok sok-sok egészséget,boldogságot nektek!!Egyébként az én kislányomat is Majának hívják!!
2010. jún. 28. 11:13

Hála Istennek, hogy minden jóra fordult!

Jó egészséget mindannyiótoknak.

2010. jún. 28. 10:59
Bízunk benne,hogy többet nem kell ezért sírni,csak örömkönnyek legyenek az életedben:)
2010. jún. 28. 10:58
Örülök, hogy ilyen erős kislányod van. Gratulálok a gyógyulásához :) Legyetek boldogok :)
2010. jún. 28. 10:32
Meghatódtam a történeteden és én is örülök,hogy végül jóra fordult!További jó egészséget kívánok az egész családnak!
2010. jún. 28. 10:30
Örülök hogy minden rendben van Rebekával! Soha többet ne legyen beteg ő se mega kistesója se!! :)
2010. jún. 28. 10:24

Egyet ertek veled......a gyermekek az elet ajandekajies nagyon kell rajuk vigyazni.Nekem sincs fontosabb a vilagon mint az en kis Fruzsinam.

En orulok hogy le irtad a torteneted,ami hala Istennek jol vegzodot,retentto eross lehettel hogy ijen ugyesen vegig csinaltad,Rebivel.

Orommel olvasom mijen jo anyuka vagy...:-))Gratulalok!

2010. jún. 28. 10:23
Csak azt tudom kívánni,hogy soha többé ne kelljen átélnetek semmi rosszat!!!!!!♥♥♥
2010. jún. 28. 10:15

Örvendek, hogy végül minden jóra fordult.

Kívánok egészséget és szeretetet a továbbiakban is.

2010. jún. 28. 10:08
Soha nem gondoltam volna, hogy leírom valaha mennyit szenvedtünk, mennyi álmatlan éjszakát, órákig tartó sírást okozott nekünk és kislányunknak ez a betegség. Most, hogy túl vagyunk rajta, úgy érzem, meg kell tennem.

Ugrás a teljes írásra: Rebeka és a leukémia

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook