Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vendéglős okj-képzés, de hol? fórum

Vendéglős okj-képzés, de hol? (tudásbázis kérdés)

2010. jún. 27. 21:03

marketing es reklamugyintezest. nem tanitanak... egyedul a szamtechtanar nala volt ket tantargyunk-Lazar Imre- de a tobbi....az egy nagy nulla. ingyenes oktatas, de azert felevente fizess be 10ezret a semmire... csalnak a tb fele a lejelentessel-a legjobb baratnommel jartam ide es szegenynek nem volt tbje, es csak akkor derult ki mikor korhazba kerult. mikor bementunk erdeklodni az oepnel, mert az iskolatitkar akit azota a volt igazgatonovel egyutt csalas miatt kirugtak azt mondta nem naluk van a hiba..szoval az oep mikor meghallotta hogy EFEB... mar tudta :D


De amit a Lazar Imre tanarur orain megtanultam azokat mig elek nem felejtem el. jofej fiatal tanar, megkoveteli amit tudni kell. A szakmai informatikai oraink vele voltak szerencsere, de az elmeleti az sajnos nem:( pedig az elmeletet is az o orain tanultuk meg..

5. Burkuska (válaszként erre: 3. - Goldfish23)
2010. jún. 27. 19:49

Pont azt nézem!

Mit tanultál ott?MI volt a gond?:(

2010. jún. 27. 19:45
bar en nem vendeglatast tanultam ott.
2010. jún. 27. 19:44
en csak olyan tippet tudok adni ahol ne:D Az EFEB-et messzirol keruld:D
2010. jún. 27. 19:25

Sziasztok!


Szeretnék elkezdeni egy okj-s vendéglős-üzletvezetői képzést Budapesten. Tudtok tippeket adni,hogy melyik sulit válasszam?

Köszi:-)

2010. jún. 27. 19:24
Vendéglős okj-képzés, de hol?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook