Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismeri valaki az áthidaló hitelt? Mi ennek a lényege és hogyan működik? fórum

Ismeri valaki az áthidaló hitelt? Mi ennek a lényege és hogyan működik? (tudásbázis kérdés)

4. 4ab67f870d (válaszként erre: 3. - Cukoj)
2010. jún. 28. 09:10
Sajnos banknál az alacsony nyugdíjam miatt nem vagyok hitelképes... Ismerőseim is hasonló helyzetben vannak, nyugdíjasok, még kezesnek sem "alkalmasak". Nem egy óriási összegű hitelről van szó, kb. 2,5 millióban gondolkodom, önkormányzati lakást szeretnék. Valami olyasmit olvastam a neten banki tájékoztatóban, hogy két évig nem kell törleszteni, csak attól félek, hogy két évig igaz, hogy nem fizetek, de a kamat ketyeg... Ez nagy szívás lenne.
2010. jún. 28. 08:21

Nem értek nagyon hozzá, és nem akarok hülyeséget írni, de mi is tavaly árultuk a lakásunkat, és közben megtaláltunk egy olyat, ami tökéletes lenne.


Kb. a lényeg az, hogy felvesztek egy nagy hitelt, amiből teljes egészében kifizetitek az új lakást, és ha eladtátok a tieteket, akkor visszafizetitek a hitelt.

Mi is bele mentünk, de szerencsére nem jutottunk el a hitelfelvételig, mert közben megvették a lakásunkat.


Elég nagy lutri, az az igazság:( Mivel nagyon nagy összeget veszel fel, nagy a törlesztője, és ugye azt addig kell fizetne, amíg el nem adtad a régit. És hát ugye eléggé pang az ingatlanpiac...:(


Remélem nem írtam nagy hülyeséget. Azért remélem olyan is ír, aki ezt rendesen el tudja neked mondani, és tanácsot adni.


Ja, hogy kit keress meg, hát a legegyszerűbb egy hiteltanácsadót, olyat, aki nem tőled kap pénzt, tehát neked nem kerül semmibe, hanem majd a banktól jutalékot. Vagy bankot kell felkeresni.

2010. jún. 28. 08:06
Van egy eladó ingatlanunk a fővárosban, ami egyelőre nem talált gazdára. Szeretnék lakást venni, az ingatlan árára lenne szükségem előre, mert készpénzem nincs. Hova fordulhatok, ahol nem uzsorakamat van? Milyen tapasztalatok vannak? Áthidaló hitel, lakáslízing...
2010. jún. 28. 08:04
Imeri valaki az áthidaló hitelt? Mi ennek a lényege és hogyan működik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook