Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mogyoródi aquapark vélemények:-) fórum

Mogyoródi aquapark vélemények:-) (beszélgetős fórum)


15. kfanni (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2014. aug. 14. 13:31

oda kellett adni a gumit, miután lecsúsztunk, az ott dolgozók ezt felügyelték is (és ott állt a nagy sor a gumikra várva)

és igen, csak sétálva lehetett menni a lassú folyón, pedig pont gumival lett volna relaxáló, kellemes... ha valaki megy az aquaparkba, akkor javaslom, hogy vigyen gumimatracot vagy esetleg olyan gumit, amivel csúszdán is lehet menni

14. andi6020 (válaszként erre: 13. - Kfanni)
2014. aug. 14. 07:40

:(

Hát nem tudom, amikor én voltam, a lassú folyón is gumival mentünk. Mert amúgy hogy lehetett ott menni? Sétálva?

13. kfanni
2014. aug. 13. 22:34

Nekem csalódás volt, sokkal jobbat vártam. Hétköznap mentem, szóval nem a legnagyobb forgalom közepén, de mivel rendkívül kevés a csúszdázáshoz való gumival rendelkezik az aquapark, így minden csúszás előtt sokat kellett sorban állni(ami számomra érthetetlen, hiszen ha megfelelő számú gumi lenne, kb. kétszer ennyi (!!), az is elenyésző költség lenne számukra a belépők drágasága miatt).

Közben fenn, a csúszdáknál van, hogy zöld a lámpa, de nem csúszik senki, mert mindenki a lenti gumikra vár.

A csúszdafelügyelők teljesen illogikusan viselkednek, nekik a szabályokat mindenképp be kell tartani, akkor is, ha az (bocsi, hogy kimondom) hülyeség. a legnagyobb melegben nem várhatod meg a barátodat a medence szélén, úgy, hogy senkit nem zavarsz, a becsúszás helyétől (ahova érkezni fog) messze(a medence szélénél!!), mindenképp ki kell menned a vízből. Gondolom, jól beléjük verték a szabályokat, pedig szerintem az lenne az első, hogy a vendég jól érezze magát, főleg, ha már ennyit kifizetett érte. Igazán magas csúszda nincsen, de magyarországi viszonylatban nem lenne rossz hely minimális változtatásokkal,úgyhogy megismétlem építő jellegű kritikáimat: legyen legalább kétszer ennyi gumi, amit ne csak csúszáshoz lehessen használni, hanem a lassú folyún körbe is lehessen menni vele (nem nagy kiadás a parknak, viszont a vendégek sokkal jobban éreznék magukat), valamint a csúszdafelügyelők lehetnének kicsit lazábbak, végülis mindenki azért megy oda, hogy jól érezze magát, nem azért, hogy katonásan iparkodjon ésszerűtlen szabályok betartásán(az is az, hogy a gumikkal nem lehet körbe menni a lassú folyón).

2013. márc. 1. 19:54
1x voltam.nekem tetszett csak nagyon fárasztó az a sok lépcsők :SS
11. Bucóka20 (válaszként erre: 10. - Clau26)
2010. jún. 30. 21:00

De Ti Pesten laktok,mi pedig K.barcikán.

Nincs kocsink,a vonat kettőnknek oda-vissza 6.000Ft+a két belépő az 12.000Ft+Még ott is el kell jutni A-ból B-be.És még enni inni is kell.:-) Elszámoltam,mert az utat duplának számoltam,szóval nem 30,de 20.000ft felett lenne minimum.

10. Clau26 (válaszként erre: 9. - Bucóka20)
2010. jún. 30. 20:10
dehogy mi 15-ből ketten megvoltunk
2010. jún. 27. 21:00

Ennek örülök,h mindenkinek jó véleménye van róla.:-)


Kicsit utána számoltam,h mennyibe kerülne nekünk egy ilyen Mogyoródi kiruccanás...hááát nem kevés.:-S 30.000ft körül lenne ,kettőnknek barátommal

2010. jún. 27. 20:28
A legeslegjobb hely !!!!alig várom,hogy újra menjek!!
2010. jún. 27. 19:03
Árnyék egy szál se, a büfék nagyon gyengék, egyébként szuper!!
2010. jún. 27. 16:17

hát igen elég drága a jegy!

a pestibe fél 5 után fogunk menni mert akkor jelentősen olcsóbb,és 22 óráig bőven elég nekünk a csúszkálás:)

5. Bucóka20 (válaszként erre: 4. - Carpediem*)
2010. jún. 27. 14:28

:O Min1iknél nagyon sokat?Vagy megvannak a "kedvencek"?

Mire akkor én sorra kerülnék,lehet beijednék.:DDD

2010. jún. 27. 14:24

jó jó de nagyon sokat kell várni a csúszdáknál mert mindig annyian vagyunk:))))

naGY KEDVENC AMÚGY,de nagy türelem kell,amúgy felejthetetlen, csak az ára lehetne kicsit olcsóbb:((((((((((

2010. jún. 27. 14:13
Most néztem meg a Pestit is,nagyon jó.Főleg h fedett,így ha ilyen ratyi idő lesz,akkor tuti oda megyünk el.:-)
2010. jún. 27. 13:52

én is vágyom egy aquaparkba!

én is a minap néztem,de Pestire gondolok,hogy oda megyünk!

2010. jún. 27. 13:49

Véleményekre lennék kíváncsi,minden kis részlet érdekel.:-) Még sosem voltam/voltunk,de tegnap mutatták a tv-be és annyira megtetszett,hogy kihagyhatatlannak gondolnám.:-)


Előre is köszi!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook