Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kettős méhlepény fórum

Kettős méhlepény (beszélgetős fórum)


2010. jún. 28. 08:15
Ritka dolog de problémát a babában nem okoz. Csodálkoztak rajta mert nagyon ritka, de van ilyen.
6. Edi3
2010. jún. 28. 08:05
Köszönöm a válaszokat,de nem erre gondoltam,bár biztosan én írtam félreérthetően.Nem kettő méhlepényem volt,hanem kettős,azaz a lepény "növesztett" még egy részt magára,amin a szülésznő és a doki is csodálkoztak,hogy ritka az ilyen.A védőnőm még nem is hallott hasonló esetről,a zárójelentésemen pedig nem szerepelt semmi,normál lepényt írtak.Én mégis elkezdtem aggódni,és kutakodni a témában,de nem találtam semmit.
2010. jún. 27. 22:01
ikerhatás, kicsiddel nem lesz gond:)
2010. jún. 27. 19:47
Nálunk is sógornőmnek két méhlepénye van, augusztus elején érkezik a baba, és mondták neki is, hogy azért van így, mert ikrei lettek volna, csak az egyik elment vagy felszívódott.. Semmi olyat nem mondtak, hogy bármi következménye lenne a babára nézve..
2010. jún. 27. 19:13
ikreknél szokott lenni
2. 5819723512 (válaszként erre: 1. - Edi3)
2010. jún. 27. 19:06

Szia,


Anyunak két méhlepénye volt, mert Öcsim ikertesója időközben felszívódott és csak a lepény maradt utána :(

1. Edi3
2010. jún. 27. 18:47

Sziasztok!

Volt valaki köztetek akinek szülés után azt állapították meg hogy kettős méhlepénye volt?Érdekelne hogy mitől alakul ez ki,illetve nincsenek-e következményei a babában?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook