Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kucsera Zsolt vagy Kosztolnik Petra fodrászokról tapasztalatok fórum

Kucsera Zsolt vagy Kosztolnik Petra fodrászokról tapasztalatok (beszélgetős fórum)


10. 5e0c262058 (válaszként erre: 8. - Eva Longoria)
2011. szept. 30. 19:37
A helyedben visszamentem volna. Biztos vagyok abban, ha hangot adsz az elégedetlenségednek, helyrehozzák a "hibát".
2011. szept. 30. 18:41

Zsolt egész egyszerűen profi. Többet kapsz nála, mint amit vársz. De az összes fodrász tehetséges akivel együtt dolgozik. Rég óta járok hozzájuk, elégedetten.


Nem olcsók, de én nem kockáztatok egy rossz frizurát!


A Kosztolnik Petrát nem ismerem.

2011. jún. 23. 15:51

Sziasztok!

megerősítem Manki hozzászólását. Nekem majdnem derékig ért már a hajam... Csak szerettem volna, egy picit frissíteni a végein... hát nem úgy sikerült. Az eddig lépcsőzetesen vágott hajam most úgy néz ki, mintha a hátam közepén egy vonal mentén egerek rágták volna meg. Sírni tudnék! ...Persze mindig ez van. Az ember próbálja megnöveszteni, majd elmegy fodrászhoz...és kezdheti előröl az egészet...

Nekem az a tapasztalatom, hogy a fodrászok nem tudnak mit kezdeni a hosszú, dús 'típusú' hajjal. Persze nagyon kedvesen javasoltak a szalonban 25ezer forintos brazail cacau kezelést, mert az jót tesz a haj szerkezetének..... de hogy esetleg úgy vágják le, hogy az a haj tulajdonosának is jó és kezelhető legyen, az már nem....

Szóval: ha vékony szálú hajad van, próbáld ki Zsoltot! de ha nem, akkor kerüld el!

2011. márc. 3. 15:47

Kucsera Zsolthoz egy jó tanács: Inkább várj heteket, de jelentkezz első vendégnek, mert előfordulhat, hogy nap végére nagy a torlódás, és akkor kapkodás áldozata lehetsz, ami nem kellemes. Nem kellene túlvállalniuk magukat, vagy aki késik, azt egyszerűen elküldeném, akármilyen befolyásos vendég, mert MINDEN fizető vendég egyforma fontos. Ha az egyiknek kedvez, a másikat elveszíti.


A munkája egyébként tökéletes, ha nem ideges az időkorlát miatt. De a "művésznek" teret, időt kell adni, ez a futószalag effektus minőségromlást eredményezhet.

2010. aug. 24. 13:20

Sziasztok,

hátha még jól jön valakinek az infó, leírom a tapasztalatom Kucsera Zsoltról.

Voltam nála és nagyon kedves volt és tényleg jól meg is csinálta a hajam, a mai napig könnyen hasonlóra szárad (sajnos én kétbalkezes vagyok, így formázás szóba sem jöhet). Egyetlen egy pici gondom van, hogy sokat vagy legalábbis többet vágott mint én szerettem volna, elhiszem ha azt mondja, hogy akkor nem állt volna jól, de akkor is kicsit bánt a dolog, szóval azt javaslom, ha valaki ragaszkodik a hosszúsághoz ne engedje magát meggyőzni.

Összességében úgy érzem megérte a magasabb fodrász számlát :)

5. Manki (válaszként erre: 4. - Clau26)
2010. jún. 28. 17:52
Kérlek add meg a számát és kipróbálom :) aztán megírom őszintén, hogy milyenek találtam!
2010. jún. 28. 17:07

figyu nem olcsó de garantálom hogy nagyon jó,mondjuk most megölne ha tudná hogy fényezem:-)nagyon szerény a lány..

A Binder Gézánál dolgozott,úgyhogy a legjobb szakemberektől tanult..

Ja nem azért mondom mert a hugom.:-)de tényleg jó,24éves úgyhogy fiatalos hajakat tud csinálni

3. Manki (válaszként erre: 2. - Clau26)
2010. jún. 28. 17:04
Kicsit, de ha azt mondod megéri akkor semmi nincs messze :)
2010. jún. 28. 16:19
Árkád?messze van neked?
2010. jún. 28. 08:48

Sziasztok,

keresek fodrászt és eddig Kucsera Zsoltot és Kosztolnik Petrát ajánlották Bp-en, jártattok már Nálunk? Milyen tapasztalatokat szereztettek?

Sajnos a 7000Ft-os hajvágás (festés stb. nincs) Nekem nagy érvágás, ezért tényleg csak akkor mennék el profihoz, ha azt mondjátok megéri.

Előre is köszi az infót, Manki

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook